Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Właściciel git tylko więcej na migi rozmawia
  2. Warto się bawić. Felgi przymierz może wejdą. Ja miałem 17` ET42 i wchodziło 345mm z przodu
  3. Dobre i jedne i drugie.
  4. Masz 3.0tdi więc z przodu są tarcze 320mm. Załóż tarcze gładkie zimmermann i klocki Ferodo. Jeśli chciałbyś sensowną ofertę pisz pw.
  5. Każde 2.0TDI w B8 ma czujnik wtopiony w klocek. 320mm na zacisku TRW ma wkładany od góry
  6. Każde 2.0TDI w B8 ma czujnik wtopiony w klocek. 320mm na zacisku TRW ma wkładany od góry
  7. Nie na pewno bo AVB ma 280mm a kolega nie ma w profilu kodu silnika. Po za tym DS do tarcz 280mm czy 288mm to wyrzucenie jawne pieniędzy w błoto
  8. Tarcze nie są od RS`a
  9. Wandej odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Wystarczy SL6
  10. Dobry pieniądz jak na taki zestaw
  11. Wandej odpowiedział(a) na Xsadasko temat w Audi A4 B6/B7
    Bosch to pakowacz. Jak chcesz coś sprawdzonego pisz pw
  12. A co to Bitdi competition? Każde BiTdi ma 356mm z przodu
  13. Wystarczy mieć S zamiast A
  14. Kup gładkie tarcze. Nic Ci nie dadzą otwory po za wyglądem.
  15. Wandej odpowiedział(a) na Miniu81 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie dzwoń tam więcej. 312/255mm. Jak chcesz coś sensownego kupić to pisz pw
  16. 280mm przód i 245mm tył ale najlepiej podrzuć Vin
  17. Chcesz wydac 1100zł na tarcze i klocki i wydałeś już 700zł na zaciski. Dokładając maks 200zł miałbyś zregenerowany zestaw 320/288 który byłby przepaścią w porównaniu do tego co masz. Inwestujesz w stary samochód prawie 2k to zainwestuj to mądrzeNiestety już "po ptakach".
  18. Kupiłeś zregenerowane zaciski 312/255mm? Kto Ci to doradził?
  19. Bedzie hamowanko
  20. Nie sądze. jeśli masz tuleje poliftowe(te większe nie pamiętam rozmiaru) to wahacza nie zmieniaj.
  21. Takie tuleje były już w B5Wymień śmiało samą tuleję.
  22. Najpier ogarnij koła a potem zobacz czy dalej jest problem i jaki. OGólnie z reklamacją opony jest ciężki temat
  23. Jak masz dylemat zapraszam na pw Ogólnie Ferodo + zimmermann dadzą radę
  24. Nie zakładaj aby tego strata pieniędzy. Lepiej dać od razu 320/288mm też p&p
  25. Piękna Zapraszam po graty Mordo. 357mm wpada na przód?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.