Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Nie. brakuje paru kabli i innych drobnych rzeczy więc narazie na palecie. Narazie jest wszystko wyjęte
  2. Może być zmęcznie materiału. Piasta nie dość żę się grzeje od tarczy do jescze przenosi całe obciążeni z auta na koła.
  3. Wątpie żeby wymienili coś po za elementami układu emisji spalin. włożą wydajniejszy dpf albo egr. Także mocy to na bank nie przybędzie
  4. Ja mam 345mm bo trafiłem za śmieszne pieniądze zaciski od esy A 2.7 jeszcze stoi z boku na palecie
  5. Kolego w BFB masz większe tarcze. Wrzuciłeś linki 288/245mm a masz 312mm/255mm podrzucę pw
  6. Liqui moly 5w40 synthoil i będziesz zadowolony
  7. Spoko mordo nie ma problemu Te brembo wysoko nawęglane też mam ostanio w ofercie. Cars mocno chyba na nie postawil bo jest tego dużo
  8. Zmień z xe3000 na mobil 1 esp. bardzo dobry olej z gamy mobila
  9. Nie stosuje się wspomagania hamulcy kierownicy i innych rzeczy. Auta drogowe mają być bezpiecznie a nie jeździć cały czas na granicy
  10. A co to NOX? za dużo szybkich i wściekłych Kriss w Polsce nic co jest na energie elektryczną nie jest ekologiczne. 90% prądu jest z węgla
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zależy co nazywasz naciągiem U mnie było z przodu 225/35 na 8,5 i po prostu było równo z felgą. naciąg minimum myślę 215
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    10mm mordo będzie wszystko ale nie wiem czy są takie z kołnierzem
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto stworzone do pracy więc holowało Dobry wypad ale mógłby być krótszy i bez takich przygód
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Silnikowi nic nie jest przecież Tylko skrzynia kaput która i tak miała być wyeksmitowana. Ale auto na miejscu pod koniec tyognie czorny moze ruszy z pracami Po przejechaniu się jego 2.7 mam wątpliwości czy to auto nie będzie za szybkie
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa jaka przygoda w weekend. Zablokowana skrzynia na autostradzie ,odrkęcanie półosi na poboczu i wiezienie auta na lawecie 300km Nie polecam nikomu
  16. Rozumiem. Moje auto po sprowadzeniu brało 0,5l na 10tyś km. Nie wiem co je wykończyło że bierze 0,5l na 2 tyś km Ale co do spalania paliwa akurat też zaobserwowałem jego wzrost. Po kupnie robiłem w trasie poniżej 7l bez problemu. Teraz poniżej 8l ciężko mam zejść
  17. Wandej odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Wyślę Ci pare szt w poniedziałek
  18. Wandej odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Duża różnica w hamowaniu?
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś na tajle z mojego ALT? Cewki , termostat , przepływka nie dawno wymieniane. Najchętniej bym pchnął cały ale kto robi swapy na 2.0 Chyba tylko posiadacze 2.5tdi
  20. Nie. Mierzyłem po prostu manomentrem
  21. Wąski a co powiesz na to że kompresja silnikaj jest ok?
  22. Ja widze że nigdy się chyba wiara nie nauczy że to gdzie coś jest produkowane mało drugorzędnec znaczenie
  23. No właśnie nie wiem? Bo klekot przy odpaleniu na pewno nie dochodzi z tyłu silnika
  24. Na pewno 3.0tdi tańszy w utrzymaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.