Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Bardziej chodzi mi o moduły. Puchę nie wiem czy będę zakładał czy wpadnie stożek pippercrossa albo ITG. Flyer miał w swoim i cicho było. masz na myśli 3.0 pb? Większa jest?
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
To radio wystepuje również z conversem? Miałem ostatnio przyjemność jechać mkiV do Chorwacji no i nie zawiódł. Ale co do prowadzenia jakoś mnie nie powalił
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Niestety chwilowo brak. Przód jedynie mam
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Sprzęgło nowe i dwumas to 4k zł
-
B6 DIVISION
Chyba tak. Można śmiało montować zamienniki tylko aby były dobrze nasmarowane i żeby drzwiami nie napier...
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Puchę filtra z modułami i przepływką ,y-pipe i dwumas ze sprzęgłem
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Amerykanie jednym słowem wykurzyli ze swojego rynku VW Ndal będą pontonami jeździć
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Dokładnie. Ma ktoś dojście do gratów od 2.7? będe jescze potrzebował kilka rzeczy
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Do b5 pierwotnie 2.8 czorny stwierdził że 2.7 to w zasadzie p&p Więc jak masz chwile czasu to zaraz będziesz śmigał
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Aż tak źle nie było Jak będzie wszystko git auto pośmiga jeszcze z 5 lat minimum do 20stki swojej
-
B6 DIVISION
Można ,przecież to tylko guma ze zbrojeniem z płótna
-
SWAP 2.7BIT do B7
Jak będe miał to podliczę ile wyszło Nie można zakładać że każde 2.7 jest zakatowane. 10k zł na swap serii śmiało wystarczy. Każdy przypadek jest inny. Inna kwota zakupu silnik itp
-
B6 DIVISION
Zaciskasz węże odkręcasz zaciski. Przykręcasz drugi. Poluzowujesz odpowietrznik. Jak zacznie lecieć płyn dokręcasz i jedziesz Możesz browar wypić w międzyczasie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Koń W następnym tygodniu ruszają prace
-
SWAP 2.7BIT do B7
Twoje informacje nt swapa są w zasadzie wszystkie błędne. 230KM to ten sam motor co agb w s4. Różnią się softem. Ja za jakiś czas będę miał motor ARE 250km z a6 Ty masz taki plus że za 1.8T BFB możesz wziąć kilka tyś za komplet do swapa
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Firma będzie musiała też usunąć zakwestionowane rozwiązanie z niemal pół miliona samochodów Volkswagen i Audi. Oj zachwieje to trochę koncernem
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Heh będzie można tanio kupić nowego VW Już Polacy na tym skorzystają A tak na prawdę to dotyczny też aut audi?
-
B6 DIVISION
W b6 nie było takich hebli. Esa jedynie 345/300
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Spoko mordo zawsze tak będzie Fakt trochę zostawiasz
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Matko Bosko Ael będzize efekt. Tylko trzeba było szukać poszerzeń od rsa jak już malowałeś całość
- B6 DIVISION
-
Wakacje w Chorwacji
A był ktoś na Bolu? Autem znaczy. bardzo mi się ta wyspa spodobała i chętnie bym tam kiedyś pojechał. Byłem tylko kilka h na rejsie Ale pięknie tam jest
- B6 DIVISION
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Zejdzie się zanim będzie szybka Ale do zimy będzie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Są droższe. Swag i febi jednym towarem pakowane. Nie wiadomo co sie trafi