Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Całkiem przyjemną ma kwaterę Czekamy narazie na zbiornik
-
B6 DIVISION
ja pytałem ale sam przód. Jakbyś kiedyś trafił pamiętaj o mnie. Skóra czarna
-
B6 DIVISION
Pompa została też z diesla? Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Masz benzynę to zbiornik z beny a nie diesla matole [emoji23] [emoji23] Nie o to pytam głupcze Chodzi mi czy się różnią elementy jakieś
-
B6 DIVISION
Może ktoś sprawdzić czy zbiornik paliwa jest taki sam w dieslu i beznynie ? quattro
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Tylko na stal 16` nie wejdą na pewno te zaciski. Na zime masz te alu 16` czy na lato?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
W większośći przypadków tylko kodowanie wystarczy na q Narazie tyle. Czekamy na zbiornik i będzie montaż całości:hi: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Projektor jest w miarę bo xenon świeci ładnie. ja miałem ori to dawały radę. Ale bix
-
B6 DIVISION
Pod H7 są z A6C7. W B6 przecież były soczewki z h7
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wejda chyba. Ktoś chyba ma taki zestaw tutaj.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie montuj aby 312mm a tym bardzej za prawie 300zł Albo 320mm albo zostań przy 288mm. Jak chesz mam kpl 320mm. Całość wyjdzie około 700zł
-
Piłka nożna
No co Ty. Na mistrzostwach Europy jesteśmy 3 raz. Drugi o własnych siłach Tapnięte z SGS5
-
Piłka nożna
Chyba Albania
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Napisz do użytkownika czorny_07
- B6 DIVISION
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
lekki offtop ale musze to poruszyc bo znajomy mi ostatnio o tym mowil - czy to ma cos wspolnego z produkcja CO2 przez pierdzace krowy? Krowy wytwarzają metan. A to dużo bardziej agresywny gaz cieplarniany
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jasne mogę Ci podesłać ich ceny rano jak wrócę z pracy:wink: To co miał na półce wrzucił i tyle. Ale delphi ostatnie nie są Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie mógł. Dałeś mu źle. Ale można kupić za 100zl dobre klocki nie delphi pod ten zacisk trw:wink: Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dobra historia. Kupiłeś klocki do tarcz 288mm zaciski ATE. A jak wiadomo AVB ma zaciski trw 280mm tak samo i 1.6 Produkuje je każda firma tak samo jak te które kupiłeś. Koleś z serwisu niezły cfaniak przestań tam jeździć
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jaki miałeś motor wcześniej? pas zmieniałeś?
-
tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm
Ale tarcze czy zaciski? Na przednich zaciskach po swapie możesz jedynie zupe gotować. Tył to zacisk trw całkiem inny pod pełną tarczę
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Wiązkę najlepiej całą żeby nie kombinować(kupiłem ale chyba nie dojdzie ) i do zbiornika pod quattro paliwowe 2szt. Reszta to już kosmetyka
-
tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm
Nie wejdzie. A jaki to dobry pieniądz?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Oj tak
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Dlatego według mnie najlepszą opcją przy takim swapie jest kupienie całego samochodu z tym silnikiem. Wtedy wiadomo że niczego nie zabraknie. Niestety kupiłem jak jest. Za kompletnego swapa musiałbym dać ze 4500zł. Tutaj trochę mniej