Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Myślisz że weszłoby 400mm?
  2. Myślę że to może inna mieszanka
  3. Jest. Ty też masz 6tłok Akebono
  4. Jak spuchną znowu to pisz. Z fv oczwiscie?Btw klocki o tym samych wymiarach lecz np do a7 kosztują pozniej 1k?
  5. Za kolejne 20tys jakbedziesz wymieniam daj znac sprawdzę Ci cenę z ASO ze Świecic. Chyba ze nie Mozesz swoich komponentów (nawet ori) ‚przynosić’ Edit: sprawdziłem z ciekawości. 2100zł/szt brutto tarcza i 2200zł/kpl klocki. Auto premium to i cenę robi się premium
  6. Co się stało z tarczami? Zużyły się czy pogięły?
  7. Rozrząd ok a pomp niestety sami nie robią
  8. Darku jak chcą handlować to daj każdemu 500zł kaucji i niech sobie wystawiają do bólu. Będzie coś nie tak wtedy będzie jak ściągnąć.
  9. I tak będzie ocierać z tym ET. Te gumy mógłbyś lepsze dać.
  10. Jaką teraz dałeś? Ogólnie pompy tylko Hepu a reszta do wyrzucenia się nadaje.
  11. 320? W taką felgę minimum 356mm żeby coś tam było widać
  12. Fajny dyfuzor z tyłu Nie myslałeś żeby dać podwójny wydech?
  13. Jeśli masz takie auto jak w podpisie to przod 320/30mm tył 288/12mm
  14. Pakuj od razu 345/300mm. To co masz teraz puchnie w każdych warunkach w b6/7
  15. Ja coś takiego użytkuje. http://cdn27.pb.smcloud.net/t/files/02/ad/c2/7f1dcbc96f/zestaw-kluczy-nasadowych-proline-58217.jpg Narazie 100% zadowolenia
  16. Proline daje radę.
  17. Po pierwszych fotach miałem pisać ze total seria a tu już się ładnie prezentuje Hebel większy bo seria to wstyd z takim kołem. Jeszcze ramka griila bez chromu i będzie gitara
  18. Piękny ja bym nie malował dokładek a na pewno nie w kolor. Widziałbym je w antracycie w połysku
  19. Przy tak szerokiej feldze to w większość wzorów wejdzie. Uciągnie spokojnie. Jakbyś chciał taki gotowy zestaw na tarczy 375mm pisz pw
  20. Jadłeś to? ja mam 2 krzaki obok 10 krzaków borówek. O ile borówki dobrze smakuja to jagoda nie posiada smaku jak dla mnie. Szacun za pracę
  21. Proszę Cię. Pamiętasz jak brałeś tarcze 312mm ode mnie? Wtedy miałem już 345mm w B6. Pakuj kur... 6-tłok
  22. Bo sprzedający którzy się siedzą mocno w Audi tak jak my tutaj mają opisane że do zawieszenia utwardzonego. Zresztą ten zestaw będzie pasował do każdego b6/7 tylko jest znacznie droższy.
  23. ładna. Kiedy montaż Akebono?
  24. To BV. Na jesieni do b6 ale każdy osobno bo kpl nie ma sprzedawałem 1799zl wiec nie myl ludziom? Tak czy inaczej warto lemfordera i wybrałbym go w porównaniu z Meyle hd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.