Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Już pierwszy wydatek Jak się rozgrzeje kończy się wspomaganie Pompa?
  2. Jeśli chcesz zostać przy ori założ zestaw ferodo a jak już chcesz przeskakiwać na coś większego to minimum 320mm Jeśli kupisz sobie w miarę tanio zaciski to tarcze i klocki to już koszt około 500zł więc nic strasznego
  3. Dużo głośniej na stozku niż na puszczce? Tapnięte z SGS5
  4. Tajle około 550-700 zł na najlepszych podzespołach( INA + Hepu) Do tego wypada wymienić pasek wielkoklinowy około 50zł
  5. Ale ja mam serię bez żadnego progsa. Był w planach ale zostało ori:wink:Tapnięte z SGS5
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trasa Warszawa-Płońsk miejscowość Załuski/Michałówek. Po prawej stronie jadąc od wawy. Gość bierze nie mało ale wychodzi jak z fabryki. Jak chcesz telefon wal na pw Nie masz kogoś takiego w okolicach Łodzi bo ja już paru lakierników odwiedziłem i do żadnego nie wrócę drugi raz:/PS. Czy ktoś przerabiał lusterko wewnętrzne z b7 pod mały uchwyt w b6? Bo w temacie nie ma zdjęć i nie wiem co jak podciąć. Jakbyś nie zauważył nie mieszkam kolo łodzi:decayed:Tapnięte z SGS5
  7. D4-394 bodajże nr Ciężko tak jak Dev mówi żeby stał tłoczek w tym zacisku
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trasa Warszawa-Płońsk miejscowość Załuski/Michałówek. Po prawej stronie jadąc od wawy. Gość bierze nie mało ale wychodzi jak z fabryki. Jak chcesz telefon wal na pw
  9. Check zniknie na dobre tylko vcds musi wrócić A Ty w okolicy nie będziesz?
  10. W złym miejscu kolego pytasz o heble do b6. Do Ciebie podchodzą tarcze DDF1706 a klocki FDB1717. Jeśli chcesz mam je w ofercie
  11. no to bardzo mało zważywszy ze masz Q... Co do kreski nie byłbym taki pewny wygranej Andrzeja...( nie określałbym tego bez szans tylko raczej porównywalnie ) kilka lat temu były u nas kreski B5 1.9 TDI ~`200/420 Vs. S3 260 PS od ECUProject i z rolki było moze długość na korzyść S3 Sebo tylko że 260KM z 1.8T trochę inaczej jedzie niż 260KM z 2.7TT
  12. Coś tam jest. rns ,kubły skorzane,10 głośników,xenony ze spryskami. To co wagę podnosi bo reszta to wymiana jednego na drugie Magic nie sądzę żebym dostał baty od diesla z podobną mocą bo jak widzisz masa przy takim setupie jest bardzo niska Kumpel ma 2.0 w multi i waży prawie 1500kg Mateusz w weekend polatam może trochę to się cos nagra. Narazie zarabiam na paliwo do suki https://www.youtube.com/watch?v=R1_Qkv4TuuI
  13. Ferodo=Ori. Nawet teraz do B9 robi też ferodo. Co do tego drugiego pytania to już odpowiedziałem. Tylko zmiana oznaczenia klocek przynajmniej w zamienniku jest ten sam.
  14. Tak to te same klocki fdb4044. Jeśli chcesz kupić wal na pw DS`y mam również ale tak jak napisałeś cena powala
  15. Nagrałem teraz od 0 do 140 tylko trochę dałem ciała przy wpinaniu 2-go biegu Wrzucę wieczorem
  16. No i auto zważone Wiedziałem że moja zawsze była jakoś wybitnie lekka 1600kg z połową zbiornika
  17. Michu z ta masa to nie będzie chyba przepaści:wink: Dzisiaj wpadnę na wagę ale myślę że maks 1600kg na zimowkach:wink: Tapnięte z SGS5 https://www.youtube.com/watch?v=Q5b_aDpUWZY&feature=youtu.be 3 osoby na pokładzie i 5 bieg
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez chetnie bym ja poznal. Ogólnie do b6 nie ma zestawów lema. Tylko na pojedyńcze szt
  19. 254KM dokładnie. Znalazłem go w katalogach:wink:Tapnięte z SGS5
  20. W ogóle nie masz szans... Yep. No chyba, że Wandej nie ma tych 300PS... APB to w ogóle amerykaniec dosyć rzadko spotykany. Z tego co czorny znalazł ma 255KM. Seria jest a do tego brak spowalniaczy w wydechu wiec może być mała górka Mam hamownie 4x4 20km od domu więc postaram sie to zmierzyć Dev paczka z sondami leci do Ciebie jutro. Żadna nie gada,musżę dać nówkę
  21. Kolega Cancer który ma 300KM tdi w ośce może będzie w okolicy albo wpadnie kiedyś po części to zobaczymy
  22. Wandej odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    No powiem Ci że jeździłem eSą i ta moja dużo nie odstaje Pewnie też przez wagę inną. ogólnie mi wyszło około 7,5k po sprzedaży nędznego alt. Jak ktos ma 1.8t to może wyjść mniej
  23. Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko ja na na skrzyni z 2,5 na dwójcę zamykam 115-120~, czwórka starcza mi gdzieś do 240-250 Ja niestety na 5 już około 250 i finito skrzyni Na szczęście śmigam tylko weekendowo Co do dźwięku to powala. Motoru nie słychać prawie w ogóle tylko ryk wydechu
  24. Na 2 biegu zamyka 100km/h a dzieje się to bardzo szybko
  25. Jak odśnieża FSO to mozemy podjechac:wink:Tapnięte z SGS5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.