Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Nie. brakuje paru kabli i innych drobnych rzeczy więc narazie na palecie. Narazie jest wszystko wyjęte
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Może być zmęcznie materiału. Piasta nie dość żę się grzeje od tarczy do jescze przenosi całe obciążeni z auta na koła.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Wątpie żeby wymienili coś po za elementami układu emisji spalin. włożą wydajniejszy dpf albo egr. Także mocy to na bank nie przybędzie
-
tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm
Ja mam 345mm bo trafiłem za śmieszne pieniądze zaciski od esy A 2.7 jeszcze stoi z boku na palecie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Kolego w BFB masz większe tarcze. Wrzuciłeś linki 288/245mm a masz 312mm/255mm podrzucę pw
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Liqui moly 5w40 synthoil i będziesz zadowolony
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Spoko mordo nie ma problemu Te brembo wysoko nawęglane też mam ostanio w ofercie. Cars mocno chyba na nie postawil bo jest tego dużo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zmień z xe3000 na mobil 1 esp. bardzo dobry olej z gamy mobila
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie stosuje się wspomagania hamulcy kierownicy i innych rzeczy. Auta drogowe mają być bezpiecznie a nie jeździć cały czas na granicy
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
A co to NOX? za dużo szybkich i wściekłych Kriss w Polsce nic co jest na energie elektryczną nie jest ekologiczne. 90% prądu jest z węgla
-
B6 DIVISION
Zależy co nazywasz naciągiem U mnie było z przodu 225/35 na 8,5 i po prostu było równo z felgą. naciąg minimum myślę 215
-
B6 DIVISION
10mm mordo będzie wszystko ale nie wiem czy są takie z kołnierzem
-
B6 DIVISION
Auto stworzone do pracy więc holowało Dobry wypad ale mógłby być krótszy i bez takich przygód
-
B6 DIVISION
Silnikowi nic nie jest przecież Tylko skrzynia kaput która i tak miała być wyeksmitowana. Ale auto na miejscu pod koniec tyognie czorny moze ruszy z pracami Po przejechaniu się jego 2.7 mam wątpliwości czy to auto nie będzie za szybkie
-
B6 DIVISION
Kurfa jaka przygoda w weekend. Zablokowana skrzynia na autostradzie ,odrkęcanie półosi na poboczu i wiezienie auta na lawecie 300km Nie polecam nikomu
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Rozumiem. Moje auto po sprowadzeniu brało 0,5l na 10tyś km. Nie wiem co je wykończyło że bierze 0,5l na 2 tyś km Ale co do spalania paliwa akurat też zaobserwowałem jego wzrost. Po kupnie robiłem w trasie poniżej 7l bez problemu. Teraz poniżej 8l ciężko mam zejść
-
[B6 AVF] by Edyta
Wyślę Ci pare szt w poniedziałek
-
[B6 AVF] by Edyta
Duża różnica w hamowaniu?
-
B6 DIVISION
Ktoś coś na tajle z mojego ALT? Cewki , termostat , przepływka nie dawno wymieniane. Najchętniej bym pchnął cały ale kto robi swapy na 2.0 Chyba tylko posiadacze 2.5tdi
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nie. Mierzyłem po prostu manomentrem
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wąski a co powiesz na to że kompresja silnikaj jest ok?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No właśnie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja widze że nigdy się chyba wiara nie nauczy że to gdzie coś jest produkowane mało drugorzędnec znaczenie
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
No właśnie nie wiem? Bo klekot przy odpaleniu na pewno nie dochodzi z tyłu silnika
-
[B5 FL AKN] 2.5TDI 150 swap na 1.8T 180KM by Manek
Na pewno 3.0tdi tańszy w utrzymaniu