Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na ?ukaj temat w Lifestyle i Hydepark
    Jawor nie przesadzaj. Kupując nie zajeżdzone s4 chcesz ładować kilka tyś miesięcznie? Zejdz na ziemie. Czyli kupując c5 z tym motorem każdy użytkownik ładuje tyle kasy w auto i jeździ? Serwis po kupnie sprawnego S4 to kilka tyś zł a potem użytkowanie jak każdego innego auta. Wielka mi tam technologia występuje. Zawieszenie jak w każdym a4 z q. Zamordować sprzęgło lub napędy przy mocy do 300KM trzeba mnieć wybitne umiejętności lub robić to celowo
  2. S4 b5 ma tą samą co b6
  3. Jak to jesteś w stanie sprawdzić? Gwarantuję Ci że założysz 2 zestawy różne będąć o tym nieświadomym i nie odczujesz różnicy
  4. jawor za 10k miałbyś wózek Hazeta i 112 narzędzi Hazeta ciężko zniszczyć i również dożywocie gwarka
  5. Wandej odpowiedział(a) na tomgt temat w Audi A4 B6/B7
    Powierzchnia trąca bardziej odporna na korozję? Jak to niby możliwe? Przecież to jest pomalowane proszkowo farbą ot cała powłoka
  6. Myślimy ze nie musisz zakładać kolejnego tematu żeby uzyskać odpowiedź na takie pytanie
  7. Wandej odpowiedział(a) na tomgt temat w Audi A4 B6/B7
    A co Ci by dała powłoka antykorozyjna w tym przypadku? Tarcza rdzewieje tam gdzie powinien po niech chodzić klocek. Zaciski musisz ogarnąć + nowe klocki i tarcze. Rok jak Ci wytrzyma powłoka na textarze to będzie git
  8. Jak dla mnie obniżenie wyszło kiepsko. Powód to za duże koło do zbyt małej gleby. Jak pisał Horheth gwint tutaj byłby ideał Ogólnie piękne auto
  9. To ile kosztuje ziemny? Propan butan śmiało za 1zł można kupic po za sezonem
  10. Szkoda furmany piękna byla[emoji58] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ja pier W UK też kradną?
  12. No co Ty febi dostępne też są i ruville
  13. Irydowe denso jedna elektroda. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Jeśli nie masz gazu założ dedykowane NGK. Przeplywka w jakim zakresie obrotów tak pokazuje? Bo na wolnych obrotach powinno być oczywiście mniej. Brak jest błędów sondy regulacyjnej? Bank 1 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Nieszczelność w wolnossącym silniku Co to zmieni? Do wymiany jest przepływomierz. Możesz kupić tzw. regenerację boscha. Stary musisz oddać ale wydasz na nowy około 300zł. Jeśli jest błąd mieszanki to sprawdziłbym też sondę regulacyjną. Ona może powodować również falowanie obrotów bo jeśli nie działa prawidłowo auto chodzi na uśrednionych dawkach i na wolnych obrotach silnik może się zalewać. Świece jakie masz? Ile elektrod? Auto ma LPG?
  16. pamiętaj ze w przypadku 320mm trochę wieksza siła działa na piasty i tarcze Zmierz piasty a jak nie to odeślij je chociaż nie miałem przypadków reklamacji ferodo w zasadzie wcale
  17. Nie wiem czemu jeszcze tego nikt nie napisał być może ja mam jakieś zboczenie ale jak dla mnie te felgi to tragedia w b8 Auto nie wygląda dobrze bo jest za wysoko a i komfortu pewnie wielkiego nie ma. Jeśli auto stoi wysoko to szedłbym w kierunku bardziej "pełnych" wzorów. oczywiście tak jak piszę to moje subiektywne odczucie
  18. Alu felga? jak tak to zawieź mu zestaw 320mm z b7 c6 i będzie znacznie lepiej + zapomnisz o kłopotach
  19. Wkładam 3 kalbe na zaś bo tak już mi jedna osoba doradziła Taki z linka bez bajerów żadnych w zupełności wystarczy tak? Potrzebuje w zasadzie mieć obraz + otwieranie furtki
  20. Witam. Mam zamiar zamontować przy bramie wideofon z wyświetlaczem w domu. Miał ktoś styczność? co wybrać,czego unikać? Na pewno wiem że trzeba puścić do niego kabel 8żyłowy(taki jak sieciowy). Widziałem wideofony za jakieś 700zł w internecie. Czy to jest coś warte? prosze o porady. Pozdrawiam
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Temat tylko w b6. B5 ma zwykły filtr przepływowy
  22. Ciężko będzie bez zniszczenia łożyska Dobrą tulejkę musisz znaleźć i na prasę
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałeś b5?
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Damian akurat w wypadku 1.8t to jest jedna wielka zagadka z tymi filtrami Według mnie zamienniki mają jakieś odchyły w regulatorze ciśnienia paliwa i stąd właśnie jest loteria.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.