Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Dobrze się czujemy? Alu to są zwrotnice a piasty są stalowe. na pewno pedał pulsuje czy może jest bicie gdzieś i po prostu takie odczucie masz?
  2. Wandej odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja ruszam na siłke o czerwca po bardzo długiej przerwie. Zobaczymy co z tego wyjdzie Będzie foto przed i po 3 miesiącach bo taki mam deadline do ślubu Waże około 95kg przy wzroście 187cm i w sumie waga może zostać tylko nie używałem calgonu i nabyłem bęben
  3. Wandej odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Może to dla koni na wyścigi Multipower to najprostszy monohydrat. Trzeba go przyjmować z dexstroza żeby się ładnie wchłaniał. jak byłem w liceum to brałem to i rosłem jak wściekły Zero problemów gastrycznych No i 90zł kosztuje
  4. Wandej odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Próbowałeś najprostszej z prostych kreatyn mutlipower?
  5. Mój brak w warsztacie czyli codziennie tłucze ingersoll`a już 6 lat Tylko go smaruje
  6. Cena mega bo klocki sa od b5 U mnie masz za 550zł bodajże zestaw z wysyłką do b6 no to u nas ten zestaw taniej Wandrzeju Tak ja wiem Ty mas wszystko taniej
  7. Wandej odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Możesz zalać nic się nie stanie Tapnięte z SGS5
  8. Trzeba było dorzucić 200zł i miałbyś dożywotnio Ingersoll`a
  9. pracowałem w firmie która była ich dystrybutorem na okolicę. Zwolniłem się i otworzyłem własną działalność a że mieszkam nie daleko poprzedniego pracodawcy nie mogę być ich dystrybutorem(czyt. kupować bezpośrednio).przez jakiś czas pośredniczyłem w zakupach ale to odbijało się czkawką przeważnie mnie Dlatego też póki mój poprzedni pracodawca nie upadnie MS`ów nie mam
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedy audi kupujesz? jak skoda się rozpadnie albo na nowe OOOO uzbiera Kumpel sobie kupił ostatnio b8 3.0tdi w body es. Przestałem go kurfa lubic 294KM
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedy audi kupujesz?
  12. Zapodaj 320mm/288mm. Tylko to wydatek rzędu 2tyś zł Zgodzę się ale chyba tak drogo po dodaniu oplotu i klocków ds I tarcZ wierconych. No co Ty. Kup tylne zaciski same to minimum 500zł. Do tego przód 200zł i ich regeneracja. Tarcze i klocki około 800zł. Same dsy prawie 400zł kosztuja
  13. Podejdzie ale to zacisk z c5. Trochę inna konstrukcję ma niż b7/c6. Np nie założysz takich blaszek jakie robiłem ok, ale sam zacisk z jarzmem wazne ze podejdzie i rozumiem ze tarcze od a4 320 wrzuce bez problemu Pasować pasuje ale lepiej poszukaj nowszych
  14. Podejdzie ale to zacisk z c5. Trochę inna konstrukcję ma niż b7/c6. Np nie założysz takich blaszek jakie robiłem
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierwszy raz ja zmieniłem po 143tyś czyli jak sprowadziłem auto. Pompa wody już się zacierała więc myślę że optymalnie 120tyś a potem co 80tys
  16. Ja założyłem bosala nowego. I też brzęczy
  17. Furka widziana na żywo w Taborze Krowa wielka
  18. Wandej odpowiedział(a) na irzyk temat w Audi A4 B5
    Wandej, masz, jeździłeś bądź jeździsz? Czy to tylko opinia ze słyszenia? Sprzedaję to przecież więc wiem Tylko nie ate a juridy.
  19. E46 i B6 to bardzo fajne konstrukcje. W bmw są perfekcyjne silniki R6 u nas wiadomo 1.8T no i napęd q Gdybym miał wykasowaną pamięć i chciał kupić auto i miał do wyboru te 2 nie wiem co bym zrobił Zależałoby pewnie od tego które lepiej jeździ no i od konfiguracji
  20. Wandej odpowiedział(a) na irzyk temat w Audi A4 B5
    Brak pylenia tylko odróżnia je od reszty.hamują tak samo jak każde inne a z ceramiką mają tyle wspólnego co nic
  21. Frosty gumy dobrze. Z tym stukaniem mam chyba podobny temat. Na poprzecznych nierównościach napier... Jeden grzechot. Zawias cały ok. Też myślałem nad tymi nakrętkami że nie ściskają odpowiednio tej gumy. Może jeszcze gwint stukac i to wszystkie opcje chyba
  22. Michał mój grzechocze tylko po rozgrzaniu. To wariator czy zawór?
  23. Sprawdź sondę regulacyjną przed katem
  24. Wandej odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Nie porównuj tarczy w punto do 30cm średnicy wielkiej tarczy w a4. Trochę inne obciążenia na nią działają
  25. Bo? To nie b5. W b6 fwd i q jest taki sam zawias z tyłu na wielowahaczu. Ładna furmanka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.