Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 1.8 TFSI BUSINESS EDITION & Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich po długich poszukiwaniach jest w końcu wymarzona A4.

W dziale zakup kontrolowane trochę tych moich tematów się pojawiło ale udało się kupić pewne auto, na forum już jestem trochę czasu ale zawsze w cieniu ale teraz jak już jest A4 B8 to trzeba się ładnie przywitać.

Marka:  AUDI

Model:  A4 LIMOUSINE

Rok produkcji: 05.2013

Kod silnika: CJEB

Pojemność skokowa: 1798 CM3

Moc: 170 HP

Moc: 125 KW

Napęd:  FWD

Rodzaj skrzyni biegów:   CVT

Dla zainteresowanych i ciekawych daje w Word wyposażenie.

Modyfikacje: Dużo chce się rozbić ale czas pokaże

A to co jest w planach:

* Lampki Led drzwi Boczne i dolne  ON

* Klamki podświetlane: Zewnątrz i wewnątrz ON

* Nowe felgi Lato Veemann  19" 9,5J (ET42) 5x112 ON

* High Beam Assist Asystent Swiatel Drogowych ON

* Lusterka zewnetrzne fotochrom ON

*  Spryskiwaczy mgiełkowe przedniej szyby ON

* Klimatyzowany schowek ON 

* Nakładki pedałów i podstopnicy z RS4 ON

* Ciśnienie w oponach TPMS

* Gwint AP GF10-074 ON

* Audi Hold Assist AHA ON

* AUDI DRIVE SELECT ON

* Żarówki Halogeny Led ON

* Kompletny pakiet QQ1 ON

* Kamera Cofania ON

* Kierownica 3 ramienna ON

* Dynamiczne kierunkowskazy matrix ON

* Listwy progowe S-Line ON

* Tylny dyfuzor płetwa rekina ON

* Montaż isofix ON

* Nakładki na końcówki wydechu czarne ON

* Zmiana wszystkich znaczków czarny połysk ON

* Listwy progowe wewnętrzne podświetlane z A7 ON

* Grill i kartki zderzaka plaster miodu ON

* Spojler na klapę OFF

Audi wyposażenie.docx

20190702_104231.jpg

20191016_193448.jpg

20191016_193440.jpg

20190427_045217.jpg

20190427_045224.jpg

Edytowane przez lunatick
Aktulizacja modyfikacji

Opublikowano

Fajna. Ile kolego cie kosztowala?

Opublikowano

tez jestem ciekawy

 

Opublikowano

ja także.

Tak na marginesie: za je bis ta 

pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

Stała 22400€ ale utargałem na 21400€ od początku w NL żaden import.

Opublikowano

Cena wysoka ale takie realia Holandii.

Jak wrazenia z jazdy i z przyspieszeniem? Tez w tym roku przymierzam sie do zmiany mojej b7 moze na b8.

Opublikowano
  • Autor

No niestety w NL wysoki podatek ale patrząc na DE to zapłacił bym to samo. Powiem Ci przesiadłem się z Octavia II FL i Audi to Audi Marka i styl. Jeżeli chodzi o wygodę to tylko automat jak nie będzie się jeb!@# to coś pięknego.

 

 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Troche mnie tu nie było a A4 się pozmieniało ?

 

c142324c8192677agen.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, lunatick napisał:

Troche mnie tu nie było a A4 się pozmieniało ?

 

c142324c8192677agen.jpg

Felgi vossen? czy to repliki?

Opublikowano
  • Autor

Replika OEMS

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego jak zrobiłeś podświetlenie tych klamek na zewnątrz ?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Kurde trochę mnie tu nie było :glupek2: i za niebdałem forum i temat ale obiecuję poprawa ?? A przez ten czas trochę się po zmieniało :evil2:

 

20200320_123417.jpg

20200320_123408.jpg

20200320_123258.jpg

Opublikowano

Fajnie zrobiona ja bym tylko oznaczenia z klapy wyrzucił . Bezawaryjności .

Opublikowano

Felga robi robotę, co to za model, parametry?

Ja bym tu widział przydymienie tylnych lamp, lustra, progi, chromy wokół szyb w piano, zaciski w czerń. Całościowo lepiej by to grało stylistycznie. Pozdro 

Opublikowano
4 minuty temu, qlimazz napisał:

Felga robi robotę, co to za model, parametry?

Ja bym tu widział przydymienie tylnych lamp, lustra, progi, chromy wokół szyb w piano, zaciski w czerń. Całościowo lepiej by to grało stylistycznie. Pozdro 

Masz napisane - felgi Lato Veemann  19" 9,5J (ET42) 5x112

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, marcinch001 napisał:

Fajnie zrobiona ja bym tylko oznaczenia z klapy wyrzucił . Bezawaryjności .

Nie nie oznaczenia muszą zostać trochę dodatków czarnych z tylu musi być ?

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, qlimazz napisał:

Felga robi robotę, co to za model, parametry?

Ja bym tu widział przydymienie tylnych lamp, lustra, progi, chromy wokół szyb w piano, zaciski w czerń. Całościowo lepiej by to grało stylistycznie. Pozdro 

Dokładnie to Veemann v-fs25

I qlimazz tak jak byś mi czytał w myślach.

Lustra, progi, chrom wokół szyb na czarno w najbliższym czasie.

Zaciski będą ale kolor Żółty ??

Znalazłem zdjęcie na necie z żółtymi zaciskami i dobrze to wygląda.

Screenshot_20200305-142416_Facebook.jpg

Opublikowano

Fajny dyfuzor z tyłu:thumbup1: Nie myslałeś żeby dać podwójny wydech?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Wandej napisał:

Fajny dyfuzor z tyłu:thumbup1: Nie myslałeś żeby dać podwójny wydech?

Z początku przy zakupie samochodu były takie myśli jak narazie mi przeszło, jak bym robił coś z wydechem to tylko aktywny ale to już $$$

Opublikowano

Fajny sedanik, co to za grill ? Jak wykonanie itd. ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.