Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Myślałem że będziesz celował w 330d e91 Dla "trójki" wystarczy trójka ale widzę że plan na rodzinę bardziej rozwojowy
  2. każdy avf ma 288/245mm
  3. Do springów -30mm można montować zwykłe amory. Jeśli chcecie charaktyrystykę podobmą do 1be można kupić sachs sport pod 1be. Tutaj koszt wychodzi około 600zł na oś
  4. Wahacze możesz mieć też wywalone i stąd takie efekty. Tuleje bananów sprawdz
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    45km od centrum w stronę Płońska. Ja to praktycznie tam grzebie przy swoim tylko bo moja działka to części i nie mam czasu na pomaganie. Jakbys chciał dam nr do brata i się ustawicie Tapnięte z SGS5
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przestań Odkręcasz górne mocowanie amora i na dole zwalasz go z wahacza. Żeby wyszedł trzeba odkręcić końcówkę. Potem tylko śruba z tłoczyska i masz go na zewnątrz
  7. Niestety, tylko nowe Jeśli chodzi o "połowy" gwintów to od ręki mogę mieć tylko MTS. Reszta idzie od producentów, przy czym dochodzi do tego koszt wysyłki (przy kompletnych zawiasach wysyłka gratis) i kwota za zestaw tylko na jedną oś to z reguły 60-70% kwoty całego gwintu. Niestety ceny nie rokładają się 50/50. Z Weiteców to już niestety tylko używki wchodzą w grę, bo ta firma już nie istnieje Podrzuciłbyś mi ile sam przód MTS i czy to coś warte. mam gwint zamontowany z b5 który potrzebował pewnych modyfikacji które nie są na dłuższą metę. A chciałbym mieć z tym spokój
  8. jak chcesz mam go w ofercie ale drogi jest. Vr1 poniżej 100zł/4l to ten kosztuje 165zł/5l
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na szczęście nie trzeba jej odkręcać
  10. Miałem. Na synthoilu chyba mniej jeszcze pali. VR1 trochę gęsty jednak jest i na zimę ujowy
  11. Ja swojego ostatnio postanowiłem przetestować. Zalałem maks liqui moly synthoil 5w40. 1150km zrobiłem i narazie cisza. Jak dobije do 1300km pobawię się jeszcze z dolotem żeby nie pchało tam oleju i może 1500km na 0,5l da radę a może i 2tyś
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak chcesz przyjedź do nas kilka gwintów już przerobiliśmy z bratem Tylko zbieżności niestety nie robimy Z przodem trochę walki jest a tył to lajt przynajmniej w fwd
  13. Wandej odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Duża różnica na korzyść porsche na kółku? Nissan miał pokazać w kwalifikacjach wyścigowe tempo
  14. Wandej odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurfa a ja w robo
  15. Wandej odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie sądze. To jeszcze nie jest bolid który zamiesza w stawcę Ciekawe jak to się będzie zachowywało z napędeem na przód
  16. Wandej odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Odgrzewam kotleta gdyż w tą sobotę startuje najbardziej prestiżowy wyścig świata W stawce LMP1 -Hybrid mamy nowego gracza... Nissan. A więc Audi , Porsche , Toyota i Nissan Jak myślicie czy znowu nasza marka wygra?
  17. Trewor handlujesz też używkami? Potrzebuje sam przód do b6 z czegoś dobrego ale nie zbyt miekkie. Weitec miękki jest
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Danielu wysyłałem sporo zderzaków do b6 pocztą. Znaczy może pocztexem nie wiem na pewno na poczcie i płaciłem nie więcej niz 25zł
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie nie. D0 1.5 m maja bardzo dobre ceny. Do 25zł na bank się zmieścisz. ja swego czasu sporo zderzaków posyłałem pocztą
  20. Standart w większości tarcz
  21. Jak będziesz miał po 1k km brak kontrolki to będzie sukces Jaki liqui moly zalałeś? Bo też ich kilka jest. Ja myślałem o race tech 10w60.
  22. Jeśli chcesz mam zestawy Ferodo sporo taniej i jakościowo ta sama półka. Klocki nawet lepsze jak coś to pw
  23. Ale ja wiem że było b6 bez klimy Ale kupując nowe b6 klima była w standardzie. O to mi chodziło
  24. No to się średnio opłaca bo dsy kosztują około 450zl na przod:wink: Tapnięte z SGS5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.