Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lubię to! Taki stary, a taki głupi d*pa wyżej! Ojcze dyrektorze koło wtorku Ci poślę motula oki? Te wiązki mi poślij bo mefju w końcu dostał przelew za moduły
  2. Nie
  3. W BFB jest 312mm wiec nie wejdzie 15`
  4. Bo Alca to dobre budżetowe wycieraczki za pół ceny reszty
  5. Mefjut pewnie
  6. 314mm masz zacisk ate a 320mm trw. Trzeba zmieniać
  7. Pany korzystał ktoś z MDM przy budownie domu?Każdy dostaje kto spełnia kryteria?
  8. ja 25.08 A gdzie zakwaterowanie?
  9. Oj tak. Chociaż nie cały oglądałem ale ciekawie było Szkoda bardzo Raikonena elektryka padła i koniec jazdy Tak to by dowieźli na bank dublet. na tych pierwszych zakrętach które przestrzelił Hamilton był sam sobie winien ,Rosberg jechał przed nim linią wyścigową. Co się stało że hamilton spadł z 4 miejsca? bo to przegapiłem. Maldonado z Perezem
  10. Pajda hamuje jakoś ten przód?
  11. Wandej odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w Audi A4 B5
    Po pierwsze to zaciski muszą być duże żeby fajnie wyglądały kolorowe. mały zacisk z mała tarcza + ogromna fela daję kupowaty wygląd w jakim kolorze by to nie było
  12. Promajna. Ja niestety 4 września już wracam Tak to byśmy powalczyli
  13. Jak wytłumaczysz zużycie się tulei np w moim silniku? Przecież kompresja byłaby słaba tak? Jest po 13 na każdym garze
  14. Tylko te zaciski co ma slo są drogie dosyć i ciężko je trafić
  15. Chodziło mi o toczenie tarcz
  16. Toć Ci pisze jak jest jakie jaja Z przodu odkręcasz 4 śruby zwalasz starą i przykręcasz nową. żadnego wciskania tutaj nie ma. tył to samo tylko nie wiem ile śrub
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zadzwoń do mnie jutro po 13 to Ci wytłumaczę jak to odciąć
  18. Jeżeli możesz pisz poprawnie mój nick Po za tym jest tak ja Adam pisze. Ferodo klocki to najwyższa półka i tutaj nie ma co polemizować
  19. Kurfa piasty się przykręca przecież to jak można źle założyć
  20. Adam przecież dzik wychwala to czego my nie sprzedajemy
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie było. W warsztacie masz temat, jak chłopaki rezali u siebie. Właśnie przeglądałem swoją stronkę na Galaxy i śmiga ładnie
  22. Tak jasne. Pisz pw to Ci ogarne jutro mogę wysłac
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Których wahaczy? Z przodu, tył mam już na szczęście ogarnięty EDIT: Wszystkie tuleje na przód 180zł. Jeżeli się okaże że tylko część trzeba zmienić to wyjdzie mniej Pytałem na którym wahaczu z przodu. Wiesz że to chiny po za tuleją banana? Tylko tam występuje w normalnych zamiennikach
  24. Ja ruszam za miesiąc i 2 dni dokładnie Kurfa już się doczekać nie mogę
  25. Kup zwykłe ferodo premier i będziesz zadowolony a nie wydasz nawet 200zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.