Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Jasne że możesz ale cena wtedy drastycznie rośnie. Chcąc założyć takie tarcze to już lepiej dać z RS4/5 B9 i masz wtedy tarcze jak w ori zestawie z 6-tłokiem. Po za tym ta z RS3 ma tylko 34mm grubości.
  2. Pokażcie tego foto. Ten który miałem w B6 na pewno był suchy
  3. Pipercrossa się nie nasacza. Tylko powietrze
  4. Heh Wojtek widzę zadowolony Ja w niedziele zamierzam rozpocząć sezon jazdy z chłopakami.Jak taki hol się sprawdza?
  5. Co do trwałości to ta wkładka jest w zasadzie wieczna. Miałem ją i wystarczyło co jakiś czas sprężonym powietrzem przedmuchać i to wszystko. Solidna stalowa kratka na większych intruzów też na + . Co do filtrona no niestety olejowe wkłady nie są najwyższej jakości
  6. Bełkoczesz trochę. Masz 320mm z przodu i chcesz również wydajny tył tak? Jesli tak to albo 288mm na pełnej tarczy lub 300mm na wentylowanej. W obu przypadkach zmieniasz tarcze + klocki +jarzma + zaciski Pozdrawiam
  7. Wejdzie.
  8. Bardzo ładne auto z gustem zrobione Okolica ze zdjęć też mi się podoba Powodzenia w modach
  9. Daj vin to Ci sprawdzę nr filtrów
  10. Seryjnych na jaskrawo nie maluj. Daj większe i pod ten kolor auta widziałbym żółte/złote
  11. Felgi zimowe jakie masz? Czy to bez znaczenia?
  12. Mnie to cały czas zastanawia czemu hamburgery mają te fotele placki tylko w zasadzie Przecież one są tragiczne.
  13. Mackowi chodzi o jej kształt a dokładnie brak wklęsłości jak w RS5
  14. Ładna amerykanka @bodas jak chcesz big brake to pisz -Wymiana przedniego grilla - Jak dla mnie pozycja nr 1 na zewnątrz
  15. Widzę kolega z okolicy Przepiękne B9. Rozumiem że to motor 252KM a na hamowni wyszedł gratis? Jakbyś chciał jakiś większy hamulec do tego auta to zapraszam po 6-tłok z RS4
  16. Piękna Big brake z przodu jakiś by się przydał
  17. Na pewno Dev miał taki przypadek. Nie ryzykuj. Jak chesz to daj nowe gumowe. Z tyłu możesz założyć oplot
  18. Wandej odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    No ale jak koledzy piszą do ori zderzaka spych dołożony. Jak chce coś poprawić w wyglądzie to czemu nie polift?
  19. Auto przepiękne ale jak dla mnie zmiana felg na minus do wyglądu. SPF fajnie się komponowały hebel konkret. Tył starczy 330mm na wentylowanej tarczy
  20. Wandej odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Nie no ten zderzak to agrotuning.Założ S-line albo C+ a nie jakieś wynalazki
  21. To nie o tym temat
  22. FDB4045 I FDB4050 - TRW będą ok. Jesli chcesz ofertę pisz pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.