Treść opublikowana przez Wandej
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Sprawdzę bo u mnie linieje kocur i włazi po stole na okno
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Fajnie napisane , ja dziś rozmawiając z dostawcą który ma master sporta usłyszałem że to produkt którego sprzedają najmniej a najwięcej użerają się z reklamacjami. Reklamowane całe zestawy wahaczy mają uznawane pojedyncze wahacze jak coś Nie wiem z kim rozmawiałeś ale jak się jeden wahacz wysypie wymieniają całość. Ja sprzedaje je prawie 4 lata i nie miałem nawet 1 reklamacji. Nie pisze tego teraz po to żeby zareklamować ich cudowną jakośc bo już nimi nie handluje
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20275-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/ Moderator
-
A4B6 2.0 ALT sprawny wydech, cicha praca do 3 tyś obr
No to lipa jest jeszcze opjca nr 2, niedługo będę miał cały środkowy i końcowy, założę i przetestuję jak to będzie śmigać, jak bez różnicy to pozostanie jeździć przy głośniejszej muzyce Fajnie to fakt, ale wożę ze sobą 11 miesięcznego szkraba i wolę jak w trasie śpi Wcześniej jeździłem A6 2,4 V6 i to dopiero ładnie mruczało, ale było dużo ciszej pzdr Z tyłu wydech bardzo mało słychać Bardziej grzmi ten środkowy ,tak mi się wydaje.
-
B6 DIVISION
Toć pisałem że doszly Daj info jak się tam liczymy Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 235/35r19 Narazie się nie liczymy xd blaszki rób a ja niedługo bd z hamulcami kombinować to dam ci do regeneracji i bd dalej gadać xd Srebrne chcesz ta? Bedę miał w tygodniu jakieś
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ładnie 345mm wypełnia dziewiętnastkę. Tylko mi moich nówek nie zachamęć dla siebie. Już miałem jednego petenta na nie Ale spoko będą u Ciebie nie długo Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Toć pisałem że doszly Daj info jak się tam liczymy Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 235/35r19
-
B6 DIVISION
Pany warto kupić nowe opony z 2009r? Mam do kupienia komplet Bridgestone Potenza za połowę ceny i się zastanawiam
-
Wakacje w Chorwacji
może nie wszyscy, też 4 lub 5 mam zamiar ruszać Ale do 4 czyli będe wracał
-
Wakacje w Chorwacji
Kurcze mijamy się wszyscy Ja jestem do 4.09
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Kup całą furę będzie mniej grzebania
-
F1, Rajdy i Motorsport
W Hiszpanii znowu będzie gorąco i znowu ferrari może być wysoko Kibicuje Kimiemu może w końcu coś wygra Rosberg już panikował kilkanaście kółek przed końcem wiedział że nie wygra i że za nim jest KImi Spanikował na wydaje się bardzo prostym zakręcie po prostej startowej. Miszczowie mercedesa zaraz katują opony jak muszę się z kimś ścigać
-
B6 DIVISION
Skończ z narkotykami
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Marcin ciężko to opisać Robiliśmy z Michałem logi to uczucie podobne jak w 737
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Ryje mi beret to auto
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Dzięki chłopaki Jaram się na nowo swoim autem Dodatkowo zdeś przód zespawany w jednośc Teraz w wikend porządne mycie i jakaś sesyjka Tylko muszę ogarnąć tył 300mm bo tym się teraz nie da jeździć Auto nurkuje okrutnie a tył lata przy hamowaniu Myślę że stab z RS4 by pomógł
-
B6 DIVISION
Dziękówka mordo listwy jak nowe Jak będziesz miał jakieś te heble to podsyłaj będziemy działać Radek towar on board?
-
B6 DIVISION
Nie kupisz. Sa slizgi valeo nowe po 70zł chyba
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Też mam LZ5L? krisxxx dzięki za listwy
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Szukaj hebli sporo tego jest a pomalować to nie problem i nie duży koszt Wygląd to jedno ale jak to hamuje 312mm i 288mm to spowalniacz przy tym W końcu wpadły listwy:kox: Narazie czarny mat. No i hebel Tapnięte z SGS5
-
Zderzak S4, oryginał?
A to na pewno s4? Może od b7 Tapnięte z SGS5
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dobry wyścig Hamilton już czuł powoli oddech Raikkonena na plecach Widać w gorących klimatach lepiej spisuje się Ferrari
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak albo 360mm ale rs3 Do tego tył zarzuć 330mm na tarczy perforowanej i będzie poprawa
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja bym najchętniej wrzucił jeszcze większe od RS4 B7 - ale ceny tarcz i klocków zabijają Wrzuć to co ma Hammer. Klocki I tarcze tanie mieniem jak zaciski:wink:Tapnięte z SGS5
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pany zna się ktoś na temacie przyłączy(chodzi o prąd i wodę)?? mam około 50m od najbliższego słupa i rury wodociągu do działki i chciałbym się dowiedzieć jakie mogą być koszta przeprowadzenia tego? Kto to musi wykonać? Bo jeśli będą duże to taniej mi będzie zakupić działkę chyba przy przyłączach