Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak pół roku nic nie zrobi 2 lata jak tego jest pół litra oki. tylko zastanówcie się czemu przy około 200 tys każdy z was pewnie wymieniał skłanki i walki ??? A co się dzieje po roku z olejem poczytajcie wyżej według expertyz nadaje się do frytek.naciepane z GT-I9195 Ale jeśli faktycznie komuś braknie i musi dolać to lepiej dolać starego niż jeździć bez. Ja nie mam tego problemu bo auto nie bierze oleju przejechane 400 tys na mobilu bez kombinowania itp. naciepane z GT-I9195 Wiesz czemu przy 200tys wymienia się szklanki i wałki? Są w zasadzie 2 powody 1. Przeważnie 200tys na blacie to 350tys w rzeczywistości (ale to nie reguła) 2. W 1.9tdi pompowtryski napędza wałek i wszystko co z nim związane ma ciężej niż np przy wtrysku cr. Stąd częste remonty góry w 1.9tdi PD. Zobacz kto w AFN robił coś w głowicy przy 200tyś km?
  2. Nie będzei wyglądać bo nie założysz tego koła bez sporego dystansu
  3. ja ogólnie mam kiepskie doświadczenia i z tarczami i z klockami pagida
  4. Michał 125zl bo coś nie mogę Ci pw podesłać Tapnięte z SGS5
  5. Nie rezaj skody kup se b7 albo b8
  6. Klocki są produkowane we Włoszech i jest na nich kraj produkcji. Ferodo się nie musi niczym chwalić ważne że jakość jest ok.
  7. Nie wiem na jakim świecie wy żyjecie. Trafiają się ori części audi produkowane w chinach. Chińczycy potrafią robić dobrze. Zobaczcie iphon`y. Każdy się zachwyca jakie cudowne i idealne. Produckja Foxconn Chiny. Każda szanująca się marka robiąca tam swoje produkty ma taką samą kontrolę jakości jak w EU. Różnicą jest jedynie koszt siły roboczej nie porównywalnie tańszy niż w innych krajach. Ferodo robi tarcze w chinach i co? Na tyle co ich sprzedałem nie wróciły nawet jedne. To chyba potwierdza moją teze
  8. To stare oznacznie i jakieś zapasy ktoś ma.teraz jest tylko ddf1706
  9. mówisz o ferodo? podana cena 88zl oczywiście za sztukę Tak. Muszę z ciekawości zajrzeć czym to się różni.
  10. W dieslu wystarczy odpalić
  11. Knecht też nie jest już tylko w Austrii robiony. po za tym jak wygląda filtr po wymianie zależy sporo od oleju i silnika. Opel corsa 1.0 zasysa kazdy filtr. Możecie śmiało zakładać filtry manna i knechta z każdego kraju. Nie będzie problemów z znimi na pewno
  12. 88zł za szt rozumiem? klocki ms to armagedon Wiem że tanie ale oszczędzać na przednich klockach
  13. Ciśnienie w gumach ,całą zawiechę i elementy gumowe, czy koła są dokręcone ,czy mamy kpl do zmiany kół na drodze w bagażniku, czy nigdzie nie mamy wycieków (paliwa lub płynów) ,najlepiej podjechać na diagnostykę i zobaczyć amory w jakiej kondycji no i HAMULCE czy się nie kończą i czy są sprawne
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nie ma ktoś jarzm od esy tył?
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podrzuć numery piękny kawalerze
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj to już wiem czemu dwumasu wymienić nie chcecie
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie kupisz raczej samej tarczy chyba żę jakiś chinol jak dwumas cicho to samo sprzęgło i będzie śmigać. U mnie też dzisiaj badaliśmy a4 wstępnie co trzeba kupić przed Chorwacją Dwumas ok sprzęgło pójdzie profilaktycznie ,manszeta amorki tył i niespodzianka pompa wody Rok temu wymieniany cały rozrzą i już leci z niej. Jak ja lubię ten przód zdejmować
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i gites zrobiłeś U mnie olej jest czarny zaraz po odpaleniu Slo Ty też do chorwacji jedziesz? Gdzie są moje gumiszcza?
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie jest to zwykły nalot. Ważne abyś na ruchomych cześciach i w kanałach miał czysto Spadło trochę szlamu?
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten brąz to przepalony olej. Niestety jego żeby usunąć to już trzeba ręcznie się za to zabrać. Pod pokrywą zaworów pewnie jest podobnie
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spadaj Nie chcę na tych kołach jechać bo w PL trafią się jakieś roboty i jedno yebnięcie i mogę zostać bez powietrza
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak już w jedną stronę mnie wytelepie to już jakoś wrócę Animal ja ogólnie lenię się podczas wypoczynku Wychodzę tylko na plaże i ewentualnie coś zjeść także na pewno się nudził nie będę. Po za tym wezmę chyba ponton ze sobą. Pany a ile można wziąc alko na głowe? 1l na głowę czy na auto? Chcę trochę whisky ze sobą wziąć żeby nie przepłacać
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja 25 jadę to pewnie już będziesz wracał Promajna ,makarskaJa prawdopodobnie 20.08:D Też tam gdzie ja? Ja tam tylko jadę leżeć ,opalać się pić JD i piwo
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja 25 jadę to pewnie już będziesz wracał Promajna ,makarska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.