Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Myślałem że będziesz celował w 330d e91 Dla "trójki" wystarczy trójka ale widzę że plan na rodzinę bardziej rozwojowy
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
każdy avf ma 288/245mm
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Do springów -30mm można montować zwykłe amory. Jeśli chcecie charaktyrystykę podobmą do 1be można kupić sachs sport pod 1be. Tutaj koszt wychodzi około 600zł na oś
-
Jaka przyczyna szarpania przy hamowaniu
Wahacze możesz mieć też wywalone i stąd takie efekty. Tuleje bananów sprawdz
-
B6 DIVISION
45km od centrum w stronę Płońska. Ja to praktycznie tam grzebie przy swoim tylko bo moja działka to części i nie mam czasu na pomaganie. Jakbys chciał dam nr do brata i się ustawicie Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Przestań Odkręcasz górne mocowanie amora i na dole zwalasz go z wahacza. Żeby wyszedł trzeba odkręcić końcówkę. Potem tylko śruba z tłoczyska i masz go na zewnątrz
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Niestety, tylko nowe Jeśli chodzi o "połowy" gwintów to od ręki mogę mieć tylko MTS. Reszta idzie od producentów, przy czym dochodzi do tego koszt wysyłki (przy kompletnych zawiasach wysyłka gratis) i kwota za zestaw tylko na jedną oś to z reguły 60-70% kwoty całego gwintu. Niestety ceny nie rokładają się 50/50. Z Weiteców to już niestety tylko używki wchodzą w grę, bo ta firma już nie istnieje Podrzuciłbyś mi ile sam przód MTS i czy to coś warte. mam gwint zamontowany z b5 który potrzebował pewnych modyfikacji które nie są na dłuższą metę. A chciałbym mieć z tym spokój
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
jak chcesz mam go w ofercie ale drogi jest. Vr1 poniżej 100zł/4l to ten kosztuje 165zł/5l
-
B6 DIVISION
Na szczęście nie trzeba jej odkręcać
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Miałem. Na synthoilu chyba mniej jeszcze pali. VR1 trochę gęsty jednak jest i na zimę ujowy
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ja swojego ostatnio postanowiłem przetestować. Zalałem maks liqui moly synthoil 5w40. 1150km zrobiłem i narazie cisza. Jak dobije do 1300km pobawię się jeszcze z dolotem żeby nie pchało tam oleju i może 1500km na 0,5l da radę a może i 2tyś
-
B6 DIVISION
Jak chcesz przyjedź do nas kilka gwintów już przerobiliśmy z bratem Tylko zbieżności niestety nie robimy Z przodem trochę walki jest a tył to lajt przynajmniej w fwd
-
24h Le Mans
Duża różnica na korzyść porsche na kółku? Nissan miał pokazać w kwalifikacjach wyścigowe tempo
-
24h Le Mans
Kurfa a ja w robo
-
24h Le Mans
Nie sądze. To jeszcze nie jest bolid który zamiesza w stawcę Ciekawe jak to się będzie zachowywało z napędeem na przód
-
24h Le Mans
Odgrzewam kotleta gdyż w tą sobotę startuje najbardziej prestiżowy wyścig świata W stawce LMP1 -Hybrid mamy nowego gracza... Nissan. A więc Audi , Porsche , Toyota i Nissan Jak myślicie czy znowu nasza marka wygra?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Trewor handlujesz też używkami? Potrzebuje sam przód do b6 z czegoś dobrego ale nie zbyt miekkie. Weitec miękki jest
-
B6 DIVISION
Danielu wysyłałem sporo zderzaków do b6 pocztą. Znaczy może pocztexem nie wiem na pewno na poczcie i płaciłem nie więcej niz 25zł
-
B6 DIVISION
Właśnie nie. D0 1.5 m maja bardzo dobre ceny. Do 25zł na bank się zmieścisz. ja swego czasu sporo zderzaków posyłałem pocztą
-
[ASN] Tarcze tył nawiercane
Standart w większości tarcz
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jak będziesz miał po 1k km brak kontrolki to będzie sukces Jaki liqui moly zalałeś? Bo też ich kilka jest. Ja myślałem o race tech 10w60.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jeśli chcesz mam zestawy Ferodo sporo taniej i jakościowo ta sama półka. Klocki nawet lepsze jak coś to pw
-
Czym jest Audi?
Ale ja wiem że było b6 bez klimy Ale kupując nowe b6 klima była w standardzie. O to mi chodziło
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No to się średnio opłaca bo dsy kosztują około 450zl na przod:wink: Tapnięte z SGS5
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
345mm to minimum avus 17 Tapnięte z SGS5