Treść opublikowana przez Wandej
-
Wahacze SKV
To te same końcówki. BV w B6 ma tylko inne
-
Wahacze SKV
Przecież to forum wiec jeśli ktoś u mnie reklamował wahacze może się smialo wypowiedzieć.Czyz nie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wahacze SKV
Nie zaprzeczam. po prostu nie informowałem nikogo i nie wyjaśniałem że coś poszło nie tak w fabryce itp. Padł to padł. Gwarancja uznana. Czas reklamacji przedłużył się przez to że nie pracuję już kilka lat w firmie która go sprzedała(wystawiła paragon) więc od Mateusza wahacz przechodził przez 2 pośredników zanim trafił do MS. Może i mają jakiś dziwny marketing ale towar(wahacze tylko) ale nikt mnie nie informował że coś się rozleciało po bardzo krótkim czasie użytkowania.
-
Wahacze SKV
No i zobacz post mateusza nad postem tego użytkownika. Nie pamiętam ile to trwało. WAhacz był kupiony w miejscu gdzie pracowałem wcześniej. Ociągali się z odpowiedzią więc przelałem Mateuszowi kasę w ciemno. Często tak robię. Smiejesz sie z 5km jak wahacze SKV mają wyrwaną tuleję przy wyjeździe od mechanika No teraz mnie rozbawiłeś
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Bierze tyle za usługę ile klient się w stanie zapłacić Brat bierze 150zł za wymianę hebli p+t
-
Wahacze SKV
Miałem jeden banan który został uznany bez zbędnego pier... co było z nim nie tak. Kolega mateusztbg go reklamował. Po za tym wahaczem czyste konto Langista - Na pewno czyta to sporo osób które kupiły u mnie master sporta( było to minimum 3 lata temu) więc mogą się wypowiedzieć. Ja nikomu nie tłumaczę o wadliwych prasach czy innych tego typu rzeczach. Ktoś coś reklamuje i nie interesuje go przyczyna. Najgorsze jest to że jak sprzedaje się badziewie to klient 2 razy płaci mechanikowi i tak wychodzi wasze 400zł za kpl Dziękuję
-
Wakacje w Chorwacji
No to tyle zapłaciliśmy 2 lata temu w Promajnie za cały parter dla 5 osób Spokój ma swoją cenę
-
Wahacze SKV
Czemu ma służyć te porównanie? Porównaj wahacze Merca(pewnie trw) i SKV.
-
Wakacje w Chorwacji
Stasiu jak cenowo jeśli można spytać? Infrastuktura jakaś jest?(sklepy,kantor, apteki)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zacisk z c5 na pewno trochę bardziej wysłużony niż ten z b7 C6. To że używana tarcza ma sporą grubośc to nie znaczy że nie jest krzywa. Po za tym trochę droższe klocki są do tych zacisków z drutami
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Pucek żeby poczuć różnicę założ brembo z przodu Znacznie większa powierzchnia klocka.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak na wcisk. Tam nie powinno nic skrzypiec. Może zawieszenie już w d*pę dostało i zaczyna się odzywać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Kup oryginalne klocki Audi do tych tarcz. Cena bardzo przystepna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Miron zacny Allroad Elewacja już jest więc widzę że znacznie mnie z budową wyprzedziłeś
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
To wiadomo. Tarcze z powłoka i tak zaraz korodują po zewnętrznej stronie i jeśli auto chwile postoi to również na miejscu styku z klockiem. Jak dla mnie + w miejscu gdzie zakłada się ja na piastę ale tylko w przypadku dużych tarcz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Sugerujesz ze tarcza z powłoka prędzej się zużyje niż skoroduje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tak kosztują. Jeszcze nie wszystkie w ofercie maja z powłoka ale jest tego coraz więcej. A po za tym przy takim rozmiarze i tak ledwo tarcze widać wiec powłoka IMO to zbędny temat. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zależy gdzie kupisz ale około 310-320zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ferodo teraz tez ma powłokę i wolałbym od Textara chociażby ze względu na cene Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moja krwawica (B8)
Wygląda trochę jakbyś miał aparaturę do bimbru w bagaju mega mody Heble jakie wpadają?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
W tym rozmiarze nie ma sensu inwestować w tarcze perforowane. Założ zestaw zwykłych zimmermann + klocki ferodo lub tarcze i klocki ferodo. Będziesz zadowolony a i po kieszeni też nie dostaniesz mocno.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wow 14k km to ekstra wynik Widzę że jesteś tak zafascynowany marką ze nawet jak coś padnie to i tak raczej tego nie napiszesz.
-
Różnica : klocki FERODO FDB1717 a FDB1323
Różnią się wymiarem. Nie ma co tutaj dywagować wystarczy spojrzeć na zdjęcie obydwu żeby zobaczyć różnicę. Trochę inne sa uszy kloców .
-
Dobór Wahaczy przód 1BE
Be i Ba ma takie same. Ewentualnie inne są w BV ale też można założyć zwykłe. Jeśli chcesz coś sensownego i nie drogiego założ RTS
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
ło Spowodowane jest to tym ze jednak w b7 już mało osób wybierało tak słabą jednostkę napędową. Silnik jest ten sam w b6 i b7 nie ma co tutaj gdybać. Różnice rocznikowe to w zasadzie elementy osprzętu a skrzynia korbowa jest taka sama