Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Jeździsz w komplecie? ta butla pełna z 70kg waży. Po prostu sprężyny mogą być już wypracowane. Kup nowe BA i zobacz a jeśli chcesz obniżyć całe auto możesz kombinować z kategoriami wagowymi ale czy osiągniesz efekt... ciężko powiedzieć.
  2. Mylisz się. Kup z B7 jest sztywniejsza
  3. Tak.
  4. Pewnie przeraziłes się cena ich i szukasz czegoś innego. Nic nie kupisz o podobnych parametrach taniej. Taniej wyjdzie kupić kpl 4 amortyzatorow pod 1BE i sprzedać te b8 co masz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Gwint. za kpl B8 zapłacisz około 2tyś zł. Za 2tyś masz gwint a jak dołożysz cenę nowych sprężyn może jakieś nowe KW
  6. OCP to ubezpieczenie towarów. Więc w tym przypadku ubezpieczenie dla auta które zjechało z lawety
  7. Polecam sięBędziesz zadowolony na pewno
  8. Jak coś to pisz pw mam te wahacze
  9. Panowie czy też macie problem z wysyłaniem i odbieraniem MMS po aktualizacji? Oczywiście konfigurację robiłem jak zwykle po aktualizacji ale coś nie działa. iP 8
  10. No nie ma. 245mm i 255mm są
  11. A co Ci da zestaw dobrych kluczy jak się zapiecze śruba w zwrotnicy? Bez kanału lub podnośnika pół dnia walki. Palnik lub wiertarka
  12. Jaka felga by nie była to nie widać tego elementu.
  13. Dołożyłeś quattro do ALT?
  14. Jeśli policjant na komisariacie odmówi badania i odwalisz coś po pijaku to ma delikatnie mówiąc przeje...ane. Muszą to zrobić
  15. Tarcze ferodo z powłoką antykorozyjną + klocki Ferodo + łożyska FAG i koronki ABS nowe
  16. hella Pagid
  17. Póki półosie przednie nie będą wychodzić z miski olejowej to te auta w ekstremalnych warunkach nie będą się dobrze prowadzić
  18. Na tym czarnuchu pięknie widać poszerzenia błotników
  19. Chodzi mi o coś innego. Prawie rok użytkuje ip7 i przed aktualizacja chodził płynnie tak samo jak w dniu w którym go włączyłem. Teraz potrafi się zawiesić na kilka sek i muszę wyłączać otwarty ekran przyciskiem. Tak samo mają samsungi. Nowe chodzą bajkowo ale jak dostaną trochę mb do już się zaczynają problemy. W iOS tego nie było. Jak dla mnie to najważniejsza cecha odróżniająca go od samsunga i za to byłem skłonny zapłacić więcej. Co do samego systemu i możliwości to nie oszukujmy się ale ios oferuje znacznie mniej. Brakuje mi trochę z samsunga chociażby inteligentnego słownika który podpowiadał całe słowa najczęsciej używane w zdaniach po sobie. Coż cena X-a trochę przeraża więc nie wiem czy następny nie będzie znowu samsung
  20. jak się chcesz dowiedzieć to daj vin
  21. Jeśli twierdzisz że życie w Polsce jest do bani to nie interesuj się tym krajem bo po co? UK nie zniszczyły lata komuny więc nie ma co tu porównywać
  22. Są też tacy pracodawcy i tacy to niestety plaga. Jeśli pracownik dobrze wykonuje swoją pracę i są z tego zyski to pracodawca powinien się nimi dzielić % lub dbać o inne aspekty zadowolenia pracownika. Niestety pracodawcy są pazerni. Im więksi tym bardziej pazerni
  23. I właśnie takie myślenie ze powinien każdy dostawać minimum 2000zl na rękę mnie denerwuje bo często ludzie nie zasługują żeby dostali polowe tego bo tylko by chcieli brać a robota zrobi się jak nie dziś to jutro. Mniej wymagać więcej robic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. No widzisz Ciebie to nie interesuje a ja znam to z obu stron. Jakiś czas miałem pracownika i na prawdę trzeba mieć dobrze dochodowy interes żeby dać komuś godne pieniądze na papierze. Zatrudniając 1 człowieka na najniższą krajową masz do zapłaty 2500zł miesięcznie + zus 1000zł + księgowośc 500-700zł. Do tego koszty utrzymania inne i nie masz 5k zł. Widzisz prosty sposób żeby miesięcznie zarobić 5k zł? Jeśli tak to jesteś bystry a to tylko koszty utrzymania firmy z jednym pracownikiem bez zarobku dla właściciela. Polacy się nauczyli tylko wymagać a jak nie to pier...lą robotę i jadą za granicę albo siedzą w domu. Człowiek który nie ma wyuczonego zawodu w którym jest wzięcie na rynku pracy ani nie posiada zdolności manualnych do takich robót jak np Kowi pisał nie powinien oczekiwać nic więcej jak najniższej krajowej.
  25. Piękna maszyna Oby dawała frajdę jak najdłużej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.