Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Premier jest z czujnikiem.
  2. Jakbyś napisał rozmiar felg zimowych byłoby łatwiej. Tak bierz od C6
  3. Nie przyszło Ci do głowy że im więcej zastosowań tym tarcze tańsze? S4 Tylko miało takie tarcze a S3 dzieli układ z Golfem i pewnie jakimś Seatem. Jak chcesz tanie tarcze do S4 pisz
  4. Nie widzę zeby miały czujniki te klocki a powinny mieć. Te klocki kosztują znacznie więcej nowe. Ładuj zwykłe Ferodo
  5. Wraca na ławkę rezerwowych. Jakieś typy co do Albert Park?
  6. Wandej odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Oglądał ktoś "Ballers"? Może nie najwyższych lotów serial ale fajnie pokazuje klimat NFL
  7. No niestety trochę mają okrojony asortyment w tej serii.
  8. W tym rozmiarze różnicy nie zrobią. Tak jak pisze Tomek przód dać 320mm na zacisku TRW lub jesli felgi pozwolą 345mm na zacisku TRW. Wtedy będzie efekt na sryjnym klocku Ferodo premier.
  9. Dobre są. Jest tylko z nimi jeden problem. Są znacznie droższe od OZ i ferodo. To jedyny powód dla którego ich po prostu nie sprzedaję
  10. Odpuść sobie
  11. Wandej odpowiedział(a) na Peeteer1 temat w Audi A4 B8
    Klocki ori mam jak coś do S4 Niestety kwota mała nie jest
  12. Nie główną zaletą a jedyną zaletą
  13. Ale dopiero w 2003r
  14. W B6 nie było dużego sworznia
  15. Fakt te kratki kiepsko im wyszły ale cała płyta wygląda super
  16. Olej indukcję. Kup sobie Solgaz
  17. Ucho jest inne zerknij sobie
  18. Fdb1717 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. 60tyś to sporo? Jak ktoś dużo smiga to 2 lata. Na moje oko nie powinno się wymieniać zawieszenia co 2 lata. Fakt jak ktoś robi małe przebiegi może sobie za 500zł zapewnić spokój do końca użytkowania auta.
  20. Zostają te same
  21. Bierz osram. Jak dla mnie lider wytrzymałości
  22. Co do wahaczy tył niestety całe tylko aso. Można smiało dokupić dobre tuleje z aftermarketu
  23. MTS Meble. U mnie zabudowa kuchni , garderoby,schodów. Dobre pieniądze i całkiem ciekawe rozwiązania podpowiada
  24. Nie wiem czy wybrałeś dobry dział. Sprawdź klocki i osłony tarcz hamulcowych czy nie obcierają gdzieś. Po za tym może koło obcierać gdzieś o nadkole lub jakiś luźny plastik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.