Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Jak dla mnie to auto miało czas świetności kiedy było czerwone na grubym kole bez poszerzeń. Teraz to jedno wielkie kalectwo.
  2. Wiecie jak wygląda temat montażu. Tzn chodzi mi o to czy producent uznaje gwarancję jeśli montujemy to sami?
  3. Witam. Stoję przed zakupem automatyki do bramy przesuwnej. Zielony w temacie jestem a firm jest sporo do wyboru. Co polecicie? Brama 4metry. Na jakis koszt się mniej więcej przygotować?
  4. No i na takiej ilości powinno się zakończyć branie po remncie
  5. Zakup sobie przewody w oplocie + Ferodo DS na przód i tył. Powinno wystarczyć
  6. Nic się nie zmieni ,może jedynie cena
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Racja. Spręzarka nie włączy się bez odpowiedniego ciśnienia gazu
  8. No właśnie jeździłem b5 z heblem 360mm i moją z heblem s4 i moja hamuje lepiej. Właściciel b5 też tak stwierdził
  9. Nie pakuj się w to mając heble S4. Nie odczujesz różnicy
  10. No to wystarczy ze zmienisz tarcze. Klocki są te same Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Jeśli kupisz z jarzmami to tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Które? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wandej odpowiedział(a) na krisst88 temat w Audi A4 B8
    Klocki ferodo tarcze do tego Zimmermann ,Pagid , trw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. To na pewno końcówki? Bo SuperSprint robi całe układy i to mega dobra firma
  15. Jest sporo tańszych i lepszych alternatyw Jak chcesz kupić coś dobrego to pisz
  16. Wandej odpowiedział(a) na krisst88 temat w Audi A4 B8
    Według mnie winowajcą w tym przypadku jest klocek. Jeśli nie chcesz zrobić swapa na 320mm zmień klocki na coś lepszego
  17. Ludzie ile ten silnik na dotarciu może wziąć oleju? 0,5l pewnie maks. Jak dla mnie pobór zacznie się znowu. Dajmon czy waskivw robiąc remont dał gwarancję że silnik nie będzie brał oleju?
  18. Tarcze zaciski i jarzma. Klocek jest ten sam
  19. Ja mam wal jak coś
  20. Pięknę auto Zastanawia mnie tylko ile ten motor zniesie zalewany olejem 0w20 i wymienianym pewnie co 30k km
  21. Robią dziurkowane?
  22. Heble chyba 347/330mm co? Bardzo ładna sztuka
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak. U mnie ferodo zrobiły już prawie 20tyś i ponad połowa jest
  24. Zostaw ORI
  25. Wandej odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tak blisko. 15km w stronę Warszawy ale wpn Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.