Treść opublikowana przez Wandej
-
Zagadka z moim ALTem,rynce opadają...
Sprawdź ciśnienie sprężania
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Temperatura jest odpowiedzią Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zagadka z moim ALTem,rynce opadają...
Cewki mają większe obciążenie na LPG i moga dawać oznaki zużycia tylko na tym paliwie
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Mega spasy Ja bym tu hebel widział duży i kolorowy
-
B6 DIVISION
Bartek najlepszy będzie x-cess. Jak zacznie więcej brać możesz go potraktować valvo vr1 5w50 i się wyrówna
- B6 DIVISION
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie zapominajmy o "bękartach wojny". Wedlug mnie podobne kino robi Frank Miller(Sin City, The Spirit). Też mocne ,fajne kino Moim nr jeden jest jednak "Cienka czerwona linia"
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wiesz chodzi mi o to że będzie mnóstwo wycinania i fug. Na prostym schodku ok ale na zaokrąglonych schodkach będzie lipa.
-
Wahacze pod 1bv
Słuchaj kpl górnych RTS masz za 400zł pod BV
-
B6 DIVISION
Na co nie odpisuję? Nie mam żadnego pw od Ciebie chyba. Puść mail na [email protected]
-
B6 DIVISION
Bartek bierze Ci ogólnie olej czy nie? Tomek doszły blachy?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pany z czego polecacie zrobić schody wewnętrzne? na dole zabiegowe + 180 stopni zwrot na środku. Płytka trochę kiepsko będzie wygladała na dole przy zakręcie Oczywiscie tak żeby kieszeniu nie zrujnować
-
Dziwne zużycie tarcz ATE
Wiesz zależy ile chcesz na to wydać. Zapłacisz 150zł mniej za kpl a efektów ubocznych trochę może być. Tarcze ferodo również robią w chinach a ja na sprzedanych tysiące kpl mialem jedna reklamację która oczywiście została uznana.
-
Wahacze pod 1bv
Wpisz w necie 13720(BA,BE całe b5) i 21614(BV). to są nr lemfordera. Wahacz jest grubszy no i myślę że więcej wytrzyma. Do B6 nie ma kompletów lemfordera ogólnie tylko pod 1BV ale taki kpl kosztuje ponad 2k zł. Końcówki również można montować zamienie bo pasują ale poprzez brak "tłumika" w wersji BV układ kierowniczy jest sztywniejszy
-
RS6 C6
Czy to nie byłe auto prezesa Inter Carsu? Piękna maszyna
-
Najlepsze zamienniki 1BA - Sachs, KYB
A powiedz mi co ma amortyzator do nurkowania auta?
-
Wahacze pod 1bv
Mylisz się. BV ma inne końcówki drązkow i inne górne wahacze. Pasuja zwykłe ale oryginalnie są większe,masywniejsze
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Jeżdzę na wentylach Alcar kilka lat i nigdy nie miałem żadnego problemu
-
Automatyka do bramy
Kurde i co tutaj wybrać Bennica bardzo fajnie cenowo tylko ciekawe jak jakość
-
Jaki olej po kupnie?
Ty się dobrze czujesz? Przy wymianie oleju zdejmować miskę? Może jeszcze co wymiana oleju wymieniasz pompę olejową?
-
B6 DIVISION
Pany chce ktoś może blaszki na zaciski? Mam jeszcze pare kpl
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Będą ale mogą chodzic w zacisku i piszczeć. Maja delikatnie inna kosntrukvje Iga które wchodzi między jarzmo i zacisk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Klocki fdb1323 są do b5 feb1717 do b6/7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Tylko tarcze przód i klocki tył
-
Automatyka do bramy
Bardzo fajną ofertę mają Niestety szkoda że nie mają oddziału gdzieś w pobliżu Wawy