Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Nie musisz wymieniać amortyzatora. Jeśli bardzo chcesz to zrobić zapodaj bilstein b4 albo sachsa pod 1be. Mają skrócony skok i dobrze się to sprawuje z eibachem. Ale jesteś 1500zł lżejszy Czyli wsadzić amorek jak w Ori i obniżam sprężyną. Jednak, to zagadnienie proste się okazało... To po co Audi utrudnia życie kolorowymi znaczkami... Natapane z P8 No bo i eibach ma kilka kategorii wagowych ale to może jest 5 różnych kpl. Frimuś tutaj czy na b5b?Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Nie musisz wymieniać amortyzatora. Jeśli bardzo chcesz to zrobić zapodaj bilstein b4 albo sachsa pod 1be. Mają skrócony skok i dobrze się to sprawuje z eibachem. Ale jesteś 1500zł lżejszy
-
[B6 AWX] Oem +
Sebo spasy mega U mnie po założeniu Q tylne koła się schowały
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Właśnie miałem pisać że zapomniałeś tarcz hamulcowych przy wymianie kół założyć chyba 345mm/300 żeby to miało ręce i nogi
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Tył nie podejdzie, przód tak. Jeśli chcesz kupić trochę taniej i pasujące rzeczy pisz na pw
-
Bukowina '16 - Hot-Line
Knajpa z tarasem?
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Na gwynt już za stary jestem Ja już też zmieniłem na springi h&r. Ale najlepiej według mnie to eibach sportline
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Prokit
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Z tymi sprężynami to obaj po strzale w kolano Jutro będziesz miał
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Ja bym dał 235/35. 225 to na 8j bo inaczej ściskasz poślad przy każdym krawężniku Poka zakup
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak z full regenaracją to około 2k. Jak bez 1500zł mniej wiecej
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Wandej z tą pięknością to nie przesadzaj - zwykły czołg Po takim A5 się czuję jak bym się przesiad do jakiegoś mikrobusa z wcześniejszej epoki I tyle miejsca w środku i się kiwa na zakrętach jak galaretka Też nie jestem fanem dużych aut ale allroad każdej generacji jest piękny Postawisz dom kupisz C7 Allroad`a
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
W B6 na pewno były H11 ale tutaj nie mam pojęcia
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Mirek fura piękna. Co do haluksów daj osram hyper vision. Nie mają chyba homologacji ale idealnie komponują się z xenonem
-
Wygląd tarczy tył
Idz gdzieś indziej dawać debilne rady. Zacisk stoi i nie hamuje klocek po całej tarczy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W katalogach dla zacisków tylnych TRW S4 B6 piszą że mają też zastosowanie w A4 3.2FSI i 2.0TFSI co może i jest mylące bo przecież te mają 288mm na tyle. Tak jak Beyer pisze sam śmiga na takim zestawie ode mnie:wink: Jak wertujesz często allegro to skompletujesz za 400zl maksTapnięte z SGS5
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
280zł 2szt Rouville to gówno, szkoda kasy. Raz się trafi produkt dobry jakościowo, 5 razy gówno. Szybko pogięło Ci tarczę? Akurat łożyska u piasty mają przeważnie FAG'aTapnięte z SGS5
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Siema. Panowie zaczynam i ja walkę o swoje 4 ściany. Co sądzicie o tym projekcie? http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-idaredach-3-ver-2-m5851f9c40e677 Usunąć chcę to narożne okno i okna dachowe a powiększyć okna w pokojach na górze(w łazience zostaje). Myślę zamknąć się w 300k.Do tego oczywiście zamiast drewnianej elewacji tylko inny kolor farby
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
280zł 2szt
-
B6 DIVISION
Jak dla mnie poduchy silnika są wywalone, sprawdź czy jest na nich nalot rdzawo-czerwony. Jeśli tak to są do kosza. Ale ori martwe po roku?
-
B6 DIVISION
Grzesiek wymień tą poduchę skrzyni kosztuje nie dużo. Jak to wymienisz nie zostaje nic więcej prócz dwumasu jak gasisz auto też grzechocze?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jest jeszcze różnica w średnicach tłoczków 41mm i 43mm, a to robi już sporą różnicę. Gdy zgłębiałem temat jakiś czas temu, według mądrych wzorów tył 300mm na tłoczku 43mm jest około 15% mocniejszy od tyłu 288mm na tłoczku 41mm. Przód 345mm jest około 9% mocniejszy od przodu 320mm (tłoczki takie same). A 300mm na tłoczku 41mm?
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Zapomniałem Ci napisać że są dostępne teraz piasty ruville do naszych furek Idą jak wściekłe Myślisz że to one powodują krzywienie się tarcz?
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Z tego właśnie względu na tak mocnych hamplach z tyłu, z powodu zakłócenia odpowiedniego stosunku siły hamowania między przodem a tyłem, może dochodzić do zerwania przyczepności tylnych kół O ile przy sprawnym ABS-ie nie powinno to stanowić większego problemu, o tyle przy wyłączonym / niesprawnym może wywołać co najmniej zdziwienie u kierownika, jak go tył auta zacznie wyprzedzać Trzeba pamiętać że sterownik ABS/ESP ma wkodowany rozmiar hamulców , i jak zmieniamy ich rozmiar proporcjonalnie na obydwóch osiach to układ będzie pracował prawidłowo nawet bez przekodowania, a przy modyfikacji tylko jednej ośki powstaje z tym problem , szczególnie niebezpieczny w tym konkretnym przypadku , gdy tył hamuje za mocno Poza samym hamowaniem to i układ ESP będzie miał prawdopodobnie duży problem ze stabilnym działaniem , właśnie z tego powodu Na podstawie informacji z czujników przeciążeń , kąta skrętu kierownicy, obrotu auta wokół własnej osi i wkodowanych hamulców ( a konkretnie ich charakterystyk ) układ ESP stara się dobierać optymalną wartość ciśnienia płynu hamulcowego przekazywanego na poszczególne koła podczas stabilizacji toru jazdy Zakładając takie hample bez przekodowania tą optymalność mu odbieramy Jeźdzę na secie 345mm przód a tyl 245mm. Miałem źle zakodowany czujnik kąta skrętu i czasem wyskakiwała kontrolka ABS, Wiesz co się stało jak nacisnąłem mocniej pedał bez ABS? Auto nawet zbytnio nie zanurkowało a przednie koła się zablokowały i kupa dymu. Auto leciało dalej a gdzie tu mowa o oderwaniu się tylnych kół od ziemi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak będę kompletował to się odezwę w sprawie klocków i tarcz chyba ze nie zdążę to będę dawał pod 255 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wpadło mi właśnie w ręce 300mm w super stanie(jarzma nówki)