Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Musti nie leciałeś ostatnio 7mką? Za czosnowem w stronę ndm widziałem podobne auto
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miło było poznać mordo
  3. Przód wystarczy zmienić jarzma i tarcze I masz eS bez znaczku es
  4. Troche mało Zrób foto jakieś
  5. seves Twój rs miał czyszczony dolot?
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak pisze jakby ktoś reflektował
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za drogo pajda skolko? Oddam w rozliczeniu kpl 15` na stali z kleberami po 3 sezonach(kupowałem nówki) 500zł chcę za to tak ogólnie
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany powoli szukam 17` na zimę które uda się założyć na hamulce esowe. Ktoś coś? mogą być zdewastowane aby w miarę proste i żeby weszły na zaciski
  9. Byłem u znajomego (przy okazji mechanika) dziś i miał 3.0tdi na chwilę. Jak zawsze chłopak jest spokojny to dziś rzucał cenzura na lewo i prawo z jego powodu Przytoczył mi kilka rzeczy charakterystycznych dla tego silnika: elektryczna geometria turbo, wtryski piezoelektryczne, rozrząd od d*py strony, klapki w kolektorach itd itp o dostępie do każdej pierdoły nie wspominając... A! i to wszystko się psuje (i nie jest tanie) Lepiej przemyśleć co nieco kilka razy. Fajny silnik na pewno dopóki nic się nie dzieje. Wtryski piezoelektryczne? przecież tam jest pompa cr. Po za tym na pewno miał na myśli poprzednią generację nie tego co ma maks
  10. Nie miał ori tłok? dziwne go gumka jakoś ma się trzymać
  11. Ty szukasz w końcu 320mm czy 345mm? Bo w tym ogłoszeniu pisza s4 a są to 320mm.
  12. Smar jedynie będziesz stosował przy zacisku(wymianie reperaturek)
  13. Inwestujesz w auto kupę kasy to mogłeś i zaciski oddać do malowania piecowego
  14. Podobne? Ten silnik z którym kupiłem to auto to był śmietnik... To 3.0 po sofcie będzie miało tyle samo koni co ori RS, ale niutów prawie dwa razy więcej A niech sobie hejtują. Poza tym widzę, że nie zdają sobie sprawy jaki dźwięk generuje V6 na CR. Max banany i synusie będą hejtować że profanacja ale co oni o normalnym życiu wiedzą Fura jest
  15. 30 euro na miesiąc. Jak jedziesz na 10dni to tylko taką się opłaca
  16. Jak coś mam pippercorssy w fajnej cenie
  17. Shakal fajna b7 Ale czemu nie b8? jakbyś heble chciał jakiś przód sensowny mam na stanie
  18. Widzisz marże robią na leniwym kliencie któremu się nie chce kombinować. Wpisujesz w necie tarcze takie i takie no i Ci znajduje. Wszystko pięknie ładnie dostarczone szybko tylko płaci sie sporo. Inter Cars szczyci się marżą 30%. W necie sprzedają towar na minimum 50%. A co do tego że gdzieś trafia lepszy towar gdzieś tańszy to mit.
  19. Masz jeszcze takie zestawy? Będę miał pod koniec tygodnia kolejne zaciski więc będą dostępne
  20. Artysty i księdza się nie popędza Olej 10w40 nie miał tu nic do rzeczy.
  21. Ferodo racingi są chyba w przyzwoitej cenie do tych zacisków z tego co pamiętam.
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja się jaram b7 i b5 ale co z tego Może kiedyś
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dla mnie kupowanie esy to półśrodki. Lepiej już kupić rsa. Kosztuje z 80k zł ale to inna liga
  24. W promajnie wystawia babka stragan z rakija i likierami. 50kun za litr rakijTapnięte z SGS5 Mowisz o tym przy konzumie na przeciwko, 3 rodzaje miala + wino? Tak. ja na przeciwko konzuma miałem kwaterę.Ale zakupy robiłem w studenacu przy plaży

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.