Treść opublikowana przez Wandej
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zapodaj 320mm/288mm. Tylko to wydatek rzędu 2tyś zł
-
B6 DIVISION
Jak widzisz wyżej chętnych nie brakuje. Mi natomiast jest to zbędne. Kajak powiem Ci że rzadko czytam Twoje posty ale tutaj masz 100% rację On reza sobie w wolnej chwili a innym kiedy ma czas. I to nie jest w żadnym wypadku działalność zarobkowa
-
A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
koło 500zł kpl
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Nowe przecież są dostępne TRW
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Kupuj na przód jarzma i tarcze i masz 345mm Sorki za ot w temacie kolegi
-
A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Zbieraj graty na tył 330mm tarcze mam w fajnej kasie dziurawe
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Te pierścienie ogarnąłeś? Bo mam na prawdę jak chcesz Kupowałem ostatnio znajomemu do aurisa to po 5 zeta
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Kurfa jakoś szału nie robią Tyś fotograf a foto z d*py. No i koza
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Niestety z gumami jest podobnie jak z akumulaotorem jak nie mają wady fabrycznej czyli że jak maks z miesiąc po montażu jest ok to będzie wina użytkowania Nie chcę krakać ale wiesz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kupiłeś już drugie gumy? jak nie to wal to Ci coś tam zaproponuje
-
B6 DIVISION
Zakładaj jak będzie obcierać sprzedasz mi
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A co to za różnica. Patent miał eliminować pobór oleju praktycznie do 0. Widać tak samo udany jak i reszta
-
Jakie tarcze i klocki pod 312mm.
Sprzedałem kilkaset kpl ferodo. Jeden klient tylko nie do końca potrafi określić od czego ale ma bicie. Ale nie ma możliwości pogięcia się ta tarcza która leży w pudełku
-
B6 DIVISION
Turzol ostatnio wrzucał w ciekawych aukcjach
-
B6 DIVISION
Michał znam 2 osoby które miały podobne akcje właśnie z pirelli jedne poszły na gwarancje i je uznali( nie znam szczegółów) drugie gościu olał temat i kupił innej firmy. problem zniknął
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
20`? Aleś teraz pozamiatał Tomek
-
B6 DIVISION
Hehe :decayed: :decayed: Ke ? Ds2500 spokojnie śmigasz w daily, maja bardzo dobry initail bite i do takiego ciężkiego auta jak Flyera to jest konieczność. Ds3000 to już nie jest klocek na codzień. Chodzi mi o homologację Że można śmigać na codzień dobrze wiem
-
B6 DIVISION
Wszystko. Byle klocek był DS2500. ds2500 to racing. Nie można wyjeżdzać na drogę
-
B6 DIVISION
No to wpada KW V1 na przód Wreszcie mam kpl KW
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
Wygra A4. Tutaj nie ma co porównywać manual i tip. jakby oba auta w automacie albo w manualu to tak. Tutaj a4 przeciągasz na 2 biegu do 100km/h a a6 musi przerzucić 3 biegi na wolnym tipie
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
W Pana taki ignorant
-
A4B6 2.0 ALT sprawny wydech, cicha praca do 3 tyś obr
Środkowy zmieniłem na nowy firmy Bosal, ponoć najlepszy z zamenników, okazuje się że przy mocniejszym gazowaiu dzwoni coś w środku, koleś od tłumików mowił że jeśli po 1000km dalej tak bedzie to reklamować bo 220zł piechota nie chodzi... Też mam bosala i jest to samo
-
B6 DIVISION
Kurfa fajny gwint jest do kupienia do b6 ale kasiuty brak KW przód i bym miał kpl Ile może być warty weitec przód od b5 w dobrym szczęściu?
-
B6 DIVISION
z chińczyków jedynie nexen i federal
-
A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Kurcze i patrząc na Twoje auto zachodzi pytanie... ładować 2.7 do b6 czy sprzedać b6 i kupić b8 3.0tdi