Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. jeszcze ciekawe co z kuniami czy się będą zgadzać Czyli 300
  2. Poczekaj to już ja nagram:wink: Teraz tylko połosie musze znaleźć i można smigac:kox: Tapnięte z SGS5
  3. https://vimeo.com/147320326 Tapnięte z SGS5
  4. Czorny dowpipy wyspawał do tego brak katów i pozbędę się środkowego tłumika. Czorny ma pełen przelot tylko na końcowym tłumiku i w środku jest mega cicho. ALT był 3x głośniejszy Tutaj tylko ryk v6 i świst S4 to dźwięk a 2.7 moc
  5. Bardziej chodzi o imicz niż swap
  6. Chyba inny samochód oglądałeś.
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie ryju Koj@k nie wiem przejrzyj zdjęcia użytkowników. Fanta by pasował ale on ma truciciela
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Division to teraz tylko temat do pogaduszek nie żadna grupa.
  9. Na lawecie narazie Sporo wyszło kwiatków. Trzeba podokupywać sporo rzeczy żeby wszystko było prawilnie bez rzeźby. Ale już kończymy Teraz tylko kwestia czy motor jest sprawny W weekend odpał
  10. Ja robie własnie taki swap z 2.0 fwd na 2.7tt quattro. Co trzeba kupić: -quattro cały zestaw -dystans pod skrzynie -pas przód z v6 -silnik kompletny I sporo innych pierdół o których nikt nie napisze
  11. Quattro sobie najpierw załóż
  12. I co mordo turbo ogarnięte?
  13. Auto piękne Tylko jak mogli 2.0 silnik zrobić r4? przecież rzędowe 6 było zawsze znakiem rozpoznawczym bmw i były bo za***iste silniki kultura pracy na pewno jest nie porównywalna z r6
  14. ło kurfa jaka cena Zaraz Ci podrzucę na pw swoją
  15. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Klocki zmieniłeś przecież
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany potrzebuje przednie półosie do skrzyni 5b z 1.8t quattro. Ktoś coś? Pilny temat oznaczenie skrzyni FPT
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i hebleNie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5Tapnięte z SGS5
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny
  19. Dokladnie te nr co podałeś. Do 312mm się nie opłaca ds`ów bo kosztują 450zł i będą piszczeć w b7. Do 320mm już tak bo są tańsze i do tego modelu.
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany naddał mi sie akumulator centra futura 90ah. Oddam po kosztach tylko nie wyślę go
  21. Błądzisz. Co wymieniasz częściej tarcze czy klocki? Klocki się ułożą bo kilkuset km tak samo jak nowe.
  22. Nie ale bardziej niszczą się perfory. Tapnięte z SGS5
  23. Możesz tragedi nie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.