Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładne autko tylko ten wydech jakiś taki nie do tego. Pierwsze co mi przychodzi na myśl jak patrze na tel lufy to Opel Calibra...

Opublikowano
  • Autor

2x90 :) no możliwe ale rzeczywistości ginie 

Opublikowano

Już nawet nie chodzi o średnice ale ogólnie mega wystają i są proste przec co zrobiły się ordynarne. Jak by było minimalnie wysunięte poza obrys i ścięte było by super. 

Opublikowano
  • Autor

vcds -- test zegarow ,laptimer, temperatura oleji,opadajace lusterko ,dzwiek pasów wyłaczony,

semidy-namic tylne lampy.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, kamelus_ napisał:

Już nawet nie chodzi o średnice ale ogólnie mega wystają i są proste przec co zrobiły się ordynarne. Jak by było minimalnie wysunięte poza obrys i ścięte było by super. 

mozliwe ze tak zdjecia to oddaja ale nie wystaja ,moze przez wielkosc tak to wyglada 

Opublikowano
  • Autor

wosk co miesiąc, a reszta na bieżąco do pielegnacji

IMG_20200228_160326.jpg

Edytowane przez TANGOROD

Opublikowano
  • Autor

jeszcze daszek rs i pewnie cos jeszcze wpadnie do głowy 

Opublikowano

Z tymi rurami to trochę przesadziłeś ,słabo to wygląda :kwasny:

Opublikowano

no wydech do poprawki , co to za nakladki na hamulcach ?

Opublikowano
4 godziny temu, TANGOROD napisał:

 

IMG_20200228_125651.jpg

 

Wydaję mi sie ze będzie to kolejny z moich ulubionych tematów. Dobrze modzisz, mam pytanie odnośnie tych nakładek brembo na zaciski, jaki stopień trudności montażu? Zauważyłeś znaczącą różnicę w hamowaniu ?

Opublikowano
  • Autor

Żona  rocznie robi 10 tysi więc chyba te nakładki jej pomagają w hamowaniu ???od 5 lat 

Opublikowano
  • Autor

Nie wystają. Według mnie ???IMG_20200229_111741.jpg

IMG_20200229_111840.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tu jak bym zrobił dokładnie nad zderzakiem to schowane są grubo za obrys zderzaka 

IMG_20200229_111816.jpg

Opublikowano

C

48 minut temu, TANGOROD napisał:

Tu jak bym zrobił dokładnie nad zderzakiem to schowane są grubo za obrys zderzaka 

IMG_20200229_111816.jpg

Co się tłumaczysz ,Tobie pasuje i tj.najważniejsze:wink:

Opublikowano
  • Autor

he he no wlasnie ;)

Opublikowano
  • Autor

a i pewnie pójdzie podwójny z 3.0 tdi 

Opublikowano

Znaczki Es CZTERY to bym odkleił  , wydech nie pasi do dyfuzora trzeba by  przerobić wyoblenie na końcówy. Noi auto w dół .

Heble brembo  też mizernie wyglądają do tego koła. :guma:

Opublikowano
  • Autor

znaczek jest od 2012 z salonu dortmund jak go bralem ,

wydech nie pasi bo jest tylko na jedna strone , bedzie na dwie po dwie koncowki 2x90 ,

gleba jest  w planach ale fabrycznie jest niższy od s line, w salonie byly s line i moj i byl nizszy o 1,5 cm , wiec na ten rok jego wersja  rozni sie od s4 tylko silnikiem tak mam w papierach  wszystko oprócz silnik a to s4 . moze mnie w c**j...  zrobili ale porownywalem w Szczecinie to na te lata 2012 moj rozni sie wyposażeniem tylko silnikiem. 

a brembo to zona chciala ,zycie 

6 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Znaczki Es CZTERY to bym odkleił  , wydech nie pasi do dyfuzora trzeba by  przerobić wyoblenie na końcówy. Noi auto w dół .

Heble brembo  też mizernie wyglądają do tego koła. :guma:

 

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie jaka kombinacja przycisków żeby wejść w zielone menu? Mmi3G+, twardy dysk sim

IMG_20200302_054114.jpg

Opublikowano

858FBF31-77C9-4191-AFC2-DF1701D088F8.jpeg

 

1DEF17F5-678A-4A5A-AF98-3929CAC376D2.jpeg

Edytowane przez mariusz36

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.