Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Myślę że pogodzę sie z tym jakoś Jak coś się bedzie działo będę wrzucał fotki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
FDS1323. Tylko że to klocek do b5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Tobię się należy skrzynka 40% Sam będe podstawiał auto tylko ale to się zejdzie jeszcze
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Wolę swoją Wiesz czasu akurat mi auto nie ujmie czorny będzie rzeźbił ja tylko dogrywam temat motorem i śmigam na wakacje. Potem będziemy myśleć. Chciałbym w październiku wyjechać na drogę autem
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Wiesz silnik silnikiem ale koszta montażu i wyjdzie koło 6tys minimum + q. Najlepsze jest to że motor pochodzi z pewnych rąk ma nie całe 180k przelotu
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No miałobyć, ale jak na złość/szczęscie trafiła się taka okazja no i się nie zastanawiałem mam nadzieje że będzie na nowo cieszyć z takim napędem akurat do zimy może nauczę sie nią jeździć od nowa
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jeszcze namówiony zostałem na quattro także bedzie komplet od razu
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
https://www.facebook.com/czornycustoms?fref=ts
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Zal było nie brać
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Lekka to mało powiedziane No to będzie 2.7 Biturbo
-
[B7 ALT] jak sprawdzić czujnik położenia wału, bład 16706 i 16705
To jedno z najgoszych gowien nie dziw się że padł. Powiedz mi jaki on niemiecki jak autlog to marka Inter Carsu? Oddaj go niech kasę zwrócą i kup boscha albo epsa
-
B6 DIVISION
8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka. Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.Grot dorobisz wszędzie a jak wytłumaczysz to: przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! 8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka. Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.Grot dorobisz wszędzie a jak wytłumaczysz to: przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! To je mrogal... tego rozumiem nie ogarniesz
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
Zamien miejscami będziesz wiedział czy cewki
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Mordo nie pomyliłeś się? FDB1167- bez czujnki do liftu FDB1323-czujnik polifty FDB1717 - B6/7 Adam vin pokazuje klocki z b6?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Tak myślałem że na dom będzei problem. Samo to do 100m2 odstrasza już bo wyliczą 103 i d*pa
-
B6 DIVISION
Widziałem na allegro niby że pasują też do b6. Ale coś mi się wierzyć nie chce
-
B6 DIVISION
Widzisz gdzieś piastę w pierwszym linku? Bo ja nie
-
B6 DIVISION
Piasta to potocznie łozysko z mocowaniem.Jak około 200zł to łozysko z obudowa
-
B6 DIVISION
Myslisz pojęcia i ja w sumie tez na początku nie zczaiłem o co kaman. W b6 mały łozysko z obudową która ma dziury na 4 śruby. te 4 sruby przykręcamy do zwrotnicy. A srodek tego dopiero wprasowuje się piastę czyli to do czego przykręca się felge przecież można kupić łożysko z piastą lub samo łożysko koszt ok 220zł skf To daj mi jego nr
-
B6 DIVISION
Myslisz pojęcia i ja w sumie tez na początku nie zczaiłem o co kaman. W b6 mały łozysko z obudową która ma dziury na 4 śruby. te 4 sruby przykręcamy do zwrotnicy. A srodek tego dopiero wprasowuje się piastę czyli to do czego przykręca się felge
-
2.0 FSI w Audi A3 8P - ręce opadają.
Odepnij przepływomierz na początek.
-
B6 DIVISION
No właśnie ciężko będzie wytargać tak żeby nie uszkodzić łozyska. Tymbardziej że u nas łozysko ma bardzo nie regularne kształty(znaczy obudowa)
-
Wakacje w Chorwacji
I co taniej niż na stacjach?
-
B6 DIVISION
mam te piasty po 55zł/szt. Ale to czajna
-
B6 DIVISION
lubię to! Taki stary, a taki głupi d*pa wyżej! Ojcze dyrektorze koło wtorku Ci poślę motula oki? Te wiązki mi poślij bo mefju w końcu dostał przelew za moduły przelew ślij, bo kujawski zalany pośle na dniach, muszę inne rzeczy obrobić a mam młodego w gipsie i doby brakuje Podeślij dane