Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam bez gum, proste tylko stan do odnowienia Daj cenę i foto na pw.J Jadę do Chorwacji i chcę po prostu założyć mniejsze koła na wyjazd żeby mnie tak mocno nie wytelepało Nie chcę kombinować tylko jakby ktoś miał 17` na których śmiga to chętnie zamienię się na 2 tygodnie na moje rotory 19`
  2. A co zalałeś?
  3. fdb1083. kolego co do remsy to szału nie ma ale raczej problemów Ci nie przyspoży
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z gumowcami masz te Rotory? Jeśli tak to mam na wymiane ori 17'' i w tym terminie mi pasuje Tak z gumami ale inne na osiach są. Bieżnika pewnie tyle samo bo obydwa kpl nówki w tamtym roku zakładane ale przód potenzy tył federal mam 15 Tylko opona by weszła
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z gumowcami masz te Rotory? Jeśli tak to mam na wymiane ori 17'' i w tym terminie mi pasuje Tak z gumami ale inne na osiach są. Bieżnika pewnie tyle samo bo obydwa kpl nówki w tamtym roku zakładane ale przód potenzy tył federal
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nietypowa oferta Nie ma ktoś 17` alu wypozyczyć na 2 tygodnie na przełomie sierpnia i września? W zamian oddaję rotory
  7. Odgrzewam kotleta... mam fabrycznego S-line z 1BV i tyl siedzi mi odczuwalnie nizej niz przod. Do tego lewa strona ok 10mm nizej niz prawa (albo niemiec wozil cos ciezkiego i bardizej usiadlo, albo nie wiem co... ) Nosze sie z zamiarem wymiany tylnych sprezyn na nowe (1BE) ale przy tej okazji chcialbym jakos podniesc sam tyl... nie chce wsadzac innych sprezyn, bo amory tez sa 1bv (krotszy skok?) wiec mozntaz sprezyn np. 1BA raczej nie zagra... chyba, ze ktos mnie poprawi? Z tego co kojarze, to sprezyny 1BE sa tez przy 1BV (tutaj tylko twardsze amory), wiec takie wjada, ale przy tej okazji myslalem o dolozeniu takich plastikowych dystansow nad tylne sprezyny. nie pamietam dokladnej nazwy, ale ida one nad gumowe odboje i ETKA opisuje je jako nakladki na 'zle drogi' (8E0 512 145- jest to oryginalna czesc audi, zaden wynalazek z allegro pomyslalem, ze moze te nakladki zrobia robote, ale nie wiem jaki bedzie to mialo wplyw na komfort jazdy, bezpieczenstwo i poprawna prace tylnego zawieszenia... bede wdzieczny za komentarze, jezeli ktos to u siebie zakladal albo cos przynajmniej slyszal. dzieki PS. moje tylne sprezyny maja oznaczenia 1x niebieski 3x rozowy. avant, BFB, oska. Niestety nie kupisz nowych sprężyn 1BE po za aso Sorki za OT
  8. Przecież kolega ma quattro więc ma tipa a nie multitronica
  9. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli?? W wolnym tłumaczeniu. Marcinowi podoba się kolor auta. Sugeruje żebyś założył zderzaki i listwy boczne od wersji s-line i wymienił silnik na jakis porzadniejszy Kolor fakty bajka
  10. masz tak zrobione?
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak na szybko dolej wody destylowanej. pewnie króciec za silnikiem ma dosyć. Różowego g12 możesz też zalać tylko nie koncentratu
  12. Ja ostatnio oglądnąłem "Nostalgia Anioła" Film mistrzowski
  13. Ta najlepiej obciąć równo przy tłumikach stare i bezpośrednio do nich przyspawać. Wtedy bez kombinacji z montażem
  14. Wandej odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Kolego jak szukasz wyświetlacza do rnse napisz do MARCIN607 Piękna maszyna
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak serio to życzę każdemu takiego mało awaryjnego silnika jak mój ALT. Po za olejem tylko padł termostat i cewki. Przez 6 lat i prawie 100tyś km niezły bilans
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I mówi to posiadasz 2.5tdi
  17. Poszukaj na allegro i tych i tych a potem spójrz na ich uszy. Wtedy zobaczysz że różnią się i to sporo. Kumpel mój bez mojej wiedzy pojechał do IC i powiedział że chce klocki do b6. Dostał fdb1323 i do mnie dzwoni że to szajs bo piszcza strasznie. Zapytałem ile zapłacił i wiedziałem że dali mu od b5. Przeciętny sprzedawca tego nie wie Ja w większości dzięki wiedzy Dev`a wiem co sprzedawać żeby nie było lipy. jak chcesz mam fdb1717
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba se jaja robie Ty masz niższe chyba niż moje IQ
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale piszczy od razu jak wbije wsteczny za każdym razem. Wcześniej raz łapał raz nie teraz już trup totalnieczy Ty mnie pajacu czytasz? wbij wsteczny i przykładaj ten swój pusty poniemiecki kask do każdego po kolei. ten, który nie cyka - zaśpiewał anielski orszak. Nie rozumiem
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale piszczy od razu jak wbije wsteczny za każdym razem. Wcześniej raz łapał raz nie teraz już trup totalnie
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...jak najszybciej Żebym Cie nie znał to bym stwierdził że mnie nie lubisz
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jak można zdiagnozować który czujnik pdc padł? vag?
  23. Piękna. Tylko ze meksykańska czerwień była w b5. Taka miałem a ten troszkę się rozni:wink: Auto bajka bezawaryjne jazdy Tapnięte z SGS5
  24. kto Ci powiedział że fdb1323?? To są klocki do b5. w B6 były fdb1717

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.