Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie. Za Swaga trzeba dać 900zł. Jest pewna firma która "produkuje" takie napinacze i można go kupić za mniej więcej 300zł i ma na sobie nawet nr oryginału. Myślę że to bardziej jest ten sort.
  2. Sory ale są to dziwne pytania. Jesli zdołałeś zgormadzić 270tyś zł rób dalej to co robisz będzie wiecej.
  3. Wandej odpowiedział(a) na DaveDaveDave temat w Audi A4 B5
    No a jak ma zbierać? Przecież wszystko jest do siebie dopasowane
  4. Wiesz to działa w obie strony. Jest kupa handlarzy cfaniaków którzy wystawiaja jedna fotę do sprzedaży przykładowo zderzaka z b5 a wysyłaja jaki popadnie byle do b5. Z tym odbiorem paczek w DPD jutro się dowiem od znajomego kuriera który do mnie przywozi części
  5. Tomek to znowu ta firma na B?
  6. Mitsubischi[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Jak coś dostępne tarcze OZ 380mm
  8. DPD Tobie nic nie zapłaci jedynie moze to zrobić lub nie sprzedawca. Jeśli ktoś z DPD dzwonił to olej temat i nie odbieraj tego. Za uszkodzenie zwróca jemu bo jeśli jest ewidentnie wina ich to zrobią to bez żadnego ale. Ubezpieczona paczka byla na pewno bo pobranie= ubezpiecznie.
  9. Na moje oko wyrwana masz tuleje dolnego prostego.
  10. Oddaj to lepiej komuś kto to już robił bo nie jest to łatwa operacja.
  11. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie macie może nr cześi filterka odmy do 2.7TDI CAMA? Byłbym wdzięczny
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jędrek ida czy szły?
  13. Tomek chciał napisać że będzie ok ale z czasem załóż tył
  14. Podrzuć mi vin na pw to Ci powiem ale w pasku fl bodajże w 2003 lub 4 roczniku była zmiana
  15. O i to jest dobre. Więc ja mam propozycję... Jeśli produkt SKV jest dobry obroni się sam i nie potrzebuje doradców i krzykaczy. Niech wypowiada się klient a kolega jak i jego poplecznicy niech milczą.
  16. Bzdura. EBC to bardziej reklama niż mega jakość. Po Prostu w przypadku Ferodo cena jest adekwatna do jakości a w przypadku EBC trochę jest to zachwiane
  17. Miażdzy wygląd tego RS`a gratulację furki
  18. Pewnie zależy od rozmiaru
  19. I takie masz. 320mm wyglada inaczej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięks
  21. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tomek Ty zdaje się kupiłeś od Wypsia ostatnio tak?
  22. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Narazie rozglądam się za autami w PL ale jak będzie lipa to ruszę ze znajomym do DE.
  23. Oslony tarcz
  24. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemka Elita. Słuchajcie teoretyczne mocno pytanie. Rozglądam się za b8 i myślę że już na wiosnę coś będę chciał kupić. Chce mieć MMI 2.0TDI manual avant + dobrze by było półskóry. Za 40tyś coś już kupi nie zjechanego czy lepiej dozbierać pieniędzy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.