Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Ma. Jak w silniku w którym seryjnie są swiece 3 elektrodowe do gazu montuje się z 1
  2. jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział To będzie można zrobić mini spota masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz? też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno Szkoda, ze nie tydzien wczesniej Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac Panowie ja tez będę od 23.08 w tych okolicach wiec zróby jakiegoś forumowego chorwackiego spocika integracyjnego O następny klient jeszcze Mój nr macie walcie od 26(wtedy dotrę) smiało
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak.U mnie w ogóle to czuć i w kabinie bo gdzieś wali oparami z odmy ale zakładałem nówki gruszkę. gdzieś tam już się znowu ten cudowny układ rozleciał
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten mój w te upały pali jakoś mniej oleju Może przez lepsze chłodzenie że wentylator cały czas śmiga? Nie mam pojęcia. Ale już nie całe 2 miesiące mojemu ALT zostały posługi u mnie 90tyś zrobiłem nim przez 6l. Teraz będzie w końcu motor
  5. Kiego?Ty też na noce robisz?
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja zrobiłem już 2tys km i brak kontrolki Jeżdzę maksymalnie 110km/h. musze zajrzeć pod machę moze czujnik się zepsuł
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przestań za 300zł masz s-line. A to wyglada paskudnie Ty paskudny jesteś Sie chyba dawno w lustrze nie przeglądałeś Sebo dużo oliwy poszło?
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przestań za 300zł masz s-line. A to wyglada paskudnie
  9. jak tylko wyląduje w pobliżu to na pewno zadzwonię, wypada się poznać osobiście a nie tylko incognito przy zamawianiu części Szkoda, ze nie tydzien wczesniej Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac niestety ni da się wcześniej Dokładnie
  10. Jak będziecie to mój numer jest w sygnaturze. Jakieś piwerko się zrobi albo coś mocniejszego
  11. masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz? też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno Mam już zaklepane dosyć dawno. W 5 osób wolałem nie ryzykować
  12. jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daje 50zł reszty nie musisz mi wydawać Dane do wysyłki masz
  14. Siemian co Cie taki wkurw złapał na te hamulce?
  15. Wandej odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ragga mi przy podobnych proporcjach co Ty (wiek 28l ,waga 96kg) powiedział że 2500kcla to za dużo znacznie. 1700kcal maks 2tyś.Powiedział że kalkulatory netowe są nie dokładne. Jest wzór opracowany przez jakiegoś gościa którym się posługują kulturyści ale za nic nazwiska nie kojarze
  16. Nie żebym Cię naciągał ale blaszki mojej roboty dałyby rade na zaciskach Air wymiata
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie. Każde a4 2004r miałby dokładki w kolor
  18. To przednia tarcza do b5. 280mm pełna albo 288 pełna. Do Twojego auta na pewno nie podejda
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nikt na forum podróbek nie sprzedaje Dla mnie ostatnio Valvo i Liqui Moly to oleje z których klienci są najbardziej zadowoleni. Synpower i synthoil wymiatają
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie Wy macie problemy z olejami jak kupujecie olej wystarczy zapytać dostawce kto jest dystrybutorem. W necie każda firma ma wpisaną dystrybucję w poszczególnych hutrowniach. A po za tym kto by teraz kombinował z olejem? W internecie to jedna wpadka i można zwijać żagle
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak chcesz synthoil już na stronie jest
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tematy Ci się pomyliły chyba
  23. Z jakiego q7? p&p chyba raczej żadne nie podchodzą. Te z porsche tak ale nie z tarczą z a4
  24. Tutaj może być podobnie
  25. Tobię się należy skrzynka 40% Sam będe podstawiał auto tylko ale to się zejdzie jeszcze Nic nie trzeba Mordo, ważne żebyś to poskładał bez problemów i cieszył się jazdą powiedz jakie masz plany? Wpadną odrazu jakieś hybrydy.. ? no wiesz.. zeby dwa razy nie wyciagac Przestań Wiesz ile ja będę się uczył panować nad tym? Mam obecnie 130KM więc tego Ale wpadnie chyba od razu soft sportec`a na około 300km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.