Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Już nie przesadzaj że 15k
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
600zł maks 800zł
-
B6 DIVISION
Z jakimi fazatorami? Silnik ma 180k km przelotu więc ja tam nic nie dotykam prócz rozrządu i eksploatacji 7k to licze na wyrost.
-
B6 DIVISION
Myślę w 7k się zamknąć i odpadnie jeszcze sprzedaż alt o ile ktoś to kupi Tylko będzie to sam swap. Co będzie trzeba zrobić w motorze(rozrząd itp) to już robię sam we własnym zakresie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie możliwe. 280mm zdarzało się w 1.6 i AVB 101km diesel
-
B6 DIVISION
Silnik wyjęty leci po 10tym do czornego Pod koniec miecha furę odstawiam i czekanie Jeszczę parę gratów trzeba będzie skompletowac
-
B6 DIVISION
Jestem pany jak ktoś coś by potrzebował Bielun coś tam chciał?
-
Wakacje w Chorwacji
W promajnie wystawia babka stragan z rakija i likierami. 50kun za litr rakijTapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
W studenacu karlovacko 6.99. Butelki oczywiście przyjmują puste nawet sami pytają. Mały spot w Promajnie Z Goralem zaliczony:wink: Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
Goral dotarłes? Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
Śmiało możesz przyjeżdżać grzeje tak ze ciężko wysiedziec na slonxu:decayed: Jadąc w nocy bałem się bo jeszcze 150km od celu byli 15 stopni ciepła. Przejechaliśmy kilka tuneli a tu już 20 stopni. NA miejscu non stop ponad 30Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
Ja leciałem Czechy austria słowenia cro. Robot jest trochę w czechach i Austrii. Troopers ja mam kwaterę na przeciwko konzuma. Drogo tam swoją drogą w uj Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
Promajna on tour Ktoś już jest? Góral? Jak coś obok konzuma kwatera moja
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ferodo DS performance jak chcesz takowe to pisz
-
B6 DIVISION
Ok dzieki Ok dzieki Jeszcze jedno , to mozliwe aby chlodnica NRF byla wykonana z miedzi a nie z aluminium ? Nie sądze. Chyba miedzianych to już nie robią
-
B6 DIVISION
Behr,Nissens,NRF. Reszta się nie liczy
-
Swap z 2.0 TFSI na 1.8T Pomoc
Ludzie silnik 2.0t warty jest pewnie ze 3x tyle co 1.8t. Myślę że mógłbyś wyjść na 0 z takim swapem.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Auto teraz odstawione na polerkę i leci gruba paka z showcarshine Po urlopie kompletacja gratów i jedziem z koksem Jeździłem cały weekend S4 b6 i ciekawy jestem jak będzie moja się prezentowała z osiągami wobec esy. Z kumplem zrobimy kreskę na pewno
-
B6 DIVISION
Ty w ogóle wiesz co to parownik? Bo parownik to chłodnica. A pewnie Ci chodzi o osuszacz
-
B6 DIVISION
A nie wiem mordo musisz do niego uderzyć
- B6 DIVISION
-
Siemianowy Golfik Gti
Siemian to jakiś wypust firmowy? Bo właśnie dzisiaj widziałem takiego na drodze Nawet spoko to wyglądało ale czy bym tak zrobił swoje auto... Nie wiem
-
Siemianowy Golfik Gti
Jak dla mnie tragedia
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
A widziałeś kiedyś poszycie z sedana rs? Bo chyba takiego auta nie produkowali
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Może wklej foto tego co było przed nim