Treść opublikowana przez Wandej
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak. Tylko też musi być to dobrze zrobione
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Klocki Ate ceramic(nic wspólnego z ceramiką) kosztują około 250zł. Ja całe zestawy 320mm po 750zł z zaciskami tarczami i klockami
- B6 DIVISION
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Lepiej zainwestuj w 320mm
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Jeżeli masz 1999r i zacisk ate to masz fdb1323 z czujnikiem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A gdzie tam jest regulacja na linkach? Według mnie to przy dźwigni się naciąga linki. Kumpel miał podobny problem. Tylko że on zapowietrzył pompę od abs(przynajmniej tak myślał) Wywalało mu bezpiecznik od absu i powodem była właśnie vacum pompa.On ma automata. Po wymianie pompy auto zaczeło hamować. Ja u siebie po założeniu 345mm na przód byłem w szoku. Dotkniecie pedału hamulca powodowało szarpanie mną jak kawałkiem mięsa Dodam że mam nadal serię z tyłu ale już nie długo
-
B6 DIVISION
Dawaj foty, zryłeś mi banie. Już myślałem, że nie ma fajnych ledów do avanta a tu proszę. Adam, to nie LEDy, tylko ORI USy jest w pytke lepiej, niż było to rozwiązane w B5 - tam świecił tylko malutki kwadracik z boku lampy, a tu kwadracik i dookoła niego cały odblask - przekocur :kox: +1 zaraz, niech się jeszcze trochę ściemni co do LEDów - chyba jutro coś wymodzę, bo się zapowiada luźniejsza sobota, tylko jedno B7 z Niemiec i w moim BOSE poprawić, to przy okazji posiedzę przy lampach zapnijta pasy i podciongta rajtuzy dla mnie bomba i jeszcze takie ujęcie na szybko: a miałem sprzedawać... pedalsko Czytałem ten post od dołu. Wiedziałem że mrogal jest jego autorem
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ale ja miałem synthoila liqui moly
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
No to Wam powiem historię. Liqui moly synthoil - 1500km na 0,5l Motul x-cess - 600km na 0,5l Nie wiem czy motul jest ujowy czy LM taki za***isty
-
B6 DIVISION
Z nowych,małych i tanich to ma dobre opinie http://allegro.pl/team-ts-6m-cb-radio-z-asq-rf-gain-male-wymiary-i5531154159.html Polecam jednak używane ,stare i duże (dnt carat/strato/cocpit, może jakiś Alan 18, President Wilson) W moim gnojowozie idealnie sprawdza się Alan 28, z tym, że nie w każdym aucie będzie już taki idealny. Dogadałbyś się z moim ziomkiem. Ma Lincolna ,Harry`ego i jeszcze kilka innych
-
Wakacje w Chorwacji
Macie fotki jakieś z Makarskiej?
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Bielun kiedy montujesz keyless?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A ja się nie zgodzę z Twoją opinią bo miałem taki komplet i o ile zimny lub lekko ciepły "czytaj normalna jazda" daje radę o tyle przy szybkiej jeździe i wyhamowaniu z kilka razy z 200 na godzinę można wyrzucić ten zestaw na śmietnik z resztą leży to u mnie w garażu bo jeszcze nie zdążyłem wywalić. Tarcze dodatkowo były nawiercane nie dość że się przebarwiły to jeszcze skrzywiły nie do naprawy. Trzy miesięczny zestaw poszedł na śmietnik. Rozgrzane klocki miały problem z zatrzymaniem (stojącego) automatu zjeżdżającego z górki... prawie nic nie hamowały Tak że kolego ciesz się nim bo jest fajny za rozsądne pieniądze ale nie przy dużych temperaturach... Niestety zestaw 312/255mm to spowalniacz przy takim silniku. Najlepiej podeszłoby 345mm/300mm. Tutaj możesz sobie hamować dowoli
-
B6 DIVISION
Ma być jak w oryginale
-
B6 DIVISION
Boczki by się przydałyWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka No boczki są nawet z blendami bose
-
B6 DIVISION
Pany do dołożenia tylnych szyb elektrycznych potrzeba: -silniczki z modulami -wiązki od słupków do silników -przedni przełącznik na 4 szyby -odpowieni MK(ponoć mam) i coś jeszcze?
-
Filtr powietrza Hart.
Damianie nie trafiona opinia Sprzedawałem swego czasu trochę filtrów hart węglowych. Filtr są dosyć dobrze wykonane i wagowo cięższe nawet o filtrona węglowego. Kazdy chwalił a cena 1/2 zwykłego węglowego knechta czy filtrona. Już 3 raz mam go założonego u siebie i jest ok
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No właśnie to już w ogóle taniej idzie sklecić
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przecież to forumowe ogłoszenie. Zaciski nie są z s4 jarzmo tylko chyba z esy b8 i to cały zestaw. idzie to taniej sporo sklecić
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Powinny być w 100% p&p. zerknij w necie ddf1423
-
Części do regeneracji zacisków tył.
powinno pomóc pewnie tłok ma wżery i nie chodzi płynnie. Ale może też się skończyć wymianą linek
-
Części do regeneracji zacisków tył.
Ale co się z nimi dzieje? ciekną? Jeżeli tak to kupujesz zestaw autofren pełny razem z tłoczkiem wymianiasz wszystkie gumki i tłoczek i po sprawie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie. Tysiąc to warte tarcze i klocki zawsze mówią że ok a potem graniczne wartości
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Leje tak cały czas po swoich OZ 345mm i jest ok kolego piter75r i ferodo i textar montowany jest w serwisie i do tego jeszcze kilka firm.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dziwne te ferodo trafiłeś albo montaż nie taki był. Jak chcesz zrobię Ci wycenę czegoś innego