Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Więc olej też jej mycie bo też Ci będzie parować jakiś czas
-
B6 DIVISION
Tylko rozklejenie. Też tak próbowalem i nic to nie dało
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pany z innej beczki trochę. Robil ktoś ogrodzenie takie? http://zbudujmydom.pl/uploads/drogimex/strony/montaz-ogrodzenia-panelowego-ze-slupkami-stalowymi/ogrodzenie-panelowe-montaz-elementy-ogrodzenia.jpg Jakie mniej więcej koszta? mam do ogrodzenia działkę 30a
-
B6 DIVISION
bzdura Bartek jesteś tego pewien na 100%?
-
Jaki telewizor 50" lub więcej
Szczerze mówiąc wolałbym większy a "słabszy" Do dosyć jasnego pomieszczenia jakieś konkretne matryce? Mam bardzo dużą powierznię okien w salonie
-
B6 DIVISION
Kodowanie skrzyni. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155576-all-b6-kodowanie-tiptronic/ Jarzmo jest to samo. Różni się zacisk esowy od tego 345mm z c6.
-
Jaki telewizor 50" lub więcej
Z 6k zł. Buduję się i powoli szukam czegoś co podejdzie do dużego salonu
-
B6 DIVISION
Jeden komplet w tej cenie chcesz czy więcej?Po tyle sprzedajesz esowe komplety? Żeby tyl był w takiej cenie:decayed: Tapnięte z SGS5
-
Pocztex Zgubił Jedną Oponę.
Nic nie ugrasz jeśli ktos ją zwinął.
-
B6 DIVISION
Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego.naciepane z GT-I9195 Zgoda ale czy nie powinno być oznaczeń jakiegokolwiek producenta? Przecież to może być najpodlejszy chinol Masz racje. Gates to jest pakowacz ciśnie rolki itp od innych marek tylko paski ma swoje które niestety ale nie są najlepszej jakość. Zresztą remontowalem parę silników z urwanym paskiem gates.naciepane z GT-I9195 A powiedz mi jaka firma robi rolki do rozrzadow? Tylko robi nie sprzedajeTapnięte z SGS5
-
Jaki telewizor 50" lub więcej
Podepnę się pod temat. Pany coś dużego do salonu? 65-75`? jaki wybrać? Prawda to że oledy padają bardzo szybko? Bo jakość oleda to miazga
-
Pocztex Zgubił Jedną Oponę.
Racja. Ubezpieczona paczka była?
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
Ta trójka + duże możliwości finansowe i musi być git W nowym TopGear nie było humoru i iskry między prowadzącymi...Tak na prawdę nie wiadomo ile ich jest.
-
300000km
Kierownica nie jest wyznacznikiem IMO przebiegu. Auto sprowadziłem z idealną kierownicą z przebiegiem 130tyś. Przy 200tyś kierownica w zasadzie do wymiany
-
B6 DIVISION
IOtóż to, dlatego trzeba celować w 3.0TDI ale z oznaczeniami 4-literowymi np. CAPA. Znajomy kupił B8 z tym silnikiem i nie mogę sie nadziwić, że mu to pali przy jeździe mieszanej w okolicach 9 litrów, a nogę ma ciężką i to bardzo. Auto jest po programie na ok 300kuca i powiem szczerze że dla mnie nic do szczęścia więcej nie trzeba Grzesiek nie patrz na rocznik bo to o niczym nie świadczy, B8 zaraz będzie miało też 10lat.... A ja słyszałem Turzol ze rozrząd równie wadliwy jak te z b7. Totalnie bez wad jest dopiero ponoć CDUC ale to w poliftach. Grzesiek jak chcesz to podrzucę Ci nr do gościa który mi szuka juz jednej sztuki b8 a sprowadza same pewne tematy:wink:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Grzesiek olej stare 3.0tdi. Jeśli przyjdzie Ci wymienić rozrząd i wtryski to ok masz z motorem spokój tylko lżejszy jesteś z 7k. Też się nad tym zastanawiałem i staneło na B8 2.0TDI ewentualnie 1.8TFSI Nie wiem ile jeździłeś b6 ale ja swoje mam już 7 rok i to wnętrze już mi się po prostu znudziło a kupując np b7 wsiadasz do tej samej skorupy. Dozbieraj i bierz B8
-
czujnik G2 i G62
Tomku na 99% jest na wężu od strony kierowcy na dole
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Oj żeby zapaliła się kontrolka to musi być już na prawdę minimum
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Za ten pieniądz kupisz śmiało zestaw to B6 ferodo tylko bez żadnych odwiertów na tarczach
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie nie ten dział
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
W poniedziałek lądują u Ciebie:hi: Bee dzwonił w poniedziałek:decayed:Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Co tam znalazłeś? Tapnięte z SGS5
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Klocki z przodu masz inne. Napisz do mnie na pw zestaw dostaniesz odpowiedni i w niższej cenie
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Jak będziesz chciał klocki i tarcze to wal. Zewnątrzny s-line i heble to najbardziej cieszące mody:wink: Tapnięte z SGS5
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Klon mojej teraz ładna furka ale koło 19` daj minimum