Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rok 2012 od początku u mnie i cały czas coś modzone. 

Edytowane przez TANGOROD

Opublikowano

No obszerny opis hehe :d  a gdzie zdjecia opis ?

Opublikowano
  • Autor

W wolnym czasie powrzucam hehe 

Opublikowano
  • Autor

20180409_155349.jpg

Opublikowano
  • Autor

wpadły nakladki z  rs

IMG_20191115_163516.jpg

Opublikowano
  • Autor

wnetrze pewnie jak w kazdym :) chociaz caly pakiest s razem z zawieszeniem podsufitka czarna i takie tam 

20181013_133618.jpg

20181013_133712.jpg

Opublikowano
  • Autor

kratki halogenów zmienione na dziurawe, nakładki na lusterka z S ledy w halogenach,

IMG_20191223_181532.jpg

IMG_20200128_162334.jpg

Opublikowano
  • Autor

w miedzy czasie wpadła A6 do stada

IMG_20190409_115200.jpg

IMG_20190409_115010.jpg

Opublikowano
  • Autor

aktualnie vcds zrobione zegary test rs4  laptimer  tem. oleju 

dorzucone semi-dynamc tyl kierunki i otwieranie klapy ,

czekam na lotke rs4 na klape

IMG_20200226_180436.jpg

Opublikowano

Nie rozumiem tej zmiany kratek zderzaka.. co w ori nie pasowało? Chyba ze pod ten znaczek na grillu S4 to ok. Fajna a4ka :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ze ciężko się to myje. Fura sucha a tam mokro i robią się zacieki ???więc jak dziury to woda nie stoi. A atrapę też pewnie zmienię na rs

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ze ciężko się to myje. Fura sucha a tam mokro i robią się zacieki ???więc jak dziury to woda nie stoi. A atrapę też pewnie zmienię na rs

Opublikowano

Ciekawe koło to OEM Audi?

Nie ogarniam jednak tych wieśniackich dywaników. Ori to naprawdę nie jakieś kosmiczne pieniądze a wyglądają 300 razy lepiej.

Opublikowano

Galeria jak dooopy  zrób opis  jak Pan Bóg przykazał . :kwasny:

 

Opublikowano
  • Autor

No fakt nie mam fotek extra bo nie robię tak pod publikę. Ale zrobię sesje ???

Opublikowano
  • Autor

No fakt nie mam fotek extra bo nie robię tak pod publikę. Ale zrobię sesje ???

Edytowane przez TANGOROD

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, kamelus_ napisał:

Ciekawe koło to OEM Audi?

Nie ogarniam jednak tych wieśniackich dywaników. Ori to naprawdę nie jakieś kosmiczne pieniądze a wyglądają 300 razy lepiej.

Były oem ale dać kasę znowy żeby wytrzeć pietą to trzeba mieć coś z czaszką???to był drugi komplet od Niemca z salonu jak brałem go w leasing w 2012 roku teraz to jest guma na zimę. Koło też było z  salonu z 18 "s line na zimę 

Opublikowano
  • Autor

w srodku S pakiet ,czarna podufitka , fotele ,230v.

IMG_20200228_121948.jpg

IMG_20200228_122028.jpg

IMG_20200228_122034.jpg

IMG_20200228_122101.jpg

IMG_20200228_122111.jpg

IMG_20200228_122203.jpg

Edytowane przez TANGOROD

Opublikowano
  • Autor

bagażnik w kole subwoofer , schowek na narzędzia, chociaż zapas się zmieścił a był zestaw naprawczy.

IMG_20200228_121202.jpg

IMG_20200228_121243.jpg

IMG_20200228_121249.jpg

IMG_20200228_121345.jpg

Opublikowano
  • Autor

i fura 

IMG_20200228_125609.jpg

IMG_20200228_125555.jpg

IMG_20200228_125618.jpg

IMG_20200228_125624.jpg

IMG_20200228_125713.jpg

IMG_20200228_125734.jpg

IMG_20200228_125822.jpg

IMG_20200228_125813.jpg

IMG_20200228_125803.jpg

IMG_20200228_125651.jpg

IMG_20200228_121827.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.