Treść opublikowana przez Wandej
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Dane do wysyłki mam
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Myślisz że weszłoby 400mm?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Myślę że to może inna mieszanka
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Jest. Ty też masz 6tłok Akebono
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Jak spuchną znowu to pisz. Z fv oczwiscie?Btw klocki o tym samych wymiarach lecz np do a7 kosztują pozniej 1k?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Za kolejne 20tys jakbedziesz wymieniam daj znac sprawdzę Ci cenę z ASO ze Świecic. Chyba ze nie Mozesz swoich komponentów (nawet ori) ‚przynosić’ Edit: sprawdziłem z ciekawości. 2100zł/szt brutto tarcza i 2200zł/kpl klocki. Auto premium to i cenę robi się premium
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Co się stało z tarczami? Zużyły się czy pogięły?
-
A4 B6 AVANT SWAP 320/288, Remont góry silnika
Rozrząd ok a pomp niestety sami nie robią
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Darku jak chcą handlować to daj każdemu 500zł kaucji i niech sobie wystawiają do bólu. Będzie coś nie tak wtedy będzie jak ściągnąć.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
I tak będzie ocierać z tym ET. Te gumy mógłbyś lepsze dać.
-
A4 B6 AVANT SWAP 320/288, Remont góry silnika
Jaką teraz dałeś? Ogólnie pompy tylko Hepu a reszta do wyrzucenia się nadaje.
-
A4 B8 1.8 TFSI BUSINESS EDITION & Wiatrak
320? W taką felgę minimum 356mm żeby coś tam było widać
-
A4 B8 1.8 TFSI BUSINESS EDITION & Wiatrak
Fajny dyfuzor z tyłu Nie myslałeś żeby dać podwójny wydech?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Jeśli masz takie auto jak w podpisie to przod 320/30mm tył 288/12mm
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Pakuj od razu 345/300mm. To co masz teraz puchnie w każdych warunkach w b6/7
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Ja coś takiego użytkuje. http://cdn27.pb.smcloud.net/t/files/02/ad/c2/7f1dcbc96f/zestaw-kluczy-nasadowych-proline-58217.jpg Narazie 100% zadowolenia
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Proline daje radę.
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Po pierwszych fotach miałem pisać ze total seria a tu już się ładnie prezentuje Hebel większy bo seria to wstyd z takim kołem. Jeszcze ramka griila bez chromu i będzie gitara
-
A4 B8 Allroad
Piękny ja bym nie malował dokładek a na pewno nie w kolor. Widziałbym je w antracycie w połysku
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Przy tak szerokiej feldze to w większość wzorów wejdzie. Uciągnie spokojnie. Jakbyś chciał taki gotowy zestaw na tarczy 375mm pisz pw
-
Jagoda kamczacka
Jadłeś to? ja mam 2 krzaki obok 10 krzaków borówek. O ile borówki dobrze smakuja to jagoda nie posiada smaku jak dla mnie. Szacun za pracę
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Proszę Cię. Pamiętasz jak brałeś tarcze 312mm ode mnie? Wtedy miałem już 345mm w B6. Pakuj kur... 6-tłok
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Bo sprzedający którzy się siedzą mocno w Audi tak jak my tutaj mają opisane że do zawieszenia utwardzonego. Zresztą ten zestaw będzie pasował do każdego b6/7 tylko jest znacznie droższy.
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
ładna. Kiedy montaż Akebono?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To BV. Na jesieni do b6 ale każdy osobno bo kpl nie ma sprzedawałem 1799zl wiec nie myl ludziom? Tak czy inaczej warto lemfordera i wybrałbym go w porównaniu z Meyle hd