Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w Audi A4 B6/B7
    On się zgrywa przecież Jedyne co drogie w tym motorze to fazatory ale to tak jak i w 1.8T. Druga najdroższą kwestią przy 2.7 jest robocizna Grzebanie przy turbinach czy poduchach=silnik out. Co do kosztów to rozrząd około 700zł no i trochę wiecęj oleju i płynów,cewek i świec. Ceny takie jak do każdego innego silnika. Ogólnie warto
  2. Wandej odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w Audi A4 B6/B7
    Śmigam pół roku bez dotykania ABS. U mnie koń wyjęty znowu Trochę się poduszki powyrywały
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1800zł Mają ludzie marżę
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    około 700zł kpl wychodzi. 1 rolka więcej tam jest z teco co kojarzę. Bo to CR już tak?
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozrząd podobny hajs jak w A4
  6. ARG byl chyba w poliftach więc masz klocek FDB1323 a z trw GDB1307
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam zaciski przód zregenerowane i odmalowane na żółto 320mm. 400zł +kw. ktoś reflektuje?
  8. Siema Pany. Około 19 będę dolatywal do Poznania. Ktoś chętny na spota? Tapnięte z SGS5
  9. Cały Wiedeń to jedno wielkie foto
  10. Nie zarzucaj mi kłamsta bo sam nie wiesz gdzie co jest produkowane. To że przyjedzie przedstawiciel handlowy i ładnie opowie o procesie produkcji to tu to tam wahaczy to nie znaczy że tak jest. Z master sportem jest podobnie. Tłuką to w indiach czy chinach a bajki są różne. SKV może być równie dobrze z tej samej taśmy co lemforder ale nigdy tyle nie wytrzyma. Kilometry zweryfikują ile wytrzyma. Jednego jestem pewien. Dajcie kpl wahaczy komuś kto jeździ na 19` i gwincie. Po 20tyś km dolne tuleje są wyrwane i zaczyna się grzechot. Tyle
  11. Pozdrawiam kolege, też widziałem b6 WMA kolor jak mój Sorki za nie umytą Widziałem Cie dzisiaj w Czosnowie Jechałem golfem
  12. A co to dzisiaj za darmo wsio? Jak zawsze pół darmo:decayed:Tapnięte z SGS5
  13. Kojak u mnie 345mm wibrują tylko przy około 100km/h. Wyższa i niższa prędkość jest ok. Skrzywiona prawa tarcza Rozumiem że mam wysyłać?
  14. Ze sprężynkami i blaszkami? Sa tylko z blaszką z tego co kojarzę ich wygląd. Może chodzi o to że wewnętrzny i zewnętrzny jest inny
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki zaraz napiszę PW A czy amortyzatory masz pod 1BE, 1BV czy zwykłe 1BA? Tylko gwint fk to nie najwyższa półka i nie będzie tak komfortowo jak na serii czy Eibachu Jak gwint to kw
  16. Tył klocki FDB222 Przód strzelam masz 280mm wentylowane.(większość 1.8NA tak ma)
  17. To ile Ty chcesz zrobic na nich km żebyś powiedział że można brać? Przyjmując 30 000 rocznie chcesz na nich nakrecic 150 000? TRW kosztuje 3 razy tyle i gwarantuje Ci ze nie nakrecisz heheh W Polsce jesteśmy, więc można śmiało przyjąć 15tkm rocznie dokładnie .15 tys rocznie i po 5 latach masz 75 tyś km .tyle powinny wytrzymać . no to wysoko im stawiacie poprzeczke - ale moze i dobrze. Uwielbiany master sport nie robi tylu a gwarancji daja na 80 000 hheh Coraz ciekawsze rzeczy wypisujesz Yhy. Ja cisne na SKV a Wy na konkurencję nie.
  18. Nigdzie nie napisałem że skv są kiepskie. Napisałem że opowiadacie bajki że wytrzymają niewiarygodnie długo. Testujcie oby wyszło pozytywnie. Za 100zł weźmie każdy a za 500zł i tak kupią ludzie potem MS bo sprawdził się nie jednemu(Prezes przykładem) Kończę polemikę.
  19. A ile robi? Darek Twoje ile wytrzymały?Tapnięte z SGS5 Kolego Wandej czy Ty czasem nie handlujesz MS? Wielokrotnie na forum przewijalo się - więc niech zgadnę napiszesz ze MS robi więcej od Lema, i pewnie znajdziesz ku temu popleczników. Ja handlowałem (i handluje) obiema markami - i pozwól ze się wypowiem - w mojej ocenie SKV jest wytrzymalszy od MS. Czy tez bedziesz wkręcał ludziom że MS koncówki wytrzymuja po 100 000 km? Pewnie że tyle wytrzymają jest tylko jeden warunek- muszą jezdzić w bagażniku 95 000 przed montażem, wówczas z czystym sumieniem będziesz mógł powiedzieć że te koncówki MS zrobiły 100 000 km. Handlowałem ale po przejściu na własny biznes nie mam ich dystrybucji i od 2 lat już w zasadzie ich nie sprzedaje. A gdzie ja napisałem że wytrzyma więcej od lema? To Wy piszecie że wytrzyma podobnie co jest bzdurą. Dlaczego uczepiliście się końcówek? W MS każdy wie że nie są najlepsze ale wahacze dają radę. Wciskanie ludziom że są produkowane tam gdzie delphi czy coś innego to jedna wielka bujda. Skąd możecie wiedzieć gdzie jest delphi robione jak to też pakowacz? Wszystkie wahacza budżetowe są ryzykiem ile wytrzymają i nie ma ludziom co wciskać że akurat SKV wytrzyma najwięcej. Jak ktoś chce mieć pewność wykłada 1500zł na Lema lub TRW i ma 100tyś spokoju.
  20. A ile robi? Darek Twoje ile wytrzymały? Tapnięte z SGS5
  21. Ogólnie jurid white różni się tylko tym od zwykłego że nie pylą Ógólnie każdemu polecam tak. Ferodo premier -tanio i dobrze Jeśli nie chce ktoś ferodo premier tylko jurida to polecam już wziąć DS`y. DS`y to tylko 150zł więcej od Jurida a hamowanie zrywa papę z dachu
  22. Ogólnie nie należy ciąć tulei, tak zrobił jeden z kolegów tak też powiedzial ze mechanicy sobie radzą kolega rachmistrz. Można rozszerzyć widełki amortyzatora jak wszyscy to robią. Natomiast zwężenie nie zmniejsza wcale ilości gumy - oryginalne zawieszenie w B6 ma tuleję załóżmy 5cm, nasze 6,4 cm (nie mierzyłem dokładnie) a więc nawet gdy ktoś uciął 0,5 to i tak jest to na stronie 0.2 mm więcej - choć nie powtarzam nie ma konieczności cięcia. Kolega tak podszedł do problemu i nie widzimy problemu by nie uznawać gwarancji. Wahacze sprzedajemy od blisko 4 lat, sytuacja z tą tuleją w b6 wyszła tu na forum, kolega rachmistrz je sprzedaje nadal w hurtowni, tu ludzie tez brali i montowali. Wg danych producenta powinny one być w b6 tak samo więc je sprzedawaliśmy do czasu afery na forum. Dlaczego było cicho o tych wahaczach ? Ze względu na jakość to właśnie cisza i brak jakichkolwiek opinii negatywnych i reklamacji spowodował chęć tejże akcji marketingowej. Ludzie po prostu krzyczą głośno jak jest źle, gdy nic sie nie dzieje nikt nic nie mówi i uznaje, że wahacze za 379 zł to normalne, że robią po 80 000 km i dalej jeżdżą ( w 2013 roku waluta była tańsza taka była cena zestawu) Tak wahacze z niską tuleją będą w Polsce dostępne za około 2 tygodnie interweniowaliśmy już u dostawcy i złożyliśmy na nie zamówienie. Wahacze do audi a4 B5 są w ciągłej ofercie i w 100% odpowiadają oryginałom. Kolega chyba żartuje? Przycinanie tulei czy rozginanie amortyzatora? Kto mądry takie rzeczy robI? Jak kupuje się część to ona ma pasować do danego modelu i nie piszę tego przez to że sam handluje częściami tylko przez to że to dla mnie chore. Może sworznie też trzeba trochę spiłować żeby założyc do b6?
  23. Powinny być FDB1167. Zerknij po necie na wymiary bo są różnice
  24. Dziku nie podejdą. Do liftu jest fdb1167. Też mają trochę inny wymiar no i brak czujnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.