Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Czy ten no nie wiem. Ja mam na pudelku fdb1629I mam takie coś na sprzedaż No właśnie pod silnikiem 3.2 są te FDB1827 a pod silnikiem 2.0 TFSI są FDB1629 hamulce w tych motorach były chyba te same a nr klocków są inne nie wiem czym to jest spowodowane, to mówisz że te FDB1629 będą pasowały napewno pod zacisk i jarzmo 320 od B7? W zacisku z b7 i C6 były tylko fdb1629
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Porażka. Nie wiedzą sami za bardzo jak to ma wyglądać
-
Wakacje w Chorwacji
To się jeszcze nie nagrzalo konkretnie. Ja jak byłem miała 25:kox:Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak dokładnie. Jak chcesz to mam dsy i tarcze zimmermann lub ferodo. Wytrzyma to nie jedno takie hamowanie Myślisz że jednak czas na tarcze? myślałem że przynajmniej dwa komplety klocków wytrzymają... może to normalne...ps, musimy zrobić znowu taki deal jak poprzednio Nie jest to normalne raczej. Może być coś nie tak z zaciskiem skoro tarcza znika pierwszaTapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
hehe zawsze mozesz spakować 30kg karkówki i grilowac meksykańców nie ma nigdzie nie widziałem ani na trasie ani na granicy ani na dubrovniku ani nigdzie Ciepło w Promajnie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. Ale można powiedzieć " its racing". Głupio że sytuacja miała miejsce przed prawym zakrętem. Hamilton chciał Rosberga z prawej wziąść , ale tez zamknął okienko i Hamilton odbił na trawę zamiast zahamować - refleks i tyle- nie ma co nad tym debatować. Ale wtedy ta sytuacja nie była juz do uniknięcia, bo Hamilton nie umiał hamować , podczas gdy Rosberg musiał zahamować przed zakrętem i wtedy go Hamilton wybił. It's RACING- i tyle. Ale Versappen zaskoczył tym jak długo dał radę jechać na jednych oponach. Jak się nie mylę to około 30 okrążeń, dlatego też wygrał. Świetny obrót sytuacji- to był wyścig za jakim tęskniłem. Kimi miał 1 kółko mniej na tych samych gumach Widac było że chłopak zawiedziony bo nie wiele brakowało a by wygrał. Niestety jednak napęd ferrari za słaby do wygrywania z Mercedesem Jakie wrażenia po gp monaco? Zwycięstwo podarowane przez ekipe z pit stopu red bull Vettel nie mógł sobie z Perezem poradzić
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak dokładnie. Jak chcesz to mam dsy i tarcze zimmermann lub ferodo. Wytrzyma to nie jedno takie hamowanie
-
B6 DIVISION
Drugi miesiąc dieta synek już 5kg w dół
- B6 DIVISION
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
każde jak dostaną konkretne baty to wyjdzie ruda
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Chyba widzę drut więc 314mm
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wątpie iż to wina tarcz.Mi NIGDY sporty nie wróciły na reklamację
-
Wakacje w Chorwacji
Siema. Ja w tym roku chyba musze odpuścić bo się buduje... A jeszcze w tamtym tygodniu dostałem info z banku ze na zabudowę siedliskowa nie dostane kredytu. Także się wkurwilem oporowo bo musze ciulac na cały dom z wypłat. Wiec w tym roku na pewno z cro nici. Ale daj info może coś się odmieni:wink: Tapnięte z SGS5
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Chyba trochę koloryzcujesz.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Jeśli jesteście dystrybutorem to sprzedajecie sklepom które handlują tym na allegro. Czyż nie?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Będzie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Spróbuje Ci je ogarnąć
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dokładnie tak ale trochę tarcze drozsze:wink:Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
No też tak myślę ale bardziej chodzi o drogę. Jak patrze co się dzieje na Węgrzech to może i tam być takie natarcie na granicy Na wyspach to wiesz jak kroją
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Załóż ferodo. DDF1706 FDB1717 Jak chcesz to pisz mam takowe
-
Tylne zawieszenie audi a4 b6 quattro gdzie dostać
Pisz co tam potrzeba wszystkie tuleje są dostepne z lema praktycznie
-
Wakacje w Chorwacji
pany jechal już ktoś w tym sezonie do Chorwacji? W tym roku odpuszczam chyba bo trochę boję się o problemy z uchodźcami na granicach i w samym Cro Ale jeśli byłby spokój to może we wrześniu bym cyknął do promajny
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Klocki FDB1167 tarcze DDF1706
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jasne. Bezproblemowy zacisk
-
B6 DIVISION
Każde będą gitTapnięte z SGS5