Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Ostatecznie kupiłem tarcze i klocki na własną rękę. Dzisiaj jestem umówiony u znajomego. Kupiłem Textary, łącznie wyszło równe 450. Ate kosztowałyby 490, ale nie mieli na miejscu. Znajomy weźmie ode mnie max 100 PLN, bo już z nim rozmawiałem. W serwisie ostateczną cenę podali 900 PLN, więc zaoszczędzę ~350 PLN. Za każdą część chcieli około 100 PLN więcej niż mogłem kupić sam, a robocizna 260 trochę dużo jak na 30-40 min roboty. W Warszawie niestety ceny są chore w większości przypadków. Mamy z bratem sporo klientów którzy przyjeżdżają z wawy do nas(45km) żeby serwisować auta. Kilku jest też z forum. 100km w obie strony a jednak się nadal opłaca
  2. Nie no bez przesady. Po za tym rząd niemiecki na pewno zastosuje jakieś ułatwienia dla vw
  3. W DE pewnie wszyscy bo podatek im wyebią wyższy od norm spalin
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no sporo wejdzie 16`. Biedry mają et 43 i większość co ma niższe też wejdzie
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biedry
  6. Wandej odpowiedział(a) na Vanishek temat w Audi A4 B5
    Włóż stare klocki i jedz
  7. Przy 1bv jedna para wahaczy się różni od 1BA i 1BEWysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka Turzol ale chyba nie jest to na tyle nie kumaty mechanik że wcisnąłby 2mm grubsze sworznie w zwrotnicę
  8. Podejdzie ale bez tarcz. Tarcze muszą być od b7
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie. Ale kupiłem z jednym z użytkowników b7 czerwony avant usa 2.0tq
  10. Proszę się nie podeśmiewać ALT to porządna jednostka do przemieszczania się Oleju strasznie dużo nie bierze w porównaniu z niektórymi egzemplarzami ale jest okazja więc zmieniam Silnik się kompletuje w niedziele odstawiam auto
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajne auto dzisiaj do klubu dołączyło
  12. Wcale nie mocno żeby czuć. Tylko po prostu z tyłu rzadko się wyginają tarcze bo mają znacznie mniejsz obciążenia.Kumpel miał krzywą w astrze II to telepało tak samo jak z przodu
  13. Wandej odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Nie no moje. Pas zostaje
  14. Ty raczej masz 1167 bo masz 98r. W 1999 była wersja z czujnikiem czyli 1323. Róznią się też trochę wymiarami więc mogą zamiennie nie pasować lub piszczeć.
  15. Klocek hamulcowy
  16. to 320mm lub 345mm ATE. Tylko nie ma na foto jarzma. Tłoczek jest pusty. Pełen ważyłby pewnie z pół kilo
  17. kto co lubi. Ostatnio sprzedałem trochę tarcz ATE i w sumie śmigają i do duże rozmiary
  18. Wandej odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    W następnym tygodniu rusza mój swap. Koszty podam. Silnik wystarczy uszczelnić jeżeli coś cieknie i sprawdzić ciśnienia. No i rozrząd Tapnięte z SGS5
  19. 320mm wystarczy w zupełności. Auto jest lekkie Tapnięte z SGS5
  20. Prawda jest taka że w dobie ekologii żadne auta nie są bez wad. Dobre auta były produkowane do 2000r
  21. Nie.Do alt chcesz 345mm?
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Warszawa Wesoła. Regen-Auto
  23. Wandej odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli wszystko robisz sam to w 15k się zmieścisz. Same nowe turbo to 10-12k 12k? Chyba mówisz o k04
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zadzwoniłem do ASO i sprawa wygląda tak że uszczelkę dostałem z końcówką A a samą zaślepkę bez końcówki A. Mam odesłać tą i dostanę nowa, szkody tylko bo auto uziemione Poczułeś się jakbyś znowu miał 2.5tdi?
  25. Ostatnio w oparciu o tą denną książkę zerwaliśmy gwint na kole wałka rozrządu w bmw 530i. ta książka nadaję się do znalezienia gdzie co jest jedynie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.