Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie musisz wymieniać amortyzatora. Jeśli bardzo chcesz to zrobić zapodaj bilstein b4 albo sachsa pod 1be. Mają skrócony skok i dobrze się to sprawuje z eibachem. Ale jesteś 1500zł lżejszy Czyli wsadzić amorek jak w Ori i obniżam sprężyną. Jednak, to zagadnienie proste się okazało... To po co Audi utrudnia życie kolorowymi znaczkami... Natapane z P8 No bo i eibach ma kilka kategorii wagowych ale to może jest 5 różnych kpl. Frimuś tutaj czy na b5b?Tapnięte z SGS5
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie musisz wymieniać amortyzatora. Jeśli bardzo chcesz to zrobić zapodaj bilstein b4 albo sachsa pod 1be. Mają skrócony skok i dobrze się to sprawuje z eibachem. Ale jesteś 1500zł lżejszy
  3. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Sebo spasy mega U mnie po założeniu Q tylne koła się schowały
  4. Właśnie miałem pisać że zapomniałeś tarcz hamulcowych przy wymianie kół założyć chyba 345mm/300 żeby to miało ręce i nogi
  5. Tył nie podejdzie, przód tak. Jeśli chcesz kupić trochę taniej i pasujące rzeczy pisz na pw
  6. Knajpa z tarasem?
  7. Na gwynt już za stary jestem Ja już też zmieniłem na springi h&r. Ale najlepiej według mnie to eibach sportline
  8. Z tymi sprężynami to obaj po strzale w kolano Jutro będziesz miał
  9. Ja bym dał 235/35. 225 to na 8j bo inaczej ściskasz poślad przy każdym krawężniku Poka zakup
  10. Jak z full regenaracją to około 2k. Jak bez 1500zł mniej wiecej
  11. Wandej z tą pięknością to nie przesadzaj - zwykły czołg Po takim A5 się czuję jak bym się przesiad do jakiegoś mikrobusa z wcześniejszej epoki I tyle miejsca w środku i się kiwa na zakrętach jak galaretka Też nie jestem fanem dużych aut ale allroad każdej generacji jest piękny Postawisz dom kupisz C7 Allroad`a
  12. W B6 na pewno były H11 ale tutaj nie mam pojęcia
  13. Mirek fura piękna. Co do haluksów daj osram hyper vision. Nie mają chyba homologacji ale idealnie komponują się z xenonem
  14. Wandej odpowiedział(a) na szper11 temat w Audi A4 B5
    Idz gdzieś indziej dawać debilne rady. Zacisk stoi i nie hamuje klocek po całej tarczy
  15. W katalogach dla zacisków tylnych TRW S4 B6 piszą że mają też zastosowanie w A4 3.2FSI i 2.0TFSI co może i jest mylące bo przecież te mają 288mm na tyle. Tak jak Beyer pisze sam śmiga na takim zestawie ode mnie:wink: Jak wertujesz często allegro to skompletujesz za 400zl maksTapnięte z SGS5
  16. 280zł 2szt Rouville to gówno, szkoda kasy. Raz się trafi produkt dobry jakościowo, 5 razy gówno. Szybko pogięło Ci tarczę? Akurat łożyska u piasty mają przeważnie FAG'aTapnięte z SGS5
  17. Siema. Panowie zaczynam i ja walkę o swoje 4 ściany. Co sądzicie o tym projekcie? http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-idaredach-3-ver-2-m5851f9c40e677 Usunąć chcę to narożne okno i okna dachowe a powiększyć okna w pokojach na górze(w łazience zostaje). Myślę zamknąć się w 300k.Do tego oczywiście zamiast drewnianej elewacji tylko inny kolor farby
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dla mnie poduchy silnika są wywalone, sprawdź czy jest na nich nalot rdzawo-czerwony. Jeśli tak to są do kosza. Ale ori martwe po roku?
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiek wymień tą poduchę skrzyni kosztuje nie dużo. Jak to wymienisz nie zostaje nic więcej prócz dwumasu jak gasisz auto też grzechocze?
  20. Jest jeszcze różnica w średnicach tłoczków 41mm i 43mm, a to robi już sporą różnicę. Gdy zgłębiałem temat jakiś czas temu, według mądrych wzorów tył 300mm na tłoczku 43mm jest około 15% mocniejszy od tyłu 288mm na tłoczku 41mm. Przód 345mm jest około 9% mocniejszy od przodu 320mm (tłoczki takie same). A 300mm na tłoczku 41mm?
  21. Zapomniałem Ci napisać że są dostępne teraz piasty ruville do naszych furek Idą jak wściekłe Myślisz że to one powodują krzywienie się tarcz?
  22. Z tego właśnie względu na tak mocnych hamplach z tyłu, z powodu zakłócenia odpowiedniego stosunku siły hamowania między przodem a tyłem, może dochodzić do zerwania przyczepności tylnych kół O ile przy sprawnym ABS-ie nie powinno to stanowić większego problemu, o tyle przy wyłączonym / niesprawnym może wywołać co najmniej zdziwienie u kierownika, jak go tył auta zacznie wyprzedzać Trzeba pamiętać że sterownik ABS/ESP ma wkodowany rozmiar hamulców , i jak zmieniamy ich rozmiar proporcjonalnie na obydwóch osiach to układ będzie pracował prawidłowo nawet bez przekodowania, a przy modyfikacji tylko jednej ośki powstaje z tym problem , szczególnie niebezpieczny w tym konkretnym przypadku , gdy tył hamuje za mocno Poza samym hamowaniem to i układ ESP będzie miał prawdopodobnie duży problem ze stabilnym działaniem , właśnie z tego powodu Na podstawie informacji z czujników przeciążeń , kąta skrętu kierownicy, obrotu auta wokół własnej osi i wkodowanych hamulców ( a konkretnie ich charakterystyk ) układ ESP stara się dobierać optymalną wartość ciśnienia płynu hamulcowego przekazywanego na poszczególne koła podczas stabilizacji toru jazdy Zakładając takie hample bez przekodowania tą optymalność mu odbieramy Jeźdzę na secie 345mm przód a tyl 245mm. Miałem źle zakodowany czujnik kąta skrętu i czasem wyskakiwała kontrolka ABS, Wiesz co się stało jak nacisnąłem mocniej pedał bez ABS? Auto nawet zbytnio nie zanurkowało a przednie koła się zablokowały i kupa dymu. Auto leciało dalej a gdzie tu mowa o oderwaniu się tylnych kół od ziemi
  23. Jak będę kompletował to się odezwę w sprawie klocków i tarcz chyba ze nie zdążę to będę dawał pod 255 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wpadło mi właśnie w ręce 300mm w super stanie(jarzma nówki)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.