Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Dziwisz się? Zeby legalnie zapłacić pracownikowi na umowie o prace najniższą krajową pracodawca musi zapłacić 2500zł. Gdzie tu sens? Po za tym w PL jest ogromna szara strefa w handlu + na rynku pracy. Przez takie działania rząd ratuje się wyższymi podatkami i koło się zamyka.
  2. Ja również. Ceny ok i mają pojęcie co robią
  3. Po zrobieniu swapa powiem Ci że warto nawet jakbyś miał 1.6 pod maską. jesli masz odpowiednie koła do tego to pozbądź się tego badziewia i włoż grubszy zestaw. Zaciski sa pewnie wypracowane
  4. Jak dla mnie Belfer 2 znacznie lepszy od Watahy 2. Zbyt krótka seria
  5. Czemu nie zainwestowałeś w 320mm? Wydałeś na te obydwa zestawy około 1k zł. Za te pieniądze miałbyś świeżutki zestaw 320mm zregenerowany i wymalowany w odpowiedni kolor.
  6. Trochę przesadzasz. Zmiana kół na 16 powiedzmy ze to maks 1000zl przy sprzedaży starych. Swap kompletny na przód kupisz za 800zl[emoji6]Każdemu pisze ze jeśli do wymiany jest seryjny hebel to wtedy najkorzystniej jest robic swap Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Musisz mieć dużo nr`ów w firmie bo jak orientowałem się w tamtym roku jak najkorzystniej wziąć 7`mkę to w żadnej ofercie nie opłacało się go wziąć. Skończyło się zakupem w Euro RTV AGD na FV z której odpadł vat Jak się X sprawuje? Ja po aktualizacjach ip7 jestem zawiedziony Działa jak mój ex samsung sgs5
  8. No właśnie też dziwnie to wygląda. Być może guma no-name jakaś nie wymiarowa 9,5J to by podobnie wyglądało
  9. Sprzedaj auto. To ekonomicznie najlepsze rozwiązanie. Nikt jeszcze nie zrobił remontu tak żeby motor przestał brać olej. Jak pobór jest do przyjęcia to jeździj
  10. A to c5 fakt. Jednak w C5 były też 2 wysykości tarczy tylko nie wiem w jakich motorach
  11. Tarcze nie podejdą
  12. ja wybrałem 3 szybowe Pixel z oknoplastu. Zobaczymy jak to się będzie sprawować cieplnie. Na + fajny design , ruchome słupki w każdych oknach i konkurencyjna cena
  13. Jak uważasz. Zestaw z ferodo 280mm wyjdzie około 300zł klocki + tarcze. Wejdzie 288mm tarcza ale musisz zmienić zaciski + jarzma no i w tym wypadku też klocki. Dozbieraj kasy i kup zimowe alu a potem załóż 320mm i bedziesz zadowolny każdego dnia
  14. Myli Cię pamięć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Nic się takiego nie przyjmuje z minimalna grubością. Każda tarcza ma podana minimalna grubość. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Mi akurat za***iście to przeszkadzało. No niestety mam takie same odczucia. Nie jest to taka płynność jak przed aktualizacja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. jakie wrażenia na iOS 11? W końcu mamy transmisję danych na slide panelu
  18. Również polecam. Za tydzień Belfer nowy
  19. Jest uhd. Kupa nowych seriali ich produkcji chociażby np Narcos a po za tym sporo starszych i nowszych dobrych, pełnometrażowych produkcji
  20. Te zaciski robi ATE i TRW nie produkuje do tego komponentów
  21. Ja mam nowe BPW heble 288/245
  22. Heble od C6 nie C7 Nie myślałeś o swapie na manual? Piękne auto ogólnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.