Treść opublikowana przez Wandej
-
Spotkania na drodze
Musti nie leciałeś ostatnio 7mką? Za czosnowem w stronę ndm widziałem podobne auto
-
B6 DIVISION
Miło było poznać mordo
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Przód wystarczy zmienić jarzma i tarcze I masz eS bez znaczku es
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Troche mało Zrób foto jakieś
-
taki tam oswojony BRUTAL
seves Twój rs miał czyszczony dolot?
-
B6 DIVISION
Tak pisze jakby ktoś reflektował
-
B6 DIVISION
Za drogo pajda skolko? Oddam w rozliczeniu kpl 15` na stali z kleberami po 3 sezonach(kupowałem nówki) 500zł chcę za to tak ogólnie
-
B6 DIVISION
Pany powoli szukam 17` na zimę które uda się założyć na hamulce esowe. Ktoś coś? mogą być zdewastowane aby w miarę proste i żeby weszły na zaciski
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Byłem u znajomego (przy okazji mechanika) dziś i miał 3.0tdi na chwilę. Jak zawsze chłopak jest spokojny to dziś rzucał cenzura na lewo i prawo z jego powodu Przytoczył mi kilka rzeczy charakterystycznych dla tego silnika: elektryczna geometria turbo, wtryski piezoelektryczne, rozrząd od d*py strony, klapki w kolektorach itd itp o dostępie do każdej pierdoły nie wspominając... A! i to wszystko się psuje (i nie jest tanie) Lepiej przemyśleć co nieco kilka razy. Fajny silnik na pewno dopóki nic się nie dzieje. Wtryski piezoelektryczne? przecież tam jest pompa cr. Po za tym na pewno miał na myśli poprzednią generację nie tego co ma maks
-
Wyjęcie zacisku i jarzma hamulca bez zdejmowania tarczy?
Nie miał ori tłok? dziwne go gumka jakoś ma się trzymać
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ty szukasz w końcu 320mm czy 345mm? Bo w tym ogłoszeniu pisza s4 a są to 320mm.
-
Wyjęcie zacisku i jarzma hamulca bez zdejmowania tarczy?
Smar jedynie będziesz stosował przy zacisku(wymianie reperaturek)
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Inwestujesz w auto kupę kasy to mogłeś i zaciski oddać do malowania piecowego
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Podobne? Ten silnik z którym kupiłem to auto to był śmietnik... To 3.0 po sofcie będzie miało tyle samo koni co ori RS, ale niutów prawie dwa razy więcej A niech sobie hejtują. Poza tym widzę, że nie zdają sobie sprawy jaki dźwięk generuje V6 na CR. Max banany i synusie będą hejtować że profanacja ale co oni o normalnym życiu wiedzą Fura jest
-
Wakacje w Chorwacji
30 euro na miesiąc. Jak jedziesz na 10dni to tylko taką się opłaca
-
FIiltr powietrza Grzybek HKS do1.8T BFB za i przeciw?
Jak coś mam pippercorssy w fajnej cenie
-
Srebrna BRD by shakal
Shakal fajna b7 Ale czemu nie b8? jakbyś heble chciał jakiś przód sensowny mam na stanie
-
Czy klocki i tarcze mają gatunki jakości?!
Widzisz marże robią na leniwym kliencie któremu się nie chce kombinować. Wpisujesz w necie tarcze takie i takie no i Ci znajduje. Wszystko pięknie ładnie dostarczone szybko tylko płaci sie sporo. Inter Cars szczyci się marżą 30%. W necie sprzedają towar na minimum 50%. A co do tego że gdzieś trafia lepszy towar gdzieś tańszy to mit.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Masz jeszcze takie zestawy? Będę miał pod koniec tygodnia kolejne zaciski więc będą dostępne
-
Silnik zgasł i nie odpala - prawdopodobnie panewka ?
Artysty i księdza się nie popędza Olej 10w40 nie miał tu nic do rzeczy.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ferodo racingi są chyba w przyzwoitej cenie do tych zacisków z tego co pamiętam.
-
B6 DIVISION
Ja się jaram b7 i b5 ale co z tego Może kiedyś
-
B6 DIVISION
Jak dla mnie kupowanie esy to półśrodki. Lepiej już kupić rsa. Kosztuje z 80k zł ale to inna liga
-
Wakacje w Chorwacji
W promajnie wystawia babka stragan z rakija i likierami. 50kun za litr rakijTapnięte z SGS5 Mowisz o tym przy konzumie na przeciwko, 3 rodzaje miala + wino? Tak. ja na przeciwko konzuma miałem kwaterę.Ale zakupy robiłem w studenacu przy plaży
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Sam malowałeś zaciski?