Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już nie przesadzaj że 15k
  2. 600zł maks 800zł
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z jakimi fazatorami? Silnik ma 180k km przelotu więc ja tam nic nie dotykam prócz rozrządu i eksploatacji 7k to licze na wyrost.
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślę w 7k się zamknąć i odpadnie jeszcze sprzedaż alt o ile ktoś to kupi Tylko będzie to sam swap. Co będzie trzeba zrobić w motorze(rozrząd itp) to już robię sam we własnym zakresie
  5. Nie możliwe. 280mm zdarzało się w 1.6 i AVB 101km diesel
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Silnik wyjęty leci po 10tym do czornego Pod koniec miecha furę odstawiam i czekanie Jeszczę parę gratów trzeba będzie skompletowac
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem pany jak ktoś coś by potrzebował Bielun coś tam chciał?
  8. W promajnie wystawia babka stragan z rakija i likierami. 50kun za litr rakijTapnięte z SGS5
  9. W studenacu karlovacko 6.99. Butelki oczywiście przyjmują puste nawet sami pytają. Mały spot w Promajnie Z Goralem zaliczony:wink: Tapnięte z SGS5
  10. Goral dotarłes? Tapnięte z SGS5
  11. Śmiało możesz przyjeżdżać grzeje tak ze ciężko wysiedziec na slonxu:decayed: Jadąc w nocy bałem się bo jeszcze 150km od celu byli 15 stopni ciepła. Przejechaliśmy kilka tuneli a tu już 20 stopni. NA miejscu non stop ponad 30Tapnięte z SGS5
  12. Ja leciałem Czechy austria słowenia cro. Robot jest trochę w czechach i Austrii. Troopers ja mam kwaterę na przeciwko konzuma. Drogo tam swoją drogą w uj Tapnięte z SGS5
  13. Promajna on tour Ktoś już jest? Góral? Jak coś obok konzuma kwatera moja
  14. Ferodo DS performance jak chcesz takowe to pisz
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzieki Ok dzieki Jeszcze jedno , to mozliwe aby chlodnica NRF byla wykonana z miedzi a nie z aluminium ? Nie sądze. Chyba miedzianych to już nie robią
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Behr,Nissens,NRF. Reszta się nie liczy
  17. Wandej odpowiedział(a) na Valgas temat w 1.8T
    Ludzie silnik 2.0t warty jest pewnie ze 3x tyle co 1.8t. Myślę że mógłbyś wyjść na 0 z takim swapem.
  18. Auto teraz odstawione na polerkę i leci gruba paka z showcarshine Po urlopie kompletacja gratów i jedziem z koksem Jeździłem cały weekend S4 b6 i ciekawy jestem jak będzie moja się prezentowała z osiągami wobec esy. Z kumplem zrobimy kreskę na pewno
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty w ogóle wiesz co to parownik? Bo parownik to chłodnica. A pewnie Ci chodzi o osuszacz
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie wiem mordo musisz do niego uderzyć
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dariuszqw
  22. Wandej odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Siemian to jakiś wypust firmowy? Bo właśnie dzisiaj widziałem takiego na drodze Nawet spoko to wyglądało ale czy bym tak zrobił swoje auto... Nie wiem
  23. Wandej odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Jak dla mnie tragedia
  24. A widziałeś kiedyś poszycie z sedana rs? Bo chyba takiego auta nie produkowali
  25. Może wklej foto tego co było przed nim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.