Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. A pokaż mi kpl Lema do B6? Tylko nie do BV
  2. Esa marzenie Dużo szczęścia w upalaniu
  3. To samo miałem pisać. Słabszy materiał jak dla mnie z Filtrona. Kabiny i powietrza filtron , olej i paliwo(przeważnie w Dieslu) Mann/Knecht
  4. Jaki problem? 2-3 tygodnie oczekiwania i są. Zaciski nowe też ale nie trw.
  5. Nie chcesz większego hebla niż te S4?
  6. Pijaki
  7. Na moje okolo to ktoś sie pomylił i włożył mniejszą tarcze.
  8. Super SUV Taka rzecz mi sie rzuciła w oczy... dekielków do felg nie ma czy po prostu zdjęte do transportu?
  9. napisz do rs dziadek. Ma idealny patent na przewody.
  10. Dobre mody. W lifie te auto to mój ideał Jakbyś chciał jakiś grubszy hamulec do tego to wal śmiało
  11. Wandej odpowiedział(a) na prudnik temat w Lifestyle i Hydepark
    Racja Darku ale laserowe są szybsze i wydajniejsze. Ja miałem DCPJ5 i złego słowa nie powiem ale niestety tempo wydruku mnie dobijało. Zmieniłem na laserowego Xeroxa. Co ważne atramentowy Brother nie pracował poniżej 5 stopni Celsjusza. W pomieszczeniu którego nie ogrzewałem cały czas był to również problem
  12. Wandej odpowiedział(a) na M0ZART temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Podzielam zdanie. Agrotuning wpada
  13. No niestety samo dobre ampli tyle kosztuje
  14. To chyba idzie jako kpl z tego co pamiętam
  15. Trochę biedny ampli. Jak już kupowac to lepiej z wifi i wyższa mocą na kanał. Najpierw kupujesz 2 kolumny które i tak będą ciszyć dźwiękiem a potem z czasem dokupisz sobie kolumny do zestawu 5.1
  16. Ceramiczne(pseudo) hamuja tak samo jak zwykle a są znacznie droższe. Tak czy inaczej masz hamulce do wymiany wiec przelicz budżet i przestudiuj możliwości. Na forum na prwno znajdziesz odpowiedz
  17. W tych pieniądzach powinno się udać kupić jakiś podstawowy amplituner Denona czy Yamahę + do tego na początek stereo https://nautilus2.pl/index.php?route=product/product&product_id=15321&utm_source=ceneo Ja mam coś takiego + 5.1 zestaw Wharfedale Obsidian no i jest grubo Ampli masz 7-kanałowy więc możesz kupić stereo a finalnie zrobić audio na 7 głosnikach lub 5+sub
  18. Jak chcesz takie tarcze lub cały zestaw pisz pw. Są tarcze p&p ale kosztują około 1100zł/szt
  19. 320mm raczej. Zakładaj coś większego do tej wagi i mocy.
  20. Podrzuć pw coś się dobierze Na pewno wypadaloby założyć coś większego
  21. Tomek Conti czy Bridgestone dadzą radę w kążdych warunkach. Tyle że z takim heblem trochę krócej
  22. Jeśli szukasz oszczędności na aucie to mogłeś kupić fiata i tam miałbyś wszystko tanio.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.