Treść opublikowana przez Wandej
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Więc kpl ferodo Cię usatyfakcjonuje i jakościowo i cenowo
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Założ od razu 345mm z przodu jeśli chcesz zmieniać tarcze Zawsze trochę lepiej hamuje i wygląda
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
W tym rozmiarze cudów nie będzie.
-
B6 DIVISION
Dokładnie. Tylko Grzesiek zobacz za ile zrobisz zawieche w kia ceed a za ile w audi. Toyota niby psuje się rzadko ale jak się coś skopie to jest grubo. Jeździłem kilkoma s60 i volvo jest dla mnie ponure i zimne w środku. IMO wnętrze b8 nie ma sobie równych w tej samej klasie i rocznikach. E90 ma porównywalne wnętrze z b6/7. Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Ty użytkownik 2.5 tdi musisz kochać ta markę nad zycie:decayed:Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
mam takie do kupienia za 200 zł - dobra cena? http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3120313531190-FDB4045-O23301-klocek-hamulcowy-kpl.html ale czy do DS? bo chyba nie, DS są w cenie 850 zł jak teraz patrze. 850zł to trochę przesadza. Można je mieć znacznie taniej
-
B6 DIVISION
Grzesiek wiem kto ma B8 na sprzedaż z mega wypasem i q Jozek się zastanawia nad sprzedażą Audi bez quattro to tylko bardzo dobrze wyglądający i dobrze jeżdzący samochód. Przyzwyczailiśmy się do wnętrz tych aut bo są za***iste a że farba schodzi to żaden problem. Ja przeglądałem E92 paski CC ,superby no i w żadnym sie nie widze. W B8 pasi mi wszystko dziwntm trafem
-
B6 DIVISION
Ja się rozglądam za b8 lub paskiem CC. Kumpel który sprowadza auta odradzil mi CC. Mówi że B8 bije passaty na głowę prowadzeniem i wnętrzem. Wiadomo auto jest mniejsze ale co kto lubi
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Jeśli masz auto taki jak w profilu to masz tarcze 288mm 25mm grubość
-
B6 DIVISION
Z samego tyłu nie masz?Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka A no mam. Wal na pw:wink:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Pany komuś zestaw 320/288mm hebli?
-
Polecane opony zimowe
A ja tam miałem Klebery i bajka Te co miałeś to były HP1 chyba
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Grubizna Mogę zgarnąć na fanpejdz?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tył fdb1083 litr płyn styknie. Jak masz wymienić całość to zainwestuj już w 320/288mm. 16` podejdą ale alu
-
B8 TrOOOOp
Około 40k bym chciał wydać. Może być golas byle miał q:wink: Tapnięte z SGS5
-
B8 TrOOOOp
Mam dość dolewania oleju w B6 także albo kupię diesla albo benę która oleju nie bierze Kurcze przeglądam różne auta ale tylko w B8 się widze 2.0TDI np 177 lub 190 + chip lub 3.0TDI (ale tylko zadbane z niekręconym przebiegiem, bo jak kupisz szmelc to pakiet startowy cię zabije) i będziesz zadowolony. 3.2 spierdzielili po całości.Lukasz ale to polifty. Nie chce wydać 70k na auto. Rozum mówi kup octavie...Tapnięte z SGS5
-
B8 TrOOOOp
Mam dość dolewania oleju w B6 także albo kupię diesla albo benę która oleju nie bierze Kurcze przeglądam różne auta ale tylko w B8 się widze
-
B6 DIVISION
Mam:wink: Tapnięte z SGS5
-
B8 TrOOOOp
No właśnie mało użytkowników go ma to i mało info. Dzięki Grzegorz chociaż nawet nie wiadomo czy ten rozrząd w końcu ok czy tak samo jak w b7 po kupnie wymiana:kwasny:Tapnięte z SGS5
-
B8 TrOOOOp
Pomocni jak zwykle bardziej chodzi mi o to czy mi ma problemy z rozrządem jak poprzednik w B7. Spalanie mnie średnio interesuje bo mało śmigam
-
B8 TrOOOOp
Siemka. Pany motor 3.2 FSI w B8. Miał ktoś styczność? Jakieś wady?
-
B6 DIVISION
Dawaj 10k zł i sprzedam Ci swój motor razem z całą elektroniką pod b6. Tylko założyć a motor po full serwisie Co chciałbyś wstawić w jego miejsce? Cokolwiek byle łatwo sprzedać auto Albo wpadnie B8 albo nic narazie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Rok mordo. Tylko tak jak piszesz sprzedajesz i zapominasz
-
B6 DIVISION
Dawaj 10k zł i sprzedam Ci swój motor razem z całą elektroniką pod b6. Tylko założyć a motor po full serwisie
-
jak uprzykrzyć życie nieuczciwemu sprzedawcy z allegro
Jak chcesz uprzykrzyć to zrób tak. Zadzwoń z innego numeru że ma super ceny i chcesz do dalszej sprzedaży kupić powiedzmy 100par. Niech puści pobraniowo