Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Kowi szcześliwy z Ciebie człowiek skoro masz tyle czasu na grzebanie przy aucie Z drugiej strony IMO daj tej budzie spokój bo wygląda to coraz gorzej a efekt końcówy spodoba się tylko B5-zboczeńcom
  2. Podrzuć foto na pw bo chciałbym taki kpl ogarnąć. Tarcze wiadomo jakie także tylko adapter
  3. Najlepiej to wyrzuć całość do najbliższego śmietnika i założ coś większego.
  4. Wyjeb je. Nie wiem czemu ale w zestawach z zaciskiem T5 prawie kazdemu FDB1655 piszczy. Zaczyna się od razu albo po jakimś czasie. Niestety trochę tego poszło w świat. Daj Textara będzie po temacie
  5. Ferodo klocki?
  6. Zrobiłeś już ten tył 356mm? Robisz adapter pod jarzmo 330mm?
  7. 400
  8. Pierwsze do B5 a drugie do B6. Zreszta sprzedawca nie wie czym handluje? mam nadzieje że nie zamówiłeś z tej strony w podanych cenach
  9. DuO już przejechales na nich?
  10. Tarcze ok a klocki zapodać można np TRW czy Ferodo. W mojej opinii trochę lepsze od OZ. W razie czego pisz pw wyceni się
  11. Do tarcz pod zacisk Akebono do B8 można dać tarcze z B9 którą tutaj wrzuciłeś a można dać też inną tarczę. Ta którą zważyłeś kosztuje ponak 1k zł za sztukę a ta którą ja zwrzyłem kosztuje 350zł/szt.
  12. To nie ta tarcza piękny kawalerze
  13. Coś nie tak masz z wagą.
  14. No to się znasz czy nie? Jak ma hamować dobrze wystarczy Ferodo Premier. Jak chcesz wydać więcej pieniędzy na klocki EBC to lepiej zrób swap bo da to lepszy efekt. Tyle
  15. Sam zacisk jest lekki no ale tarcza to już jakieś 15kg szt Nie odczujesz raczej różnicy. Tarcza 356mm jest 1kg tylko lżejsza
  16. A co Ci to da? Założ zwykłego gładkiego Zimmermanna i klocki Ferodo czy Textara i będzie dobrze. Bartek wrzucę w weekend cenę Yellow.
  17. Jak masz 300km to wyrzuć to co masz i daj coś większego. Możesz etapami żeby dać radę finansowo. Z serii cudów nie wyciągniesz. Bartek DS pod S4 b6/7 nie ma. Jaki kolor chcesz tych EBC?
  18. Nie ma takich Jakbyś chciał EBC to pisz ale nie są tanie niestety
  19. Ładne to Przód trochę teraz TT przypomina z tym zderzakiem ale jest ok
  20. Wandej odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Jedyny plus że płyn trochę tańszy
  21. Wandej odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Wiadomo gdzie? Może jakaś duperela jak w b6/7 jak ten króciec.
  22. Hmm.. To mi teraz zabiłeś ćwieka. Ten który miałem w B6 miał na pewno inny kolor tej gąbki i według mnie była to rzadsza struktura.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.