Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Q sobie dorezaj Teraz tyle felg u dawmaca że zgłupieć można
  2. Po czym wnosisz że było to 3.0tdi? C6 miały również 312mm zacisk
  3. Wandej odpowiedział(a) na Jaco48 temat w Audi A4 B5
    Ale wtedy będziesz wiedział dlaczego się gotuje. Najczęściej niestety jest to walnięty kanał w uszczelce głowicy
  4. Wandej odpowiedział(a) na Jaco48 temat w Audi A4 B5
    Termostat wyjmij a nie wynien Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. DF4258S.
  6. Wandej odpowiedział(a) na Jaco48 temat w Audi A4 B5
    Zmieniałeś rozrząd? Pompa tam chybaj jest na pasku wieloklinowym więc sprawdź jej stan. Ja bym wyjał termostat i zobaczył co będzie. Wymień jeszcze korek zbiorniczka wyrównawczego. Jeśli po tym wszystkim będzie nadal to samo to pewnie nic innego jak uszczelka głowicy
  7. Moog to brand grupy Federal Mogul. Ta firma chyba wiesz czym się zajmuje.
  8. Jak masz wydawać pieniądze na czyszczenie i jakieś preparaty kup lepiej nowe wtryskiwacze. Wydasz ze 300zł i będziesz pewien że masz nowe.
  9. No ale teraz zabłynąleś... Pracowałeś w dużych firmach tak? No pewnie tak siedziałeś na filii inter carsu albo byłeś śmiesznym przedstawicielem handlowym i raczej to drugie bo widzę że wiedzę teoretyczną masz dużą. Wiesz co znaczy słowo hurtownik a co detalista? Jestem oczywiście małym punktem który prowadzę w domu czego nie ukrywam bo nie jest to moje jedyne źródło dochodu. Nie muszę zapychać sobie półek nie wiadomo czym bo mam około 15 dostaw dziennie z różnych hurtowni. Wy macie pewnie co 3 miesiące jak nie ma sztormu na morzach. Często do mnie klienci dzwonią i pytają skad te ceny bo mechanik który kupuje za 150tyś zł miesięcznie z inter carsu(tzw klient GOLD) ma wszystko znacznie drożej niż ja. Nie zawsze wielkość ma znaczenie jak to mówią. Pracowałem w kilku firmach związanych z branżą moto,ba nawet handlowałem łożyskami i piastami SKV i w niektórych przypadkach wystarczy mieć trochę znajomości i odpowienie podejście do tematu. Ale co ja mogę wiedzieć jestem tylko małym nic nie znaczącym punktem a prawda jest taka że po za skv o konkurencji dla mnie czy dzika czy Toma możecie pomarzyć
  10. A co to za tajemnica handlowa? Myślisz że każdy rzuci się zaraz pod brame fabryki po wahacza bo taniej czy będzie chciał produkować swoje? Prosze... Ja moge powiedzieć każdegmu co i ską kupuje nie stanowi to dla mnie problemu bo jestem hurtownikiem i każdy inny detaliczny klient kupi drożej u mojego dostawcy niż u mnie. Fabryka wahaczy MS jest w indiach bo tam jest najtaniej ponoć. O kurcze ktoś mnie teraz zabije żę ujawniłem tajemnice Czyli albo nie wiecie albo fabryka jest tam gdzie całej reszty budżetówki
  11. A można wiedzieć gdzie jest fabryka wahaczy SKV?
  12. Według mnie mikoda albo rotinger Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wahacze MS mają mocniej ściskane sworznie. Powoduje to często właśnie piszczenie ale nie jest to oznaka zużycia
  14. Coś tam jest a tymbardziej że nowe
  15. Polecam przeczytanie regulaminu. 1 osoba =1 konto
  16. Odcinek specjalny w Namibi bardzo fajny Widać że budżet mają chyba jeszcze mocniejszy niż w BBC. May smigał Ferrari P3 i GT40 który wygrał jako pierwszy Le Mans
  17. Przód Brembo 4-tłok
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wow mam takie po 33złStaniek powinno być ok. Paradoksalnie jeśli miałbyś glebę temat byłby jasny bo by weszło w nadkole smiało. Ja mam 8,5J ET43 i jest sporo schowane koło i z przodu i z tyłu. Miałem kiedyś łopaty RS6 ET35 9J i przy mocnej glebie koło wchodziło w nadkole. Tutaj wyjdzie podobnie
  19. tak. Niczym się nie różnią zaciski
  20. Różnica jest taka że trzeba się przyzwyczaić do pedału hamulca bo można złapać szybko kogoś kto Ci w dupe wjedzie
  21. Zaciski tak. Tarcze musisz dać z B7
  22. Gdzie to uzasadnienie? To że klocki sa twarde? Tak jak Adam pisze można wydać 200zł na klocki TRW czy ATE a za 50zł taniej mamy Ferodo o takiej samej jakości. Gdyby nie liczyła się również cena to nikt by tutaj nie pytał tylko szedł do sklepu i mówił że chce najlepsze hamulce do swojego auta.
  23. kto Ci powiedział że BEX takie ma hamulce? 288mm ma AVJ,ALT,AWA,AWX,AVF. Reszta ma większe lub mniejsze (1.6 i 1.9tdi AVB) Rozpiska powyżej dotyczy B6 ale Ty masz na pewno 312/255mm
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Volvo,Focus i jakiś opel mają taki zacisk
  25. Bo może skrzywiły Ci się tarcze. Piasty mierzyles? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.