Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na ziomek435 temat w Audi A4 B6/B7
    312/255. Nie hamuje to w ogóle
  2. Źle coś zmiksowałeś. Sporo tutaj kolegów ma klocki ferodo i tarcze zimmermann i chwalą. Zestawy na poziomie cenowym TRW i jakościowo też,
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja z gsp nigdy problemu nie miałem. Ktoś tu pisał ze driveshaft daje radę. Osobiście handlując tym kiedyś miałem same zwroty. Daje alternatywę nie każe nikomu kupować.Przeguby wewnętrzne w B6 są 2 rodzaje. Jedne pod falansze przykręcana wypukłe drugie z płaskim kolnierzem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja z gsp nigdy problemu nie miałem. Ktoś tu pisał ze driveshaft daje radę. Osobiście handlując tym kiedyś miałem same zwroty. Daje alternatywę nie każe nikomu kupować.Przeguby wewnętrzne w B6 są 2 rodzaje. Jedne pod falansze przykręcana wypukłe drugie z płaskim kolnierzem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podejdzie ale go nie kupisz. Nie ma go w IC i w żadnych hurtowniach. Na próbę możecie u mnie wziąć przeguby GSP które dają radę ogólnie. Koszt to 135zł/szt i gwarancję oczywiście mają roczną. U mnie w BiTurbo śmiga taki przegub już prawie 20tyś km(zewnętrzny) i jest cisza tylko osłonę dałem spidana
  6. Jak to nie dają rady? Co się dzieje? Klocki to ferodo premier?
  7. Nie polecesz miksowania bo? ATE na pewno nie ma ori
  8. Bo to krzyżówka kur...y z mułem jest. Klocki pod stary zacisk VAG`a potem już trw i od któregoś tam roku ten sam zacisk ale klocek z czujnikiem.
  9. Lepiej założyć z przodu 4-tłok brembo 345mm i z tyłu wyrzeźbić 324mm na zaciskach esowych. Koszt znacznie się zmiejszy ale i tak będzie to około 5k
  10. Ale w B6. W b5 takie coś nie przechodzi i w pasku też
  11. Tomek tarcza przód tylko OEM?
  12. Pewne. Masz na samym początku tego tematu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ferodo dadzą radę. Jak będziesz zmieniał tarcze to kup od razu jarzma pod 345mm i będzisz miał hamulce jak w Esie. FDB1717. Tarcza przód 288mm tył 245mm
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie płaczcie z tym forum. Według mnie wyglada lepiej i obsługa jest bardzo prosta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Moze być b6/7 245mm/255mm
  16. Masz rozmiar 288mm prżód 245mm tył. Jeśli chcesz kupić coś sensownego to pisz pw
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mogę cyknąć jutro foto. Tylko że ja mam chłodnicę wody z B5 ,nie wiem jak Ty masz. Manual 5b nie ma chłodzenia oleju więc pewnie jest więcej miejsca. Przedni wentylator z C5(dawca) przykręcony jest na te same śruby co chłodnica klimy
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie koniecznie. Ja mam pas z 2.5tdi z wisko i elektrycznym założonym przed chłodnicami,tylko kompresor z ASN
  19. Trzeba wiedzieć gdzie kupować
  20. Jeździ Niestety urwana rolka to albo pech albo bład w sztuce. Odpycha się normalnie bo ma zaledwie 230KM Uszol ma z jednej strony rację. Jak wsiadam do auta i przejadę się nim wynagradza mi to wszyskie jego bolączki. ALT po prostu jeździł a Bit w B6 daje frajdę
  21. FDB1629
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    orientujesz się czy podsufitka w przedlifcie jest taka sama? Jak tak to znajomy ma na sprzedaż kpl
  23. Tomeczku , weź nie przesadzaj . Powiedz mi jaką inną wadę ma ten silnik nie biorąc pod uwagę apetytu na oliwę. Wariator pada. W 1.8T pada znowu napinacz wałków także podobnie ZDrowe 2.0ALT to mega ekonomiczny motor do normalnej jazdy. Chociaż 8tyś bym nie wydał na jego remont. Mniejszą zagwozdkę mają posiadacze B8 2.0TFSI gdzie remont to mniejszy % wartości auta
  24. Widziałeś pralkę stojącą poziomo? Do rzeczy... Smiem twierdzić że auto zrobiłoby 300tyś na wahaczach lema tylko musiałoby być nowe Wiesz o czym mówię? Na zużycie zawieszenia wpływa bardzo dużo innych elementów w aucie które często zostają stare.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.