Treść opublikowana przez Wandej
-
Bagażnik dachowy ,box
No właśnie. Szukając na allegro natknąłem się na pare tańszych alternatyw. Piękne nie są ale nie mają być. http://allegro.pl/bagaznik-box-boks-dachowy-inter-pack-atlas-carbon-i5082604356.html Chociażby takie coś
-
Bagażnik dachowy ,box
Teraz mi potrzebny jest na 1 wyjazd do Chorwacji ale wiadomo przyda się i później. Tylko nie wiem czy będe miał sedana
-
Bagażnik dachowy ,box
Witka. Sezon wakacyjny rusza. Jak wielu z nas ruszam też swoim autem na wakacje Jak wiemy a4 i wyjazd w 4 dorosłe osoby na wakacje to kiepskie połączenie. Dlatego zdecydowalem się zakupić box. Mam sedana więc będą mi potrzebne specjalne belki do jego przymocowania. Przeglądałem allegro i takie belki można zakupić za około 300zł. Natomiast sam box np thule to ponad 1tyś zł Nie wiem czy ja źle szukałem czy to tyle kosztuje. Może macie jakieś na swoich autach? Wrzucajcie swoje doświadczenia temat dla potomnych
-
System operacyjny Android
Przecież przy którejś aktualizacji fb mówili że to nowa fukncjonalność Także jest ok
-
[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
No lepiej. Ale kiedy będzie porządne auto?
-
[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Jeździ bardzo dobrze, śmigam nim cały czas, oglądałem wałki są lekko powycierane także w przyszłości na pewno trzeba by je było zrobić, dlatego kupiłem drugą B6 jako dawcę: Wpada AVF z manualną skrzynią biegów, na dupowóz będzie git Aleś kurfa swapa zrobił na 1.9 Kajak tam dopiero szydzi
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Dobra. Technologia mikromolekularna 40lat temu opatentowana Coś mi się wydaje że da tyle co umarłemu kadzidło
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koledzy powyżej wiedzą co piszą smigają na ferodo
-
Audicą do ślubu
Tak ale z samym przodem jak w tym wypadku nie. Rav Twoja D3 po kuracji w Taborze nieźle się pewnie prezenci Ja jadę swoją. mam kupę wspomnień związanych z tym autem i slub będzie jednym z nich Dziwić się że potem sprzedać ciężko
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ja też nie przekraczałem a min było co chwile zobaczymy ja trzymam kciuki za twoje cacko 1700km oil min. czyli na 0.5l tyle zrobiłem. Pobawię się dolotem jeszcze i może dojdzie do 2k
-
Luzy na przekładni kierowniczej - pytanie
Kamil zmień mechanika to raz. kto kroi 350zł za wyjęcie magla w a4??? Z podnośnikiem i spaleniem fajka zajmuje to pół godziny Jasne że Cię mechanik wyru... ał. Przecież oddałeś auto nie po to żeby zregenerować magiel tylko ze stukaniem w układzie kierowniczym. Po za tym dostałeś jakiś kwit z gwarancją na magiel? widziałeś go w ogóle? Powinien być zalaminowany na kolorowo w ramach gwarancji. tak robią firmy regenerujące. I ciekawe czy są nowe osłony chociaż. A co do płynu jeśli magiel był regenerowany a wcześniej było błoto to mechanik powinien przepłukać układ kilkomi litrami płynu.Wlewać jednym wężem wylatuje drugim. Do tego czyszczenie lub wymiana sitka w zbiorniczku. Bez tego założenie nowego magla to wyrzucenie hajsu w błoto. Ja bym pojechał wyjął ten magiel i lał to po plecach. A coś czuje że wyjdzie żę to krzyżak. I tutaj 250zł??? Odkręcasz jedną śrubę na dole i na górze drążek. Trzeba kierę zdjąć ale to i tak roboty na maks godzine
-
Audicą do ślubu
Jakby moi kumple którzy będą na ślubie zobaczyli takie a8 śmiali by się ze mnie że ulepem jechałem Dlatego jadę swoja b6 Chociaż miałbym za darmo 2xb8 a5 cabrio i a8 d4 właśnie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Sprawdź farby firmy Jotun
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ja już 1700km bez oil min Nie przekraczam 120km/h
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Nie będą. W ADR`ach prawie zawsze były 280mm wentylowane na zacisku lucasa. 288mm wentylowane są pod zacisk ate występowały w AFN i 1.8T no i 2.5tdi
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Wtedy są mieszane uczucia Chodzi mi o to że jozek kupił teraz nowe gumy 18` i wypada żeby się zamortyzowały
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
No to teraz został air i 20` rotor Tylko nowych gum szkoda
-
htc m9 vs s6 vs xperia z3 vs ascend p8
Samsung jedzie na klasie amoleda. Nadal to jest przepaść z innymi telefonami
-
htc m9 vs s6 vs xperia z3 vs ascend p8
Miałem w łapie S6 i nie wiem skąd te zachwyty że takie materiały cudowne jak w iphonie Jak dla mnie sporo mu brakuje. Do tego bawiłem się telefonem który jest na wystawie i ma sporo włączonych appek... Nie chodzi wcale płynnie trzeba czekać na reakcje. Jednym słowem przereklamowany. Spodziewałem się wiekszego przeskoku co do s5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
17` avus z s4
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wrzucę rano nr lema trochę inne niż te
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mylisz się Artur Na pewno aftermarket rozgranicza je że każdy jest inny. Niektóre firmy dają dolny prosty taki sam natomiast banan z pełną tuleją. Górne mają trochę inny kształt. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ale tak jak pisałem pasują do siebie zamiennie Ori być może wychodziły te same. BV wiadomo inna góra
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ale wiesz że te lemfordery to do b5? ogólnie do b6 są też inne i do b7 też są inne. Ale te z b6 i b7 można montować zamiennie. B7 są sporo droższe gdyż np banan ma pełną tuleję nie olejową jak reszta
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Sporo jest aut z temperaturą 99 stopni lub 100 i smigają bez poboru oleju. Akurat taka temperatura chłodziwa ponoć sprzyja pracy silnika
-
24h Le Mans
Vag ale to nie to samo. Ja jestem zawiedziony ale nie zdziwiony. Już rok temu było widać że jeżeli porsche się nie popsuje wygra bo ma szybszy/wydajniejszy bolid Nie wiem czy to że audi ma diesla nie wpływa na ich niekorzyść. silnik wysokoprężny chociaż może mieć 2 cylindry więcej od beznyniaka no i mniej pali jednak wychodzi na to że jest mniej wydajny... Do tego najniższa ilość energii jaką możę zgromadzić audi względem konkurencji. Przełom zrobili kilka lat temu z wprowadzeniem diesla który pozamiatał stawkę ale teraz są troszkę do tyłu względem napędu według mnie. Ale najlepsze jest jednak to że audi tak tego nie zostawi i zobaczymy co przygotują na następny sezon Prezes jakieś przecieki w inglo? R18 e-tron konstrukcyjnie jest perfekcyjny(tak jak i porsche) ale napęd spalinowy według mnie do przeprojektowania lub wymiany. Komentatorzy mówili że nissan ma lżejszy silnik niż audi a ledwo się zmieścili w wadze gdzie w E-tronie podokładanę są odważniki żeby też się zmieścic w minimalnej Do zobaczenia za rok w temacie Swoją drogą chciałbym tam być