Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. No właśnie. Szukając na allegro natknąłem się na pare tańszych alternatyw. Piękne nie są ale nie mają być. http://allegro.pl/bagaznik-box-boks-dachowy-inter-pack-atlas-carbon-i5082604356.html Chociażby takie coś
  2. Teraz mi potrzebny jest na 1 wyjazd do Chorwacji ale wiadomo przyda się i później. Tylko nie wiem czy będe miał sedana
  3. Witka. Sezon wakacyjny rusza. Jak wielu z nas ruszam też swoim autem na wakacje Jak wiemy a4 i wyjazd w 4 dorosłe osoby na wakacje to kiepskie połączenie. Dlatego zdecydowalem się zakupić box. Mam sedana więc będą mi potrzebne specjalne belki do jego przymocowania. Przeglądałem allegro i takie belki można zakupić za około 300zł. Natomiast sam box np thule to ponad 1tyś zł Nie wiem czy ja źle szukałem czy to tyle kosztuje. Może macie jakieś na swoich autach? Wrzucajcie swoje doświadczenia temat dla potomnych
  4. Przecież przy którejś aktualizacji fb mówili że to nowa fukncjonalność Także jest ok
  5. No lepiej. Ale kiedy będzie porządne auto?
  6. Jeździ bardzo dobrze, śmigam nim cały czas, oglądałem wałki są lekko powycierane także w przyszłości na pewno trzeba by je było zrobić, dlatego kupiłem drugą B6 jako dawcę: Wpada AVF z manualną skrzynią biegów, na dupowóz będzie git Aleś kurfa swapa zrobił na 1.9 Kajak tam dopiero szydzi
  7. Dobra. Technologia mikromolekularna 40lat temu opatentowana Coś mi się wydaje że da tyle co umarłemu kadzidło
  8. Koledzy powyżej wiedzą co piszą smigają na ferodo
  9. Tak ale z samym przodem jak w tym wypadku nie. Rav Twoja D3 po kuracji w Taborze nieźle się pewnie prezenci Ja jadę swoją. mam kupę wspomnień związanych z tym autem i slub będzie jednym z nich Dziwić się że potem sprzedać ciężko
  10. Ja też nie przekraczałem a min było co chwile zobaczymy ja trzymam kciuki za twoje cacko 1700km oil min. czyli na 0.5l tyle zrobiłem. Pobawię się dolotem jeszcze i może dojdzie do 2k
  11. Kamil zmień mechanika to raz. kto kroi 350zł za wyjęcie magla w a4??? Z podnośnikiem i spaleniem fajka zajmuje to pół godziny Jasne że Cię mechanik wyru... ał. Przecież oddałeś auto nie po to żeby zregenerować magiel tylko ze stukaniem w układzie kierowniczym. Po za tym dostałeś jakiś kwit z gwarancją na magiel? widziałeś go w ogóle? Powinien być zalaminowany na kolorowo w ramach gwarancji. tak robią firmy regenerujące. I ciekawe czy są nowe osłony chociaż. A co do płynu jeśli magiel był regenerowany a wcześniej było błoto to mechanik powinien przepłukać układ kilkomi litrami płynu.Wlewać jednym wężem wylatuje drugim. Do tego czyszczenie lub wymiana sitka w zbiorniczku. Bez tego założenie nowego magla to wyrzucenie hajsu w błoto. Ja bym pojechał wyjął ten magiel i lał to po plecach. A coś czuje że wyjdzie żę to krzyżak. I tutaj 250zł??? Odkręcasz jedną śrubę na dole i na górze drążek. Trzeba kierę zdjąć ale to i tak roboty na maks godzine
  12. Jakby moi kumple którzy będą na ślubie zobaczyli takie a8 śmiali by się ze mnie że ulepem jechałem Dlatego jadę swoja b6 Chociaż miałbym za darmo 2xb8 a5 cabrio i a8 d4 właśnie
  13. Ja już 1700km bez oil min Nie przekraczam 120km/h
  14. Nie będą. W ADR`ach prawie zawsze były 280mm wentylowane na zacisku lucasa. 288mm wentylowane są pod zacisk ate występowały w AFN i 1.8T no i 2.5tdi
  15. Wtedy są mieszane uczucia Chodzi mi o to że jozek kupił teraz nowe gumy 18` i wypada żeby się zamortyzowały
  16. No to teraz został air i 20` rotor Tylko nowych gum szkoda
  17. Samsung jedzie na klasie amoleda. Nadal to jest przepaść z innymi telefonami
  18. Miałem w łapie S6 i nie wiem skąd te zachwyty że takie materiały cudowne jak w iphonie Jak dla mnie sporo mu brakuje. Do tego bawiłem się telefonem który jest na wystawie i ma sporo włączonych appek... Nie chodzi wcale płynnie trzeba czekać na reakcje. Jednym słowem przereklamowany. Spodziewałem się wiekszego przeskoku co do s5
  19. 17` avus z s4
  20. Wrzucę rano nr lema trochę inne niż te
  21. Mylisz się Artur Na pewno aftermarket rozgranicza je że każdy jest inny. Niektóre firmy dają dolny prosty taki sam natomiast banan z pełną tuleją. Górne mają trochę inny kształt. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ale tak jak pisałem pasują do siebie zamiennie Ori być może wychodziły te same. BV wiadomo inna góra
  22. Ale wiesz że te lemfordery to do b5? ogólnie do b6 są też inne i do b7 też są inne. Ale te z b6 i b7 można montować zamiennie. B7 są sporo droższe gdyż np banan ma pełną tuleję nie olejową jak reszta
  23. Sporo jest aut z temperaturą 99 stopni lub 100 i smigają bez poboru oleju. Akurat taka temperatura chłodziwa ponoć sprzyja pracy silnika
  24. Wandej odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Vag ale to nie to samo. Ja jestem zawiedziony ale nie zdziwiony. Już rok temu było widać że jeżeli porsche się nie popsuje wygra bo ma szybszy/wydajniejszy bolid Nie wiem czy to że audi ma diesla nie wpływa na ich niekorzyść. silnik wysokoprężny chociaż może mieć 2 cylindry więcej od beznyniaka no i mniej pali jednak wychodzi na to że jest mniej wydajny... Do tego najniższa ilość energii jaką możę zgromadzić audi względem konkurencji. Przełom zrobili kilka lat temu z wprowadzeniem diesla który pozamiatał stawkę ale teraz są troszkę do tyłu względem napędu według mnie. Ale najlepsze jest jednak to że audi tak tego nie zostawi i zobaczymy co przygotują na następny sezon Prezes jakieś przecieki w inglo? R18 e-tron konstrukcyjnie jest perfekcyjny(tak jak i porsche) ale napęd spalinowy według mnie do przeprojektowania lub wymiany. Komentatorzy mówili że nissan ma lżejszy silnik niż audi a ledwo się zmieścili w wadze gdzie w E-tronie podokładanę są odważniki żeby też się zmieścic w minimalnej Do zobaczenia za rok w temacie Swoją drogą chciałbym tam być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.