Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.03.2020 o 19:25, karolek_ust napisał:

 

Latka pasuje kolor nawet podszedł ???

IMG_20200307_134521.jpg

IMG_20200307_134458.jpg

IMG_20200307_134511.jpg

Opublikowano

Laminat? Czy ori tylko po prostu złe spasowane?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.03.2020 o 19:25, karolek_ust napisał:

 

Koleszka przywiózł mi z Anglii kilka dni temu pod klejem były jakieś numery audi. 

Teraz w trakcie klejenia jest już, więc będzie spasowana

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jest fura zastępcza?? to w A4  można zacząć glebę robić i heble ?IMG_20200321_152052.jpg

Opublikowano
  • Autor

???

Edytowane przez TANGOROD

Opublikowano
  • Autor

Ze względu że przód mat to w A4 też dokładka tył poszła w mat bo chyba black piano by nie  pasilo 

I w A6 też dokładka za jednym razem i końcówki zmienioneIMG_20200314_165550.jpg

IMG_20200308_130541.jpg

IMG_20200308_131143.jpg

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie pytanko

Tarcze 345 mm pod zaciski z S4 mają dwie grubości 30mm i 29,5 mm czym jest to podyktowane? 

I czy przy tych szerokościach są jakieś różnice w zaciskach? 

Opublikowano

Zakładaj 30mm i o nic się nie.martw

Opublikowano
  • Autor

Konkretna odpowiedź. Więcej pytań nie zadaje.??? Dzięki ??

Opublikowano

A co z tyłem ?

Opublikowano
  • Autor

Tyl jest też, tylko przód mnie zainteresował z tą szerokością 

Opublikowano
W dniu 21.03.2020 o 15:49, TANGOROD napisał:

Ze względu że przód mat to w A4 też dokładka tył poszła w mat bo chyba black piano by nie  pasilo 

I w A6 też dokładka za jednym razem i końcówki zmienioneIMG_20200314_165550.jpg

IMG_20200308_130541.jpg

IMG_20200308_131143.jpg

MEGA mi się podobają te końcówki w A6. To była opcja w jakimś pakiecie czy to jakiś custom?

Opublikowano
  • Autor

Trzeba próbować wynalazków nie tylko oem??na Ali??. Dopasowana idealnie

Opublikowano
Teraz, TANGOROD napisał:

Trzeba próbować wynalazków nie tylko oem??na Ali??. Dopasowana idealnie

Nie no naprawdę jak dla mnie naprawdę ekstra to wygląda. Podobne jak w Mercedesie.

Opublikowano
  • Autor

Bmw merc audi na amerykańskich forach znalazłem i link pokierował nie na ebay tylko ali

Opublikowano
  • Autor

A do a4 dziś to wpadło kropka w krople identyczne jak oryginal

IMG_20200327_154020.jpg

IMG_20200327_154025.jpg

IMG_20200327_154036.jpg

Opublikowano
5 minut temu, TANGOROD napisał:

A do a4 dziś to wpadło kropka w krople identyczne jak oryginal

IMG_20200327_154020.jpg

IMG_20200327_154025.jpg

IMG_20200327_154036.jpg

Ciekawe że audi odchodzi od mgiełek. Ostatnio miałem na dłuższy czas C8 i tam są znowu "siurki". Fajnie jest w nowym A7 bo tam sprysk jest bezpośrednio pod biurem wycieraczki i leje idealnie tylko pod wycieraczkę

Opublikowano

Lecisz z modami. :good:

Pomyśl nad wymianą i spasowaniem końcówek w A4 bo wyglądają jak dwie bazooki. :naughty:

Opublikowano
W dniu 21.03.2020 o 15:49, TANGOROD napisał:

Ze względu że przód mat to w A4 też dokładka tył poszła w mat bo chyba black piano by nie  pasilo 

I w A6 też dokładka za jednym razem i końcówki zmienioneIMG_20200314_165550.jpg

IMG_20200308_130541.jpg

IMG_20200308_131143.jpg

bardzo fajnie że jest chiński znaczek s4 na tdi i do tego tak ładnie prosto naklejony :git:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor

Chiński nie  ale 4ka spłynęła może.  Nie zwracam na takie szczegóły uwagi, Ważne że szczegóły aż tak  bolą ??

Edytowane przez TANGOROD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.