Treść opublikowana przez Wandej
- B6 DIVISION
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mi najcięższy zestaw skończył się na przetyczce bez rury bo nie chciałem tylko zerwwać tryczki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A to nie są felgi od C6?
-
Vivaro, traffic, primastar... ma ktoś?
Aby nie kupuj 1.9dci. okolice 200tyś i panewki padają
-
B6 DIVISION
Raczej nie mordo. Jak już pada to tylko się nasila temat
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jasne. 1-tłok Ate 60mm daję radę Wymiana wszystkich reperaturek banalnie prosta i tania
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
A mnie jakoś i pierwszy odcinek nie porwał Jedyne co w nim dobrego to te 3 super maszyny Jak dla mnie P1 miażdzy tylko kolo nie potrafił wykorzystać jego potencjału
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Chyba 6000k
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przecież do żaden wynalazek,kiedyś to bvyło oro
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Hamulec seryjny to kibel tylko w 2.0TDI 320mm na zacisku TRW już hamuje
-
Truckerzy
Firanka buraki wozisz? Do Glinojecka śmigasz?
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w wawie na wisłostradzie czarne b7 WG chyba albo WB. Chyba miał blaszki hamulcy mojej roboty potem na alei Waszyngtona ciemne B7 blachy LC. Pozdro
-
B6 DIVISION
Z B8 to są cyrki, ja zawężam się do przedlifta 3.0TDI z prywatnych ofert i rozrzut cenowy powala Od 10tys do 25, mowa o ojro Te najtańsze odrzucam z automatu bo widać że wymęczone. Jak już znajdę coś po środku to coś zawsze mi brakuje. Albo bez bixów , a jak już ma bixy to ma zwykłą klime (to tam pryszcz bo pewnie od razu bym rezał 3strefy) + panorama (której nie chce za nic w świecie). Ideałem byłaby taka opcja dla mnie, ale kierwa znów cena poza zasięgiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233915439&scopeId=C&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3 Turzolku szukasz B8? Kumpel będzie sprzedawał 3.0TDI szare (nie wiem czy nie daytona) w mega spasie tylko że automat. Auto w fajnym stanie. Byłbyś zainteresowany? Ja szukam CAHA najlepiej z q ale muszę najpierw pogonić swoją co chyba nie będzie łatwe Grzesiek graty ale tak jak Turzol dla mnie również C6 to za duża krowa. Jechałem kilkoma B8 i to auto to już granica górna wielkości jak dl amnie
-
Wakacje w Chorwacji
Byłem Polska muzyka na statku mocno nas zaskoczyła Jedzenie słabe ale impreza dobra była
-
B6 DIVISION
To duży wyciek? U mnie w ALT pociła się uszczelka głowicy ale nie ruszałem tego i śmigał bez problemu samochód Wymiana uszczelki + pewnie ogarnięcie głowicy i nowych kilka uszczelek i będziesz z 700zł lżejszy
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Sam jestem przykładem... Po swapie zrobiłem z 10tyś motor chodził. Zrobiłem rozrząd i urwała się nowa rolka
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jak głowica w górze to koszta będą spore Ale spoko może zawór się wypalił albo coś i wtryski jednak będą ok
-
Wahacze SKV
Banan 100zł ale wahaczy mamy 8 a do tego końcówki i łączniki.
-
Czy quattro da rade ?
To chyba nie mieszkałeś na wsi 83piotrek nie słyszałeś o globalnym ociepleniu? Już u nas nie ma zim z 1 metrowym śniegiem przez 2 miesiące i -20, więc ośka z dobrymi zimówkami da rade. Akurat śnieg to objaw ocieplenia bo to jakby nie było woda. Bardziej chodzi o mniejsze mrozy Oj przydałaby się zima stulecia
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie da rady
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Pany wisi mi zestaw fajny Tarcze Otto Zimmermann Sport perforowane i do tego klocki ferodo premier. Wszystko pod 320mm zacisk trw. Oddam w promocyjnej cenie
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Tez robilem swap z 288/245 na 320/288 i oslony zostawiasz fabryczne jak masz ladne, bo wszystko pasuje ;-) Nie chce sie madrowac, bo nie wiem ale chyba wszystko, co wieksze wymaga wymiany osłon. Tyl niestety osłony trzeba wymienić. Jeśli ktoś chce mam zestaw 320/288mm.
-
B6 DIVISION
Ile takie cos warte Ile sztuk ile masz?Byś się zdziwił za ile można takie coś sprzedac:hi:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Pany mam zestaw 288mm tył jakby ktoś chciał. Bardzo ładny stan + jedno jarzmo nowe(nie było w kpl) Dla Divisionu zrobię odpowiednią cenę
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Turbo by Ci wyssało olej gdyby się rozleciało