Treść opublikowana przez Wandej
-
Napinacz do 1.8 t niby oryginal
Dokładnie. Za Swaga trzeba dać 900zł. Jest pewna firma która "produkuje" takie napinacze i można go kupić za mniej więcej 300zł i ma na sobie nawet nr oryginału. Myślę że to bardziej jest ten sort.
-
W co inwestować?
Sory ale są to dziwne pytania. Jesli zdołałeś zgormadzić 270tyś zł rób dalej to co robisz będzie wiecej.
-
upgrade 321->347
No a jak ma zbierać? Przecież wszystko jest do siebie dopasowane
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
Wiesz to działa w obie strony. Jest kupa handlarzy cfaniaków którzy wystawiaja jedna fotę do sprzedaży przykładowo zderzaka z b5 a wysyłaja jaki popadnie byle do b5. Z tym odbiorem paczek w DPD jutro się dowiem od znajomego kuriera który do mnie przywozi części
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tomek to znowu ta firma na B?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Mitsubischi[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył
Jak coś dostępne tarcze OZ 380mm
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
DPD Tobie nic nie zapłaci jedynie moze to zrobić lub nie sprzedawca. Jeśli ktoś z DPD dzwonił to olej temat i nie odbieraj tego. Za uszkodzenie zwróca jemu bo jeśli jest ewidentnie wina ich to zrobią to bez żadnego ale. Ubezpieczona paczka byla na pewno bo pobranie= ubezpiecznie.
-
Wahacze SKV
Na moje oko wyrwana masz tuleje dolnego prostego.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Oddaj to lepiej komuś kto to już robił bo nie jest to łatwa operacja.
-
B8 TrOOOOp
Panowie macie może nr cześi filterka odmy do 2.7TDI CAMA? Byłbym wdzięczny
-
B6 DIVISION
Jędrek ida czy szły?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tomek chciał napisać że będzie ok ale z czasem załóż tył
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Podrzuć mi vin na pw to Ci powiem ale w pasku fl bodajże w 2003 lub 4 roczniku była zmiana
-
Wahacze SKV
O i to jest dobre. Więc ja mam propozycję... Jeśli produkt SKV jest dobry obroni się sam i nie potrzebuje doradców i krzykaczy. Niech wypowiada się klient a kolega jak i jego poplecznicy niech milczą.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Bzdura. EBC to bardziej reklama niż mega jakość. Po Prostu w przypadku Ferodo cena jest adekwatna do jakości a w przypadku EBC trochę jest to zachwiane
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Miażdzy wygląd tego RS`a gratulację furki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Z rana masz
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Pewnie zależy od rozmiaru
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
I takie masz. 320mm wyglada inaczej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Tomek Ty zdaje się kupiłeś od Wypsia ostatnio tak?
-
B8 TrOOOOp
Narazie rozglądam się za autami w PL ale jak będzie lipa to ruszę ze znajomym do DE.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Oslony tarcz
-
B8 TrOOOOp
Siemka Elita. Słuchajcie teoretyczne mocno pytanie. Rozglądam się za b8 i myślę że już na wiosnę coś będę chciał kupić. Chce mieć MMI 2.0TDI manual avant + dobrze by było półskóry. Za 40tyś coś już kupi nie zjechanego czy lepiej dozbierać pieniędzy?