Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylko ze ja nie mam guzika setup, o to chodzi właśnie. Wszystkie filmiki i opisy są na wersję z setup

Opublikowano
3 minuty temu, TANGOROD napisał:

Tylko ze ja nie mam guzika setup, o to chodzi właśnie. Wszystkie filmiki i opisy są na wersję z setup

Złe zdjęcie wkleiłem na początku :facepalm: . 

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięk???

Opublikowano
  • Autor

A jeszcze jeden temat 

Czy lotka s line  w avancie jest razem ze stopem czy stop jest mocowany do klapy? Bo koleś w Anglii ma spojler rs4 i nie ma stopu w nim  

Opublikowano
10 minut temu, TANGOROD napisał:

A jeszcze jeden temat 

Czy lotka s line  w avancie jest razem ze stopem czy stop jest mocowany do klapy? Bo koleś w Anglii ma spojler rs4 i nie ma stopu w nim  

Stop jest mocowany do klapy , lotka sline ,rs4 sa na taśmie dwustronnej. Swoją zrywasz i dajesz nowa.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki. Zobaczę co to jest czy nie jakiś szit i się założy. 

Opublikowano
  • Autor

Odklejenie jej to dramat dwie taśmy i na środku klej, 

Najlepiej nożyk do tapet ale taki długi żeby ciał odrazu 3 warstw kleju za jednym razem. 

IMG_20200303_100508.jpg

IMG_20200303_101604.jpg

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie pytanie gdzie szukać problemu

Mianowicie otwarcie i zamknięcie  sygnalizuje kierunkami. A dziś przestał sygnalizować zamknięcie tylko??? 

Opublikowano
19 minut temu, TANGOROD napisał:

Słuchajcie pytanie gdzie szukać problemu

Mianowicie otwarcie i zamknięcie  sygnalizuje kierunkami. A dziś przestał sygnalizować zamknięcie tylko??? 

Jak nie sygnalizuje zamknięcia to jakieś drzwi lub klapa nie są domknięte czyli któryś czujnik zamknięcia uwalony pewnie. Zobacz czy po zamnknięciu drzwi normalnie  gasną lampki wewnątrz.

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
  • Autor

Już wyjaśnione dziecko zamknęło drzwi razem z pasem i nie domknely się do końca, zaryglował się a jednak czujnik wskazywał otwarcie i dlatego nie mrugaly kierunki. Masakra że nie domyśliłem się ?‍♂️

Dzięki za pomoc

 

Opublikowano
  • Autor

 

Tego typu zacisk z S4 345mm podchodzi do mnie p&p? 

Oczywiscie dokupić tarcze do s4 345 mm i klocki, czy coś jeszcze? 

Z przewodami hamulcowymi jakaś kombinacja czy wszystko pasuje? 

Screenshot_20200305_122031_pl.allegro.jpg

Opublikowano

P&P

Płyn wymień 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Dziękować ?

Opublikowano
  • Autor

Płyn to tak, jak już rozbierać to odrazu wymienic

Opublikowano
1 godzinę temu, TANGOROD napisał:

 

Tego typu zacisk z S4 345mm podchodzi do mnie p&p? 

 

 

 

Opublikowano

Przecież masz z S4 wszystko oprócz silnika... To po co zmieniasz S4 na S4?

 

Rura z tyłu to dramat, ale jak lubisz taką wiochę... chociaż, jak dodasz z drugiej strony też taką to dopiero będzie grubo!

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że będzie grubo???

Opublikowano
  • Autor

Jak nie zrobisz to się nie przekonasz. Jak wyjdzie lipa do się zmieni. Narazie mi to pasuje. Wkoncu to nie wyścig piękności. 

Nie ma co się spinać ???

Opublikowano

Nie chcesz większego hebla niż te S4?

:decayed:

image4.jpeg

Opublikowano
3 godziny temu, Wandej napisał:

Nie chcesz większego hebla niż te S4?

:decayed:

image4.jpeg

380 mm ? jaki koszt :d 

 

A propo tego S4 to hebli silnika i co jeszcze ci nie dali he

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.