Treść opublikowana przez Wandej
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ma. Jak w silniku w którym seryjnie są swiece 3 elektrodowe do gazu montuje się z 1
-
Wakacje w Chorwacji
jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział To będzie można zrobić mini spota masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz? też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno Szkoda, ze nie tydzien wczesniej Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac Panowie ja tez będę od 23.08 w tych okolicach wiec zróby jakiegoś forumowego chorwackiego spocika integracyjnego O następny klient jeszcze Mój nr macie walcie od 26(wtedy dotrę) smiało
-
B6 DIVISION
Tak.U mnie w ogóle to czuć i w kabinie bo gdzieś wali oparami z odmy ale zakładałem nówki gruszkę. gdzieś tam już się znowu ten cudowny układ rozleciał
-
B6 DIVISION
Ten mój w te upały pali jakoś mniej oleju Może przez lepsze chłodzenie że wentylator cały czas śmiga? Nie mam pojęcia. Ale już nie całe 2 miesiące mojemu ALT zostały posługi u mnie 90tyś zrobiłem nim przez 6l. Teraz będzie w końcu motor
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Kiego?Ty też na noce robisz?
-
B6 DIVISION
ja zrobiłem już 2tys km i brak kontrolki Jeżdzę maksymalnie 110km/h. musze zajrzeć pod machę moze czujnik się zepsuł
-
B6 DIVISION
Przestań za 300zł masz s-line. A to wyglada paskudnie Ty paskudny jesteś Sie chyba dawno w lustrze nie przeglądałeś Sebo dużo oliwy poszło?
-
B6 DIVISION
Przestań za 300zł masz s-line. A to wyglada paskudnie
-
Wakacje w Chorwacji
jak tylko wyląduje w pobliżu to na pewno zadzwonię, wypada się poznać osobiście a nie tylko incognito przy zamawianiu części Szkoda, ze nie tydzien wczesniej Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac niestety ni da się wcześniej Dokładnie
-
Wakacje w Chorwacji
Jak będziecie to mój numer jest w sygnaturze. Jakieś piwerko się zrobi albo coś mocniejszego
-
Wakacje w Chorwacji
masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz? też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno Mam już zaklepane dosyć dawno. W 5 osób wolałem nie ryzykować
-
Wakacje w Chorwacji
jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział
-
B6 DIVISION
Daje 50zł reszty nie musisz mi wydawać Dane do wysyłki masz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Siemian co Cie taki wkurw złapał na te hamulce?
-
Siłownia
Ragga mi przy podobnych proporcjach co Ty (wiek 28l ,waga 96kg) powiedział że 2500kcla to za dużo znacznie. 1700kcal maks 2tyś.Powiedział że kalkulatory netowe są nie dokładne. Jest wzór opracowany przez jakiegoś gościa którym się posługują kulturyści ale za nic nazwiska nie kojarze
-
Bagged B7 Wojtasa
Nie żebym Cię naciągał ale blaszki mojej roboty dałyby rade na zaciskach Air wymiata
-
B6 DIVISION
Nie. Każde a4 2004r miałby dokładki w kolor
-
znalezione tarcze przod czy tył
To przednia tarcza do b5. 280mm pełna albo 288 pełna. Do Twojego auta na pewno nie podejda
-
B6 DIVISION
Nikt na forum podróbek nie sprzedaje Dla mnie ostatnio Valvo i Liqui Moly to oleje z których klienci są najbardziej zadowoleni. Synpower i synthoil wymiatają
-
B6 DIVISION
Jakie Wy macie problemy z olejami jak kupujecie olej wystarczy zapytać dostawce kto jest dystrybutorem. W necie każda firma ma wpisaną dystrybucję w poszczególnych hutrowniach. A po za tym kto by teraz kombinował z olejem? W internecie to jedna wpadka i można zwijać żagle
-
B6 DIVISION
jak chcesz synthoil już na stronie jest
-
B6 DIVISION
Tematy Ci się pomyliły chyba
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z jakiego q7? p&p chyba raczej żadne nie podchodzą. Te z porsche tak ale nie z tarczą z a4
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tutaj może być podobnie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Tobię się należy skrzynka 40% Sam będe podstawiał auto tylko ale to się zejdzie jeszcze Nic nie trzeba Mordo, ważne żebyś to poskładał bez problemów i cieszył się jazdą powiedz jakie masz plany? Wpadną odrazu jakieś hybrydy.. ? no wiesz.. zeby dwa razy nie wyciagac Przestań Wiesz ile ja będę się uczył panować nad tym? Mam obecnie 130KM więc tego Ale wpadnie chyba od razu soft sportec`a na około 300km