Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Klocki FDB1629 Tarcze DDF1705 Te ori z linka nr 1 będą pasować również. Jeśli kupiłeś tarcze 321mm to mogłeś się pomylić i są to tarcze z C6
  2. Nie koniecznie. Przód może być 280mm. Najlepiej po vin
  3. Nie podejdą. Klocków szukaj od Touarega.
  4. Nie myślałeś nad zaciskami ATE 356mm? Też są spore a zestaw p&p. Tył w s4 jest 330mm
  5. Lepsze od Zimmermanna nie będą
  6. Może tarcze tak ale wymienić musisz cale zaciski żeby założyć tarcze z S4. Bo masz serie rozumiem?
  7. Dużo chcesz wydać? Bo jak masz luźne 3tyś to możesz myśleć o zestawach z S4. Same DS`y przód ,tył to 800zł
  8. Według katalogu są już dostepne. Za Manna wiecej jak 100zł nie zapłacisz?
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko Bosch 5-pin
  10. Jak masz BFB to masz 312/255
  11. No na pewno zmieniał bo 1.9TDI nie było takiego hamulca
  12. Prowadnice zmieniałeś w zaciskach? Bo to w zasadzie element ważny a przy regeneracji nie każdy zakłada nowe.
  13. Robert coś tam musi nie grać skoro kolejne tarcze padły. W tym samym czasie co reklamowałeś inny kolega z forum również ma tą samą przypadłość. Pojeździ trochę i każdy kpl pada. 3 kpl już tak poszły. Bicie nie bierze się z powietrza bo temperatura tarcz przez pierwsze hamowania będzie taka sama jak i później. Tarcza po prostu poddaje się przez jakich odchył w którymś z elementów. takie jest moje zdanie.
  14. Niekoniecznie
  15. w tej cenie kupisz cały kpl. Zapraszam na pw na pewno coś w dobrej kasie znajdę
  16. Za 1500zł idzie skompletować
  17. Jak chcesz tarcze i klock i to pisz pw. Co do wentylatora to podejrzewam ze najprościej będzie kupić używkę
  18. Sprawdźcie czy nie wywala błedu czujnika kąta skrętu.
  19. Nie same od siebie tylko podczas pracy. W ogóle to nie wiem czemu nie możesz namierzyć problemu? podnieś auto i zobacz czy po hamowaniu koło odpuszcza. Jak nie to rozbiórka zacisku. Jak nie jesteś pewien to zamień same zaciski z tyłu i dojdziesz co jest nie tak.
  20. Jasne że jest sens, tył Cie nie wyprzedzi spokojnie
  21. Auto Sukces miejscowość Nasielsk. Wpisz w necie. Bardziej konkretnego gościa nie znajdziesz
  22. Za 50zł masz zestawy naprawcze na oba zaciski i odpowietrzniki. Po za tym te zaciski są bardzo rzadko zapieczone itp. Przewaliłem pewnie ze 100kpl i nawet jeden się nie trafił żeby stał tłok
  23. Wandej odpowiedział(a) na keczu temat w Audi A4 B6/B7
    Na podnośnik i trzeba to zbadać. Tak to wróżenie z fusów.
  24. Raczej nie. Meyle HD ma porownywalną żywotność.
  25. Każde 2.0tdi ma te klocki z przodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.