Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Gaz musisz brać tylko od nich? Ile wychodzi za 1l? Pajda dobry wynik u mnie wychodzi 4-5tyś na rok a dom 140m2
  2. Klocki tak. Podkładki na łączenie z zaciskiem banjo?
  3. Wystarczy Ci wymiana jarzm i masz 345mm. To powinno wystarczyć. Do tego tarcze większe no i klocki i tak które Ci się kończą
  4. Normalna cena.
  5. Auto piękne. Niestety modyfikacje rodem z need for speed. Tobie ma się podobać✌️
  6. Dev , rsdziadek
  7. To swap z c5. Z C6 niestety tarcze by nie pasowały do B6.
  8. Lepsza mieszanka,cena.
  9. FDB1655.
  10. Zależy do jakiego zacisku. T5 ma mniejszy tłoczek od S4(41mm do 43mm). Nie wszystko pasi p&p
  11. Nie. Uzupełnij profil
  12. Jak upalasz warto dołożyć do DS`ów szczególnie przód. Na tyle mniej odczujesz różnicę ale warto też założyć bo już koszt nie jest ogromny. Do całokształtu założ przewody w oplocie stalowym i będzie to grało. Premier przód okolice 190zł a DS okolice 450zł Tył 100zł ,DS 350zł.
  13. Jurid White
  14. Jak chcesz to pisz
  15. Jak Tomek nie ma to wal do rsdziadek
  16. Damian lata kręcę się po mazowieckich drogach i jest rotora jak na lekarstwo. Na "rotor`y" 17 i 18 calowe nie patrze bo to nie ta sama felga. wampir trochę ta dyskusja nie ma sensu bo przecież każdy SUV czy crossover jest kupiony z myslą o wypad w bezdroża tak jak allroad tak? Niestety te auta są głownie wykorzystywane na asfalcie. Korton555 jak chcesz zglebić allroada to poziomu zadowalającego oko to chyba pozostaje gwint lub ewentualnie Eibach Sportline.
  17. Zaraz coś puszczam Paweł
  18. Zimmermann i Ferodo sprawdzone zestawy. Będziesz zadowolony
  19. Za 350zł nie kupisz zestawu Ferodo + OZ. ZEstaw Ferodo da radę. Jak coś to zapraszam
  20. Będzie dobrze. Klocki mogą być też FDB1083
  21. 320/288mm lub 345/300mm. Wszystko z B7 i powinno dać radę
  22. Założ FDB4044 i będzie dobrze. Kieszeń i Ty będziecie zadowoleni. Żona też
  23. Esy tak miały czy to jakaś przeróbka?
  24. Piekna esa Tak się zastanawiam co ona ma za sterownik pod tylnym fotelem? Wygląda jak ECU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.