Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na rafal-pl temat w Audi A4/S4 B6
    Tarcze i zaciski Porsche? Możesz dać foto?
  2. Ja czy czorny? czorny ma ze 450km ja 45km Pewnie w srodę będą "zaślubiny" Czyli motor wskakuje na mniejsce Dzisiaj czorny spina:hi: Tapnięte z SGS5
  3. Jak chcesz ferodo w podobnej kasie to pisz Ten zestaw spokojnie wystarczy
  4. O tym ze koszt jest niebagatelny i nie kazdy ma na to kase. w duzym skrocie: Silnik, skrzynia wiazka osprzet wał napedowy tylny most trzeba liczyc 5000zl a to dopiero poczatek, dobrze jest uszczelnic silnik, dac zdrowe turbiny jak silnik na wierzchu, zrobic rozrzad, filtry, oleje, swiece, klima, wydech i inne du...rele. jeszcze nie masz wrzuconego silnika a.juz jestes lzejszy o 10000zl do tego montaz na auto, pol biedy gdy robisz to sam a jak chcesz komus zleci to leci kolejne pare tysi... suma sumarum swap lekko przekracza wartosc auta Dokładnie. Po za tym koszt eksplatacji 2.7 jest sporo wyższy niż 1.8t. Ilość świe,cewek,płyny,olej itp
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żebyś je na drodze zostawił [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji12] Nie dla mnie Po za tym u mnie już jest quattro
  6. Do 16` alu możesz założyć 320mm na zacisku z b7. Ale to wychodzi sporo. Najlepiej zostaw serię jeśli jeździsz spokojnie czyli 312mm przód i tył 255mm. Wejdą na to biedronki i inne około et43 felgi alu. Chociaż dziwne bo stal powinna wejśc na 312mm. jeśli chcesz nówki tarcze i klocki to pisz
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupię MTM Bimoto
  8. A z resztą modułów się łączy?
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo w b5 są 2 duże a tutaj bodajże 12szt Od pływających po pełne
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup sobie panie dobre klucze i najlepiej samemu wszystko ogarnij. Wiem że nie każdy ma do tego zdolności , ale małymi krokami + z pomocą forum i wszystko da się zrobić. I przynajmniej masz pewność że wszystko zrobione na tip-top. Ja mam swojego furacza już prawie 5 lat i żadyn jeszcze "mechanior" go nie tykał. Nie mam garażu , wszystko robię koło domu tyłu sam nie ogarniesz. Prawda jest taka że najlepiej wyjąć sanki bo trzeba niektóre tuleje na prasie wciskac. Puka Ci gwint na pewno i to tyle w temacie. Z tyłu nie ma szans żeby pukała tuleja bo musiałaby być okrutnie wypracowana Nie da to sie panie parasola w d*p.. otworzyć. Jak sie chce to wszystko można. Lewarki , koziołki , podkłady plus ktoś do pomocy przy zakładaniu z powrotem. Ja u siebie wyciągałem nie dlatego że miałem luzy a dlatego że denerwowało mnie to jak jest zawalone rdzą. Wyciągnąłem , wyczyściłem , pomalowałem i wygląda jak nowe. Wiadomo trzeba się namęczyć nie ziemsko , parenaście godzin a nawet pare dni leżenia pod samochodem , gdzie na podnośniku czy z kanału trwało by to o połowę czasu krócej. Coś za coś. Sam też zwalałem i zakładałem 3 razy skrzynie biegów gdzie samochód stał też tylko na koziołkach. Dam sobie rękę uciąć że jak bym jeździł z każdą rzeczą po mechaniorach to furka już dawno na szrocie by stała. Jednego razu na autostradzie przy prędkości 180km/h prześlizgnął mi sie pasek rozrządu i zerwało mi kikanaście zębów. Samochód zgasł i nie odpalił już. Diagnoza po oględzinach 3 szpeców silnik na szrot bo remontować sie nie opłaca. Napewno wszystko sie powykrzywiało itp. Każdy wie jak to kończy sie dla tego silnika. Ale ja uparłem się bo przecież pasek sie nie zerwał a silnik sie kręci. Poczytałem trochę , kupiłem nowy rozrząd wraz osprzętem. Założyłem , ustawiłem , przeżegnałem się i odpalił od strzała. Szczęście? Może i tak Może i są dobrzy mechanicy i zakłady ale ja jeszcze osobiście takiego nie poznałem. U mnie sami wymieniaczo-naciągacze Miszka wyjąć sanki to nie problem. Mi chodzi o wprasowanie tulei
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Antenka idzie pod dechę
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup sobie panie dobre klucze i najlepiej samemu wszystko ogarnij. Wiem że nie każdy ma do tego zdolności , ale małymi krokami + z pomocą forum i wszystko da się zrobić. I przynajmniej masz pewność że wszystko zrobione na tip-top. Ja mam swojego furacza już prawie 5 lat i żadyn jeszcze "mechanior" go nie tykał. Nie mam garażu , wszystko robię koło domu tyłu sam nie ogarniesz. Prawda jest taka że najlepiej wyjąć sanki bo trzeba niektóre tuleje na prasie wciskac. Puka Ci gwint na pewno i to tyle w temacie. Z tyłu nie ma szans żeby pukała tuleja bo musiałaby być okrutnie wypracowana
  13. Przepadłeś Caban co może być pogięte w zacisku?
  14. Dokładnie mam te same odczucia. Byłem tam 1 dzień i to jest masakra. Tłok przeokrutny i wszędzie tylko żarcie i stragany.Może nocne życie jest tam konkret ale ja jeżdzę odpocząć
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Staniek poszedł mail z dokładką
  16. Poradziłeś sobie jednak Ładnie wyszły. Jutro będę składał właśnie 320/288 też czerwony zestaw
  17. Krzysiek za to co włożyłes w 1.8t miałbyś już pewnie serię 2.7 A tutaj progs daje 300km
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i zapomniałem Ci sprawdzić Rano zerknę
  19. jak Wandej dalej będzie w takich terminach dostarczał taile, to może początek 2020 Oj bo nie można zbiornika do quattro kupić jak się chce Kolego poniżej pytaj czornego bo to on będzie robił ale chyba zostaje ecu od Allroada
  20. Kurfa heble zakładaj a nie letnie koła na zimę
  21. Pomógł coś namiar?
  22. Quattro już na pokładzie I auto na kołach:kox: Tapnięte z SGS5
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    idź wałków posłuchać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Hipokryta
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bawicie sie w seks telefon [emoji12]nie chcesz znać szczegółów Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Oszukisty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.