Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac. ja mam moduł od Proeltec. Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą? Wygląda świetnie. Z modułem do jazdy dziennej też świeci na biało? Jak wiadomo wtedy daje na 30% mocy więc barwa może ulec zmianie. Wydaje mi sie ze to co na fotach widać to jest wlasnie 30% Dokładnie.Ja mam żarówki o barwie xenonu. Na dziennych świecą bardzo na żółto
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Do B7 BFB też podejdą? Czy zakładając, że niedługo będę robił Stage II to te klocki będą dawały radę?W S-line B7 były heble 312 montowane? 312mm daje rade ledwo w serii. Jak chcesz mam w okolicach 700zl zaciski 320mm +nowe tarcze i klocki ferodo. Jak masz zmieniać i tak heble to lepiej zainwestować parę stowek więcejTapnięte z SGS5 To nie lepiej od razu 345 założyć ? Czy jest taka duża różnica między 312 a 320?345mm to już wydatek około tysiaka. Różnica jest ogromna pomiędzy 320 a 312mmTapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Do B7 BFB też podejdą? Czy zakładając, że niedługo będę robił Stage II to te klocki będą dawały radę?W S-line B7 były heble 312 montowane? 312mm daje rade ledwo w serii. Jak chcesz mam w okolicach 700zl zaciski 320mm +nowe tarcze i klocki ferodo. Jak masz zmieniać i tak heble to lepiej zainwestować parę stowek więcej Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
Riviera Makarska, wszystko od strony Makarskiej w prawo, Zavigosce, Mala Duba, Igrane Sporo ladnych i malo uczeszczanych plaz tam jest , tylko trzeba podjechac do innych miasteczek A kwaterę gdzie miałeś? Gdzieś blisko tych plaż? Bardzo fajne te plaże coraz ciężej trafić taką gdzie nie ma full ludzi w sezonie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Akurat co do klocków nie ma innej opcji jak FDb1717
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Złych sprzedawców wybierasz a katalog online inter carsu to między bajki można włożyć Każde BFB ma takie nr z ferodo DDF1707 -przód DDF1425-tył FDB1717-przód FDb1083-tył jak chcesz kupić to wal bo będziesz płakał na pisk z klocków z b5
-
B6 DIVISION
Pany w bex były 2 smic'i? Tapnięte z SGS5
-
Swap na 2.0
Właśnie w grę nie wchodzi sprzedaż tego samochodu. Jakie koszty by wyniosły za samą robotę? Silnik mam za 2000 tyś zł (do kupienia) osprzęt też jest ( podobno pasuje wszystko, chcę się upewnić) Czy osprzęt będzie pasował? A może 1.8t będzie pasował? to też wchodzi w grę. Nie chcę 2.4, bo opłaty i paliwo zjadają mnie w całości. Osprzęt pasuje? Kto Ci takich bajek naopowiadał? ALT bliżej z osprzętem do 1.8T AVJ
-
B6 DIVISION
Rychu a nie lepiej parę zeta dołożyć i kupić nowe?ja dwa lata temu kupiłem depo i dalej są jak nowe Znajdź mi depo pod s4 to kupię od razu i nie będę kombinowaćnaciepane z GT-I9195 Ni ma
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Weź FDB1083 Czym się kierować w przypadku wyboru grubości klocków? te które podałeś mają 17mm No i takie mają być. Ate robi akurat na tył bardzo dużo typów. Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jeżeli to Ty dzwoniłeś do mnie to własnie dałeś się wykręcić Przednie klocki z aukcji są do B5. Będzie ostro piszczeć przy hamowaniu. do B6 są FDB1717 Weź FDB1083
-
Spotkania na drodze
Wczoraj A6 C6 z klubowymi ramkami na WND w okolicach lotniska modlin na 7-mce. Pozdro Jechałem golfem czy więc nie mrugałem
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
W poliftach niby grubsze
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Kurcze szkoda bo w ferodo tylko tego brakuje. Do swieżego wozu z ładną felgą trochę wstyd założyć tarcze które zaraz zardzewieją
-
B6 DIVISION
Pany potrzebuję jakiś uchwyt pod wskaźnik turbo na słupek taki żeby był p&p do B6. Montował ktoś? kupiłem ale nie ma go jak spasować Zegar pojedyńczy 52mm autoguage
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
100.3332.20. Takie są do b8
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie kupisz klocków pod ten zacisk o innych wymiarach. Koelgo Tamley ze swojej oferty mogę Ci polecić tarcze Hella Pagid z zabezpieczeniem antykorozyjnym. Sprzedaję ich coraz więcej i jak narazie ludzie chwalą. Do tego dasz klocki ferodo i będzie git
-
B8 TrOOOOp
Tak dokładnie ☺ Dzięki za odpowiedź Swoją drogą 140 zł za 80 ml silikonu (ASO) to trochę sporo Kup Dirko w ICarsie Lepszy Victor Reinz Panie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja jadę jutro
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Mahle= knecht. Jak pracowałem jeszcze w inter carsie często w dostawach było trochę takich jak Ty dostałeś a trochę tych pomarańczowych z napisem knecht. Powinieneś mieć duży jak w każdym 1.8T. Mały idzie do ALT i 1.8 NA
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Ale co nie tak z nim? Mniejszy miałeś pewnie?
-
B6 DIVISION
Paczałeś na zamek schowka?
-
B6 DIVISION
ja Cie widze jutro u siebie
-
B6 DIVISION
Od automatu może być?Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka Alt i skrzynia multi na handel po wymianie na mocniejszy silnik ;-) jak coś to pisać. W skrzyni wymieniony olej w grudniu. Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka Chyba na inny
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Tak to te. Sporo taniej u mnie