Treść opublikowana przez Wandej
-
Jak wyrównać auto
Jeździsz w komplecie? ta butla pełna z 70kg waży. Po prostu sprężyny mogą być już wypracowane. Kup nowe BA i zobacz a jeśli chcesz obniżyć całe auto możesz kombinować z kategoriami wagowymi ale czy osiągniesz efekt... ciężko powiedzieć.
-
Która tuleja będzie lepsza?
Mylisz się. Kup z B7 jest sztywniejsza
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak.
-
Jakie amory dobrać na tył jako alternatywę do bilstein B8?
Pewnie przeraziłes się cena ich i szukasz czegoś innego. Nic nie kupisz o podobnych parametrach taniej. Taniej wyjdzie kupić kpl 4 amortyzatorow pod 1BE i sprzedać te b8 co masz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie amory dobrać na tył jako alternatywę do bilstein B8?
Gwint. za kpl B8 zapłacisz około 2tyś zł. Za 2tyś masz gwint a jak dołożysz cenę nowych sprężyn może jakieś nowe KW
-
Jaja w postaci "GIGANTA" czyli UBEZPIECZALNIA PZU
OCP to ubezpieczenie towarów. Więc w tym przypadku ubezpieczenie dla auta które zjechało z lawety
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Polecam sięBędziesz zadowolony na pewno
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak coś to pisz pw mam te wahacze
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Panowie czy też macie problem z wysyłaniem i odbieraniem MMS po aktualizacji? Oczywiście konfigurację robiłem jak zwykle po aktualizacji ale coś nie działa. iP 8
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No nie ma. 245mm i 255mm są
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
A co Ci da zestaw dobrych kluczy jak się zapiecze śruba w zwrotnicy? Bez kanału lub podnośnika pół dnia walki. Palnik lub wiertarka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaka felga by nie była to nie widać tego elementu.
-
[B7] Projekt: 2,7biturbo + mody
Dołożyłeś quattro do ALT?
-
Kupno opuszczonego samochodu
Jeśli policjant na komisariacie odmówi badania i odwalisz coś po pijaku to ma delikatnie mówiąc przeje...ane. Muszą to zrobić
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Tarcze ferodo z powłoką antykorozyjną + klocki Ferodo + łożyska FAG i koronki ABS nowe
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
hella Pagid
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Póki półosie przednie nie będą wychodzić z miski olejowej to te auta w ekstremalnych warunkach nie będą się dobrze prowadzić
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Na tym czarnuchu pięknie widać poszerzenia błotników
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Chodzi mi o coś innego. Prawie rok użytkuje ip7 i przed aktualizacja chodził płynnie tak samo jak w dniu w którym go włączyłem. Teraz potrafi się zawiesić na kilka sek i muszę wyłączać otwarty ekran przyciskiem. Tak samo mają samsungi. Nowe chodzą bajkowo ale jak dostaną trochę mb do już się zaczynają problemy. W iOS tego nie było. Jak dla mnie to najważniejsza cecha odróżniająca go od samsunga i za to byłem skłonny zapłacić więcej. Co do samego systemu i możliwości to nie oszukujmy się ale ios oferuje znacznie mniej. Brakuje mi trochę z samsunga chociażby inteligentnego słownika który podpowiadał całe słowa najczęsciej używane w zdaniach po sobie. Coż cena X-a trochę przeraża więc nie wiem czy następny nie będzie znowu samsung
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
jak się chcesz dowiedzieć to daj vin
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Jeśli twierdzisz że życie w Polsce jest do bani to nie interesuj się tym krajem bo po co? UK nie zniszczyły lata komuny więc nie ma co tu porównywać
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
Są też tacy pracodawcy i tacy to niestety plaga. Jeśli pracownik dobrze wykonuje swoją pracę i są z tego zyski to pracodawca powinien się nimi dzielić % lub dbać o inne aspekty zadowolenia pracownika. Niestety pracodawcy są pazerni. Im więksi tym bardziej pazerni
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
I właśnie takie myślenie ze powinien każdy dostawać minimum 2000zl na rękę mnie denerwuje bo często ludzie nie zasługują żeby dostali polowe tego bo tylko by chcieli brać a robota zrobi się jak nie dziś to jutro. Mniej wymagać więcej robic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przerażająca różnica cen UK vs. PL
No widzisz Ciebie to nie interesuje a ja znam to z obu stron. Jakiś czas miałem pracownika i na prawdę trzeba mieć dobrze dochodowy interes żeby dać komuś godne pieniądze na papierze. Zatrudniając 1 człowieka na najniższą krajową masz do zapłaty 2500zł miesięcznie + zus 1000zł + księgowośc 500-700zł. Do tego koszty utrzymania inne i nie masz 5k zł. Widzisz prosty sposób żeby miesięcznie zarobić 5k zł? Jeśli tak to jesteś bystry a to tylko koszty utrzymania firmy z jednym pracownikiem bez zarobku dla właściciela. Polacy się nauczyli tylko wymagać a jak nie to pier...lą robotę i jadą za granicę albo siedzą w domu. Człowiek który nie ma wyuczonego zawodu w którym jest wzięcie na rynku pracy ani nie posiada zdolności manualnych do takich robót jak np Kowi pisał nie powinien oczekiwać nic więcej jak najniższej krajowej.
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
Piękna maszyna Oby dawała frajdę jak najdłużej