Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Mam bez gum, proste tylko stan do odnowienia Daj cenę i foto na pw.J Jadę do Chorwacji i chcę po prostu założyć mniejsze koła na wyjazd żeby mnie tak mocno nie wytelepało Nie chcę kombinować tylko jakby ktoś miał 17` na których śmiga to chętnie zamienię się na 2 tygodnie na moje rotory 19`
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A co zalałeś?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
fdb1083. kolego co do remsy to szału nie ma ale raczej problemów Ci nie przyspoży
-
B6 DIVISION
Z gumowcami masz te Rotory? Jeśli tak to mam na wymiane ori 17'' i w tym terminie mi pasuje Tak z gumami ale inne na osiach są. Bieżnika pewnie tyle samo bo obydwa kpl nówki w tamtym roku zakładane ale przód potenzy tył federal mam 15 Tylko opona by weszła
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Dobrze jest
-
B6 DIVISION
Z gumowcami masz te Rotory? Jeśli tak to mam na wymiane ori 17'' i w tym terminie mi pasuje Tak z gumami ale inne na osiach są. Bieżnika pewnie tyle samo bo obydwa kpl nówki w tamtym roku zakładane ale przód potenzy tył federal
-
B6 DIVISION
Pany nietypowa oferta Nie ma ktoś 17` alu wypozyczyć na 2 tygodnie na przełomie sierpnia i września? W zamian oddaję rotory
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Odgrzewam kotleta... mam fabrycznego S-line z 1BV i tyl siedzi mi odczuwalnie nizej niz przod. Do tego lewa strona ok 10mm nizej niz prawa (albo niemiec wozil cos ciezkiego i bardizej usiadlo, albo nie wiem co... ) Nosze sie z zamiarem wymiany tylnych sprezyn na nowe (1BE) ale przy tej okazji chcialbym jakos podniesc sam tyl... nie chce wsadzac innych sprezyn, bo amory tez sa 1bv (krotszy skok?) wiec mozntaz sprezyn np. 1BA raczej nie zagra... chyba, ze ktos mnie poprawi? Z tego co kojarze, to sprezyny 1BE sa tez przy 1BV (tutaj tylko twardsze amory), wiec takie wjada, ale przy tej okazji myslalem o dolozeniu takich plastikowych dystansow nad tylne sprezyny. nie pamietam dokladnej nazwy, ale ida one nad gumowe odboje i ETKA opisuje je jako nakladki na 'zle drogi' (8E0 512 145- jest to oryginalna czesc audi, zaden wynalazek z allegro pomyslalem, ze moze te nakladki zrobia robote, ale nie wiem jaki bedzie to mialo wplyw na komfort jazdy, bezpieczenstwo i poprawna prace tylnego zawieszenia... bede wdzieczny za komentarze, jezeli ktos to u siebie zakladal albo cos przynajmniej slyszal. dzieki PS. moje tylne sprezyny maja oznaczenia 1x niebieski 3x rozowy. avant, BFB, oska. Niestety nie kupisz nowych sprężyn 1BE po za aso Sorki za OT
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
Przecież kolega ma quattro więc ma tipa a nie multitronica
-
S Krwisty Avant Quattro
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli?? W wolnym tłumaczeniu. Marcinowi podoba się kolor auta. Sugeruje żebyś założył zderzaki i listwy boczne od wersji s-line i wymienił silnik na jakis porzadniejszy Kolor fakty bajka
-
Wycięcie katalizatora 2.0 alt
masz tak zrobione?
-
B6 DIVISION
Jak na szybko dolej wody destylowanej. pewnie króciec za silnikiem ma dosyć. Różowego g12 możesz też zalać tylko nie koncentratu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja ostatnio oglądnąłem "Nostalgia Anioła" Film mistrzowski
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Ta najlepiej obciąć równo przy tłumikach stare i bezpośrednio do nich przyspawać. Wtedy bez kombinacji z montażem
-
[B6 ASN] Audi A4 B6 3.0 V6 Quattro Limousine
Kolego jak szukasz wyświetlacza do rnse napisz do MARCIN607 Piękna maszyna
-
B6 DIVISION
Tak serio to życzę każdemu takiego mało awaryjnego silnika jak mój ALT. Po za olejem tylko padł termostat i cewki. Przez 6 lat i prawie 100tyś km niezły bilans
-
B6 DIVISION
I mówi to posiadasz 2.5tdi
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Poszukaj na allegro i tych i tych a potem spójrz na ich uszy. Wtedy zobaczysz że różnią się i to sporo. Kumpel mój bez mojej wiedzy pojechał do IC i powiedział że chce klocki do b6. Dostał fdb1323 i do mnie dzwoni że to szajs bo piszcza strasznie. Zapytałem ile zapłacił i wiedziałem że dali mu od b5. Przeciętny sprzedawca tego nie wie Ja w większości dzięki wiedzy Dev`a wiem co sprzedawać żeby nie było lipy. jak chcesz mam fdb1717
-
B6 DIVISION
Chyba se jaja robie Ty masz niższe chyba niż moje IQ
-
B6 DIVISION
Ale piszczy od razu jak wbije wsteczny za każdym razem. Wcześniej raz łapał raz nie teraz już trup totalnieczy Ty mnie pajacu czytasz? wbij wsteczny i przykładaj ten swój pusty poniemiecki kask do każdego po kolei. ten, który nie cyka - zaśpiewał anielski orszak. Nie rozumiem
-
B6 DIVISION
Ale piszczy od razu jak wbije wsteczny za każdym razem. Wcześniej raz łapał raz nie teraz już trup totalnie
-
B6 DIVISION
...jak najszybciej Żebym Cie nie znał to bym stwierdził że mnie nie lubisz
-
B6 DIVISION
Pany jak można zdiagnozować który czujnik pdc padł? vag?
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
Piękna. Tylko ze meksykańska czerwień była w b5. Taka miałem a ten troszkę się rozni:wink: Auto bajka bezawaryjne jazdy Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
kto Ci powiedział że fdb1323?? To są klocki do b5. w B6 były fdb1717