Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Więc olej też jej mycie bo też Ci będzie parować jakiś czas
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko rozklejenie. Też tak próbowalem i nic to nie dało
  3. Pany z innej beczki trochę. Robil ktoś ogrodzenie takie? http://zbudujmydom.pl/uploads/drogimex/strony/montaz-ogrodzenia-panelowego-ze-slupkami-stalowymi/ogrodzenie-panelowe-montaz-elementy-ogrodzenia.jpg Jakie mniej więcej koszta? mam do ogrodzenia działkę 30a
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bzdura Bartek jesteś tego pewien na 100%?
  5. Szczerze mówiąc wolałbym większy a "słabszy" Do dosyć jasnego pomieszczenia jakieś konkretne matryce? Mam bardzo dużą powierznię okien w salonie
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kodowanie skrzyni. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155576-all-b6-kodowanie-tiptronic/ Jarzmo jest to samo. Różni się zacisk esowy od tego 345mm z c6.
  7. Z 6k zł. Buduję się i powoli szukam czegoś co podejdzie do dużego salonu
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeden komplet w tej cenie chcesz czy więcej?Po tyle sprzedajesz esowe komplety? Żeby tyl był w takiej cenie:decayed: Tapnięte z SGS5
  9. Nic nie ugrasz jeśli ktos ją zwinął.
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego.naciepane z GT-I9195 Zgoda ale czy nie powinno być oznaczeń jakiegokolwiek producenta? Przecież to może być najpodlejszy chinol Masz racje. Gates to jest pakowacz ciśnie rolki itp od innych marek tylko paski ma swoje które niestety ale nie są najlepszej jakość. Zresztą remontowalem parę silników z urwanym paskiem gates.naciepane z GT-I9195 A powiedz mi jaka firma robi rolki do rozrzadow? Tylko robi nie sprzedajeTapnięte z SGS5
  11. Podepnę się pod temat. Pany coś dużego do salonu? 65-75`? jaki wybrać? Prawda to że oledy padają bardzo szybko? Bo jakość oleda to miazga
  12. Racja. Ubezpieczona paczka była?
  13. Ta trójka + duże możliwości finansowe i musi być git W nowym TopGear nie było humoru i iskry między prowadzącymi...Tak na prawdę nie wiadomo ile ich jest.
  14. Wandej odpowiedział(a) na izol84 temat w Lifestyle i Hydepark
    Kierownica nie jest wyznacznikiem IMO przebiegu. Auto sprowadziłem z idealną kierownicą z przebiegiem 130tyś. Przy 200tyś kierownica w zasadzie do wymiany
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    IOtóż to, dlatego trzeba celować w 3.0TDI ale z oznaczeniami 4-literowymi np. CAPA. Znajomy kupił B8 z tym silnikiem i nie mogę sie nadziwić, że mu to pali przy jeździe mieszanej w okolicach 9 litrów, a nogę ma ciężką i to bardzo. Auto jest po programie na ok 300kuca i powiem szczerze że dla mnie nic do szczęścia więcej nie trzeba Grzesiek nie patrz na rocznik bo to o niczym nie świadczy, B8 zaraz będzie miało też 10lat.... A ja słyszałem Turzol ze rozrząd równie wadliwy jak te z b7. Totalnie bez wad jest dopiero ponoć CDUC ale to w poliftach. Grzesiek jak chcesz to podrzucę Ci nr do gościa który mi szuka juz jednej sztuki b8 a sprowadza same pewne tematy:wink:Tapnięte z SGS5
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiek olej stare 3.0tdi. Jeśli przyjdzie Ci wymienić rozrząd i wtryski to ok masz z motorem spokój tylko lżejszy jesteś z 7k. Też się nad tym zastanawiałem i staneło na B8 2.0TDI ewentualnie 1.8TFSI Nie wiem ile jeździłeś b6 ale ja swoje mam już 7 rok i to wnętrze już mi się po prostu znudziło a kupując np b7 wsiadasz do tej samej skorupy. Dozbieraj i bierz B8
  17. Wandej odpowiedział(a) na tomekhxc temat w 3.0TDI
    Tomku na 99% jest na wężu od strony kierowcy na dole
  18. Oj żeby zapaliła się kontrolka to musi być już na prawdę minimum
  19. Za ten pieniądz kupisz śmiało zestaw to B6 ferodo tylko bez żadnych odwiertów na tarczach
  20. Panowie nie ten dział
  21. W poniedziałek lądują u Ciebie:hi: Bee dzwonił w poniedziałek:decayed:Tapnięte z SGS5
  22. Co tam znalazłeś? Tapnięte z SGS5
  23. Klocki z przodu masz inne. Napisz do mnie na pw zestaw dostaniesz odpowiedni i w niższej cenie
  24. Jak będziesz chciał klocki i tarcze to wal. Zewnątrzny s-line i heble to najbardziej cieszące mody:wink: Tapnięte z SGS5
  25. Klon mojej teraz ładna furka ale koło 19` daj minimum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.