Treść opublikowana przez Wandej
-
Jaka cena za wymianę tarcz hamulcowych i klocków?
Ostatecznie kupiłem tarcze i klocki na własną rękę. Dzisiaj jestem umówiony u znajomego. Kupiłem Textary, łącznie wyszło równe 450. Ate kosztowałyby 490, ale nie mieli na miejscu. Znajomy weźmie ode mnie max 100 PLN, bo już z nim rozmawiałem. W serwisie ostateczną cenę podali 900 PLN, więc zaoszczędzę ~350 PLN. Za każdą część chcieli około 100 PLN więcej niż mogłem kupić sam, a robocizna 260 trochę dużo jak na 30-40 min roboty. W Warszawie niestety ceny są chore w większości przypadków. Mamy z bratem sporo klientów którzy przyjeżdżają z wawy do nas(45km) żeby serwisować auta. Kilku jest też z forum. 100km w obie strony a jednak się nadal opłaca
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Nie no bez przesady. Po za tym rząd niemiecki na pewno zastosuje jakieś ułatwienia dla vw
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
W DE pewnie wszyscy bo podatek im wyebią wyższy od norm spalin
-
B6 DIVISION
Nie no sporo wejdzie 16`. Biedry mają et 43 i większość co ma niższe też wejdzie
- B6 DIVISION
-
Samobójca bez hamulca ?
Włóż stare klocki i jedz
-
Zawieszenie s-line ori jakie wahacze?
Przy 1bv jedna para wahaczy się różni od 1BA i 1BEWysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka Turzol ale chyba nie jest to na tyle nie kumaty mechanik że wcisnąłby 2mm grubsze sworznie w zwrotnicę
-
hamulce z a6 c6 3.0tdi do b7, prosze o radę
Podejdzie ale bez tarcz. Tarcze muszą być od b7
-
B6 DIVISION
Ja nie. Ale kupiłem z jednym z użytkowników b7 czerwony avant usa 2.0tq
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Proszę się nie podeśmiewać ALT to porządna jednostka do przemieszczania się Oleju strasznie dużo nie bierze w porównaniu z niektórymi egzemplarzami ale jest okazja więc zmieniam Silnik się kompletuje w niedziele odstawiam auto
-
B6 DIVISION
Fajne auto dzisiaj do klubu dołączyło
-
Krzywiące się tarcze hamulcowe po około 1tys km
Wcale nie mocno żeby czuć. Tylko po prostu z tyłu rzadko się wyginają tarcze bo mają znacznie mniejsz obciążenia.Kumpel miał krzywą w astrze II to telepało tak samo jak z przodu
-
SWAP 2.7BIT do B7
Nie no moje. Pas zostaje
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ty raczej masz 1167 bo masz 98r. W 1999 była wersja z czujnikiem czyli 1323. Róznią się też trochę wymiarami więc mogą zamiennie nie pasować lub piszczeć.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Klocek hamulcowy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to 320mm lub 345mm ATE. Tylko nie ma na foto jarzma. Tłoczek jest pusty. Pełen ważyłby pewnie z pół kilo
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
kto co lubi. Ostatnio sprzedałem trochę tarcz ATE i w sumie śmigają i do duże rozmiary
-
SWAP 2.7BIT do B7
W następnym tygodniu rusza mój swap. Koszty podam. Silnik wystarczy uszczelnić jeżeli coś cieknie i sprawdzić ciśnienia. No i rozrząd Tapnięte z SGS5
-
tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm
320mm wystarczy w zupełności. Auto jest lekkie Tapnięte z SGS5
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Prawda jest taka że w dobie ekologii żadne auta nie są bez wad. Dobre auta były produkowane do 2000r
-
tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm
Nie.Do alt chcesz 345mm?
-
B6 DIVISION
Warszawa Wesoła. Regen-Auto
-
SWAP 2.7BIT do B7
Jeśli wszystko robisz sam to w 15k się zmieścisz. Same nowe turbo to 10-12k 12k? Chyba mówisz o k04
-
B6 DIVISION
Zadzwoniłem do ASO i sprawa wygląda tak że uszczelkę dostałem z końcówką A a samą zaślepkę bez końcówki A. Mam odesłać tą i dostanę nowa, szkody tylko bo auto uziemione Poczułeś się jakbyś znowu miał 2.5tdi?
-
Szum z tylnej części silnika ANB
Ostatnio w oparciu o tą denną książkę zerwaliśmy gwint na kole wałka rozrządu w bmw 530i. ta książka nadaję się do znalezienia gdzie co jest jedynie