Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Behr
  2. Mi najcięższy zestaw skończył się na przetyczce bez rury bo nie chciałem tylko zerwwać tryczki
  3. A to nie są felgi od C6?
  4. Aby nie kupuj 1.9dci. okolice 200tyś i panewki padają
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej nie mordo. Jak już pada to tylko się nasila temat
  6. Jasne. 1-tłok Ate 60mm daję radę Wymiana wszystkich reperaturek banalnie prosta i tania
  7. A mnie jakoś i pierwszy odcinek nie porwał Jedyne co w nim dobrego to te 3 super maszyny Jak dla mnie P1 miażdzy tylko kolo nie potrafił wykorzystać jego potencjału
  8. Przecież do żaden wynalazek,kiedyś to bvyło oro
  9. Hamulec seryjny to kibel tylko w 2.0TDI 320mm na zacisku TRW już hamuje
  10. Wandej odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Firanka buraki wozisz? Do Glinojecka śmigasz?
  11. Wczoraj w wawie na wisłostradzie czarne b7 WG chyba albo WB. Chyba miał blaszki hamulcy mojej roboty potem na alei Waszyngtona ciemne B7 blachy LC. Pozdro
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z B8 to są cyrki, ja zawężam się do przedlifta 3.0TDI z prywatnych ofert i rozrzut cenowy powala Od 10tys do 25, mowa o ojro Te najtańsze odrzucam z automatu bo widać że wymęczone. Jak już znajdę coś po środku to coś zawsze mi brakuje. Albo bez bixów , a jak już ma bixy to ma zwykłą klime (to tam pryszcz bo pewnie od razu bym rezał 3strefy) + panorama (której nie chce za nic w świecie). Ideałem byłaby taka opcja dla mnie, ale kierwa znów cena poza zasięgiem http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233915439&scopeId=C&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3 Turzolku szukasz B8? Kumpel będzie sprzedawał 3.0TDI szare (nie wiem czy nie daytona) w mega spasie tylko że automat. Auto w fajnym stanie. Byłbyś zainteresowany? Ja szukam CAHA najlepiej z q ale muszę najpierw pogonić swoją co chyba nie będzie łatwe Grzesiek graty ale tak jak Turzol dla mnie również C6 to za duża krowa. Jechałem kilkoma B8 i to auto to już granica górna wielkości jak dl amnie
  13. Byłem Polska muzyka na statku mocno nas zaskoczyła Jedzenie słabe ale impreza dobra była
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To duży wyciek? U mnie w ALT pociła się uszczelka głowicy ale nie ruszałem tego i śmigał bez problemu samochód Wymiana uszczelki + pewnie ogarnięcie głowicy i nowych kilka uszczelek i będziesz z 700zł lżejszy
  15. Sam jestem przykładem... Po swapie zrobiłem z 10tyś motor chodził. Zrobiłem rozrząd i urwała się nowa rolka
  16. Jak głowica w górze to koszta będą spore Ale spoko może zawór się wypalił albo coś i wtryski jednak będą ok
  17. Banan 100zł ale wahaczy mamy 8 a do tego końcówki i łączniki.
  18. To chyba nie mieszkałeś na wsi 83piotrek nie słyszałeś o globalnym ociepleniu? Już u nas nie ma zim z 1 metrowym śniegiem przez 2 miesiące i -20, więc ośka z dobrymi zimówkami da rade. Akurat śnieg to objaw ocieplenia bo to jakby nie było woda. Bardziej chodzi o mniejsze mrozy Oj przydałaby się zima stulecia
  19. Nie da rady
  20. Pany wisi mi zestaw fajny Tarcze Otto Zimmermann Sport perforowane i do tego klocki ferodo premier. Wszystko pod 320mm zacisk trw. Oddam w promocyjnej cenie
  21. Tez robilem swap z 288/245 na 320/288 i oslony zostawiasz fabryczne jak masz ladne, bo wszystko pasuje ;-) Nie chce sie madrowac, bo nie wiem ale chyba wszystko, co wieksze wymaga wymiany osłon. Tyl niestety osłony trzeba wymienić. Jeśli ktoś chce mam zestaw 320/288mm.
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile takie cos warte Ile sztuk ile masz?Byś się zdziwił za ile można takie coś sprzedac:hi:Tapnięte z SGS5
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam zestaw 288mm tył jakby ktoś chciał. Bardzo ładny stan + jedno jarzmo nowe(nie było w kpl) Dla Divisionu zrobię odpowiednią cenę
  24. Turbo by Ci wyssało olej gdyby się rozleciało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.