Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Sprawdzę bo u mnie linieje kocur i włazi po stole na okno
  2. Fajnie napisane , ja dziś rozmawiając z dostawcą który ma master sporta usłyszałem że to produkt którego sprzedają najmniej a najwięcej użerają się z reklamacjami. Reklamowane całe zestawy wahaczy mają uznawane pojedyncze wahacze jak coś Nie wiem z kim rozmawiałeś ale jak się jeden wahacz wysypie wymieniają całość. Ja sprzedaje je prawie 4 lata i nie miałem nawet 1 reklamacji. Nie pisze tego teraz po to żeby zareklamować ich cudowną jakośc bo już nimi nie handluje
  3. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20275-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/ Moderator
  4. No to lipa jest jeszcze opjca nr 2, niedługo będę miał cały środkowy i końcowy, założę i przetestuję jak to będzie śmigać, jak bez różnicy to pozostanie jeździć przy głośniejszej muzyce Fajnie to fakt, ale wożę ze sobą 11 miesięcznego szkraba i wolę jak w trasie śpi Wcześniej jeździłem A6 2,4 V6 i to dopiero ładnie mruczało, ale było dużo ciszej pzdr Z tyłu wydech bardzo mało słychać Bardziej grzmi ten środkowy ,tak mi się wydaje.
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Toć pisałem że doszly Daj info jak się tam liczymy Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 235/35r19 Narazie się nie liczymy xd blaszki rób a ja niedługo bd z hamulcami kombinować to dam ci do regeneracji i bd dalej gadać xd Srebrne chcesz ta? Bedę miał w tygodniu jakieś
  6. Ładnie 345mm wypełnia dziewiętnastkę. Tylko mi moich nówek nie zachamęć dla siebie. Już miałem jednego petenta na nie Ale spoko będą u Ciebie nie długo Tapnięte z SGS5
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Toć pisałem że doszly Daj info jak się tam liczymy Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 235/35r19
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany warto kupić nowe opony z 2009r? Mam do kupienia komplet Bridgestone Potenza za połowę ceny i się zastanawiam
  9. może nie wszyscy, też 4 lub 5 mam zamiar ruszać Ale do 4 czyli będe wracał
  10. Kurcze mijamy się wszyscy Ja jestem do 4.09
  11. Kup całą furę będzie mniej grzebania
  12. W Hiszpanii znowu będzie gorąco i znowu ferrari może być wysoko Kibicuje Kimiemu może w końcu coś wygra Rosberg już panikował kilkanaście kółek przed końcem wiedział że nie wygra i że za nim jest KImi Spanikował na wydaje się bardzo prostym zakręcie po prostej startowej. Miszczowie mercedesa zaraz katują opony jak muszę się z kimś ścigać
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skończ z narkotykami
  14. Marcin ciężko to opisać Robiliśmy z Michałem logi to uczucie podobne jak w 737
  15. Dzięki chłopaki Jaram się na nowo swoim autem Dodatkowo zdeś przód zespawany w jednośc Teraz w wikend porządne mycie i jakaś sesyjka Tylko muszę ogarnąć tył 300mm bo tym się teraz nie da jeździć Auto nurkuje okrutnie a tył lata przy hamowaniu Myślę że stab z RS4 by pomógł
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękówka mordo listwy jak nowe Jak będziesz miał jakieś te heble to podsyłaj będziemy działać Radek towar on board?
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie kupisz. Sa slizgi valeo nowe po 70zł chyba
  18. Też mam LZ5L? krisxxx dzięki za listwy
  19. Szukaj hebli sporo tego jest a pomalować to nie problem i nie duży koszt Wygląd to jedno ale jak to hamuje 312mm i 288mm to spowalniacz przy tym W końcu wpadły listwy:kox: Narazie czarny mat. No i hebel Tapnięte z SGS5
  20. Wandej odpowiedział(a) na Houdini temat w Audi A4 B5
    A to na pewno s4? Może od b7 Tapnięte z SGS5
  21. Dobry wyścig Hamilton już czuł powoli oddech Raikkonena na plecach Widać w gorących klimatach lepiej spisuje się Ferrari
  22. Tak albo 360mm ale rs3 Do tego tył zarzuć 330mm na tarczy perforowanej i będzie poprawa
  23. Ja bym najchętniej wrzucił jeszcze większe od RS4 B7 - ale ceny tarcz i klocków zabijają Wrzuć to co ma Hammer. Klocki I tarcze tanie mieniem jak zaciski:wink:Tapnięte z SGS5
  24. Pany zna się ktoś na temacie przyłączy(chodzi o prąd i wodę)?? mam około 50m od najbliższego słupa i rury wodociągu do działki i chciałbym się dowiedzieć jakie mogą być koszta przeprowadzenia tego? Kto to musi wykonać? Bo jeśli będą duże to taniej mi będzie zakupić działkę chyba przy przyłączach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.