Treść opublikowana przez Wandej
-
Audi A4 DTM projekt
Jak dla mnie to auto miało czas świetności kiedy było czerwone na grubym kole bez poszerzeń. Teraz to jedno wielkie kalectwo.
-
Automatyka do bramy
Wiecie jak wygląda temat montażu. Tzn chodzi mi o to czy producent uznaje gwarancję jeśli montujemy to sami?
-
Automatyka do bramy
Witam. Stoję przed zakupem automatyki do bramy przesuwnej. Zielony w temacie jestem a firm jest sporo do wyboru. Co polecicie? Brama 4metry. Na jakis koszt się mniej więcej przygotować?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
No i na takiej ilości powinno się zakończyć branie po remncie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zakup sobie przewody w oplocie + Ferodo DS na przód i tył. Powinno wystarczyć
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Nic się nie zmieni ,może jedynie cena
-
B6 DIVISION
Racja. Spręzarka nie włączy się bez odpowiedniego ciśnienia gazu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No właśnie jeździłem b5 z heblem 360mm i moją z heblem s4 i moja hamuje lepiej. Właściciel b5 też tak stwierdził
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie pakuj się w to mając heble S4. Nie odczujesz różnicy
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No to wystarczy ze zmienisz tarcze. Klocki są te same Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jeśli kupisz z jarzmami to tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Które? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dziwne zużycie tarcz ATE
Klocki ferodo tarcze do tego Zimmermann ,Pagid , trw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
To na pewno końcówki? Bo SuperSprint robi całe układy i to mega dobra firma
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Jest sporo tańszych i lepszych alternatyw Jak chcesz kupić coś dobrego to pisz
-
Dziwne zużycie tarcz ATE
Według mnie winowajcą w tym przypadku jest klocek. Jeśli nie chcesz zrobić swapa na 320mm zmień klocki na coś lepszego
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Ludzie ile ten silnik na dotarciu może wziąć oleju? 0,5l pewnie maks. Jak dla mnie pobór zacznie się znowu. Dajmon czy waskivw robiąc remont dał gwarancję że silnik nie będzie brał oleju?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcze zaciski i jarzma. Klocek jest ten sam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja mam wal jak coś
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
Pięknę auto Zastanawia mnie tylko ile ten motor zniesie zalewany olejem 0w20 i wymienianym pewnie co 30k km
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Robią dziurkowane?
-
A6 C6 3.0 Tdi Quattro S-line 19" Boseron
Heble chyba 347/330mm co? Bardzo ładna sztuka
-
B6 DIVISION
No tak. U mnie ferodo zrobiły już prawie 20tyś i ponad połowa jest
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zostaw ORI
-
Napinacz do 1.8 t niby oryginal
Tak blisko. 15km w stronę Warszawy ale wpn Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk