Treść opublikowana przez Wandej
-
jakie tarcze bex
312/255. Nie hamuje to w ogóle
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Źle coś zmiksowałeś. Sporo tutaj kolegów ma klocki ferodo i tarcze zimmermann i chwalą. Zestawy na poziomie cenowym TRW i jakościowo też,
-
B6 DIVISION
Ja z gsp nigdy problemu nie miałem. Ktoś tu pisał ze driveshaft daje radę. Osobiście handlując tym kiedyś miałem same zwroty. Daje alternatywę nie każe nikomu kupować.Przeguby wewnętrzne w B6 są 2 rodzaje. Jedne pod falansze przykręcana wypukłe drugie z płaskim kolnierzem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Ja z gsp nigdy problemu nie miałem. Ktoś tu pisał ze driveshaft daje radę. Osobiście handlując tym kiedyś miałem same zwroty. Daje alternatywę nie każe nikomu kupować.Przeguby wewnętrzne w B6 są 2 rodzaje. Jedne pod falansze przykręcana wypukłe drugie z płaskim kolnierzem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Podejdzie ale go nie kupisz. Nie ma go w IC i w żadnych hurtowniach. Na próbę możecie u mnie wziąć przeguby GSP które dają radę ogólnie. Koszt to 135zł/szt i gwarancję oczywiście mają roczną. U mnie w BiTurbo śmiga taki przegub już prawie 20tyś km(zewnętrzny) i jest cisza tylko osłonę dałem spidana
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Jak to nie dają rady? Co się dzieje? Klocki to ferodo premier?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Nie polecesz miksowania bo? ATE na pewno nie ma ori
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Bo to krzyżówka kur...y z mułem jest. Klocki pod stary zacisk VAG`a potem już trw i od któregoś tam roku ten sam zacisk ale klocek z czujnikiem.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Lepiej założyć z przodu 4-tłok brembo 345mm i z tyłu wyrzeźbić 324mm na zaciskach esowych. Koszt znacznie się zmiejszy ale i tak będzie to około 5k
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale w B6. W b5 takie coś nie przechodzi i w pasku też
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Tomek tarcza przód tylko OEM?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Pewne. Masz na samym początku tego tematu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ferodo dadzą radę. Jak będziesz zmieniał tarcze to kup od razu jarzma pod 345mm i będzisz miał hamulce jak w Esie. FDB1717. Tarcza przód 288mm tył 245mm
-
B6 DIVISION
Nie płaczcie z tym forum. Według mnie wyglada lepiej i obsługa jest bardzo prosta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Moze być b6/7 245mm/255mm
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Masz rozmiar 288mm prżód 245mm tył. Jeśli chcesz kupić coś sensownego to pisz pw
-
B6 DIVISION
Mogę cyknąć jutro foto. Tylko że ja mam chłodnicę wody z B5 ,nie wiem jak Ty masz. Manual 5b nie ma chłodzenia oleju więc pewnie jest więcej miejsca. Przedni wentylator z C5(dawca) przykręcony jest na te same śruby co chłodnica klimy
-
B6 DIVISION
Nie koniecznie. Ja mam pas z 2.5tdi z wisko i elektrycznym założonym przed chłodnicami,tylko kompresor z ASN
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Grubo zmodziłeś to auto Szacun
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Trzeba wiedzieć gdzie kupować
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Jeździ Niestety urwana rolka to albo pech albo bład w sztuce. Odpycha się normalnie bo ma zaledwie 230KM Uszol ma z jednej strony rację. Jak wsiadam do auta i przejadę się nim wynagradza mi to wszyskie jego bolączki. ALT po prostu jeździł a Bit w B6 daje frajdę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
FDB1629
-
B6 DIVISION
orientujesz się czy podsufitka w przedlifcie jest taka sama? Jak tak to znajomy ma na sprzedaż kpl
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Tomeczku , weź nie przesadzaj . Powiedz mi jaką inną wadę ma ten silnik nie biorąc pod uwagę apetytu na oliwę. Wariator pada. W 1.8T pada znowu napinacz wałków także podobnie ZDrowe 2.0ALT to mega ekonomiczny motor do normalnej jazdy. Chociaż 8tyś bym nie wydał na jego remont. Mniejszą zagwozdkę mają posiadacze B8 2.0TFSI gdzie remont to mniejszy % wartości auta
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Widziałeś pralkę stojącą poziomo? Do rzeczy... Smiem twierdzić że auto zrobiłoby 300tyś na wahaczach lema tylko musiałoby być nowe Wiesz o czym mówię? Na zużycie zawieszenia wpływa bardzo dużo innych elementów w aucie które często zostają stare.