Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z deszczu pod rynnę Lepiej wsadź 1.8T
  2. mega to drogie i tak na prawdę nie wiadomo czemu. W dużo niższej kwocie dostaniesz Zimmeramnny i Ferodo. 200zł taniej wyjdzie lekko
  3. Twoja żona może prowadzić co jej się podoba. Zakaz konkurencji obowiązuje Ciebie tylko Po za tym to że wpiszesz w profilu transport to nie znaczy że będziesz jeździł ciężarówka i robiłm i m konkurencję. Wydaje mi się że chcieli Cię po prostu zwolnić.
  4. Wandej odpowiedział(a) na nicematii temat w 1.8TFSI
    Bo się wyciągnął za pewne Źle jest ustawiony pewnie
  5. Było pisać miałbyś z dnia na dzień
  6. To auto z linku nie ma FIS`a więc gdzie to full. Po za tym chyba fotele kubełki były najlepszą opcją
  7. Dziwisz się że pękł? Przecież to nic dobrego nie jest. Wałek tylko ruville i też cięzko powiedzieć ile wytrzyma Za wałek zwrócą ale za zniszczenia wątpie
  8. Wandej odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Wczoraj oglądałem zwiastun serialu "Belfer". Może być dobry polski serial Ostatnio oglądam "Satisfaction"(Coś na podobę "californication")
  9. Marcin zerknij: https://www.zalando.pl/polaroid-okulary-przeciwsloneczne-black-6po52e002-q11.html Mam takie i jest bajka
  10. No teraz coś tam będzie widać w przednim kole
  11. Kup lepeiej ferodo DS
  12. Tak. Jak chcesz to pisz
  13. Wandej odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Piękny jest. Coupeta to już youngtimer Tapnięte z SGS5
  14. Jeśli znalazłes Lemy za 2500 to wiedz, że o 800 zł przepłaciłeś wolisz zrobić raz a dobrze za jedną robociznę, czy kupować badziewie i co chwilę za robotę bulić? Matematyka prosta. No ryju akurat kpl pod BV z końcówkami tak się zakręci Jak widać SKV to kolejne,tanie,średnie wahacze z wielką propagandą na początku
  15. A patrzyłes na vagu jak wartości wałków rozrządu? Może rozrząd do wymiany
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To do Marcin607Tapnięte z SGS5
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zagdaj do kolegi stolkien
  18. Trudno mowic, ze wnetrze w bmw jest stare w porownaniu do b6, ktore jest tylko rok mlodsze modelowo. Bardziej kwestia gustu. Chyba jednak ulepa miales.Bo jako posiadacz kilku roznych beemek i stary wyjadacz marki nie moge tego potwierdzic. B6 i E46 to naprawde bardzo porownywalne auta pod wzgledem wykonania. Choc w bmw drzwi zamykaja sie o wiele lzej niz w audi, wnetrze jest lepiej wygluszone a silnik 2.0D w porownaniu do 1.9tdi to poezja a tadej to siewnik - kultura pracy. Prowadzenie hmmm porownywalne o ile jezdzimu bez szalenstw. Jednak audi ma silnik w zderzaku, bmw w podszybiu - jest o wiele lepiej wywazone i daje wiecej funu ogarnietemu kierownikowi. Zabezpieczenie blach? W audi lepsze. Chyba w audi 80 bo na pewno nie w b6/b7. Silniki m54 lubia chlapnac olej i sa dosc wrazliwe/malo idiotoodporne. Drogie w serwisowaniu. Silnik M52 i mityczne 2.8l to czysta kwintesencja BMW. Jedno i drugie auto to dzis stara padlina. Trafi sie zdrowa to brac, da fun. Taki z ciebie znachor i nie wiesz ze e46 mialo premiere w 1998 a b6 w 2001 ? 3 lata w motoryzacji to przepasc, srodek, konsola, zegary to juz zabytek, kia ceed wyglada lepiej w srodkuUlep to masz na drugie, problemy z elektryka w kazdym bmw to standard, i nie pisz farmazonow bo w samym e46 to padajacy jez dmuchawy, czujniki parkowania, slaba izolacja przewodow, dyskoteka na desce od braku masy przy lampach od zarowek, problemy z rezystorami od airbagow, slabe pompy wspomag, zapchane odmy, chaczace skrzynie manulane, gluche stuki z tylnego mostu, przepalacjace sie cewki itd Nie kazdy robi doktorat z marki i modelu, i dla ciebie to pewnie wszystko mozna ogarnac w garazu samemu, wiec to nie usterki tylko biezaca eksploatacja Silnik 2.8 m52 zlopiacy hektolitry benzyny i potrzeby oleju na wymiany, ktorego objedzie wspolczesny jakikolwiek benzyniak z dmuchawka po sofcie spalajac o polowe mniej paliwa, no kwintesencja niesamowita, chyba dzwieku r6 i biegu jalowego B6 miało premierę w 2000r jak coś
  19. Wiesz felgi audi raczej wejdą ale przecież pasuje sporo innych felg z merców itp albo jakieś wydumki i tutaj bardziej może wsytąpic problem
  20. Wejdz na morele.net i popatrz. ja kupiłem uzywanego HP i Stacjonarnego Della. HP po 2 latach tylko raz wyczyszczony i śmiga perfekt a dell za 500zl z win8 cichy ,mały i dosyć szybki. Ceny to około połowę nówki więc według mnie warto
  21. Jeździłes audi z quattro? Przy strzale ze startu tyl wychodzi bokiem a na przodzie nie ma praktycznie żadnych siła kierze Tapnięte z SGS5 Jeździłem, ale ... ja i tak wolę RWD w BMW niż Q. Q płuży przodem w ciasnych winklach. Mówię tutaj o codziennej jeździe, bez strzelania ze sprzęgła w celu wywołania poślizgu tyłu. RWD składa się dużo przyjemniej. Ale ja zawsze lubiłem RWD, twardo, ciasno. Inni wolą komfort i pewność Q. Przy codziennej jeździe właśnie nie czuć tak ciężaru przodu jedynie przy szybszym przemieszczaniu się Takie są moje odczucia przynajmniej
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    INA. To co zwykleTapnięte z SGS5
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozrząd kaput. Urwała się rolka (2k przelotu w lipcu zmieniany) Rozebrałeś już ?? Jakie szkody ??? Rozebralem tylko rozrząd. Idzie na reklamacje jak będzie odpowiedz to biorę się dopiero za szkody. Teraz nie składam bo musiałbym nowy rozrząd dać znowu:facepalm:Tapnięte z SGS5
  24. Ja mam takie połączenie. Na autostrady sie nie nadaje bo na 5b masz 110km/h i 3tyś obrotów. W AVJ spoko ale nie w 2.7.Pół roku śmigam i jeszcze nie wyje więc chyba jest mocna
  25. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozrząd kaput. Urwała się rolka (2k przelotu w lipcu zmieniany)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.